Facebook
13 grudnia 2018 17:31
Imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Docenili wszystkich
Redaktor: Ewa Żarnowska    13.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach odbył się uroczysty wernisaż wystawy plastycznej dzieci i młodzieży z pracowni plastycznej instruktora Grzegorza Karpińskiego. Na wystawie prezentowano 106 prac - grafiki (linoryt, sucha igła), prace rysunkowe, techniki malarskie i dekoracyjne - wciągających widza w niezwykły świat wyobraźni i wrażliwości plastycznej dzieci i młodzieży od 6 do 18 lat.
Podczas wernisażu wicestarosta Jerzy Nalepka wraz z dyrektorem MDK Tomaszem Kubalą  i instruktorem Grzegorzem Karpińskim wręczyli nagrody i wyróżnienia laureatom konkursów plastycznych na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim i wojewódzkim. W I półroczu wychowankowie Grzegorza Karpińskiego uzyskali łącznie 73 nagrody i 33 wyróżnienia!!! GRATULUJEMY!

W tym roku wystawa miała trochę zmienioną formułę – mówi dyrektor MDK Tomasz Kubala. Swoje prace zaprezentowali nie tylko laureaci ale także wszyscy podopieczni pana Grzegorza Karpińskiego, którzy chcieli wystawić swoje prace i sami je wybrali, stając się współtwórcami wystawy. Zaprezentowali bardzo różnorodną tematykę oraz różne techniki: malarstwo, rysunek, grafika, czy technika dekoracyjna. Wiemy, że oceny artystyczne bywają różne i są wyjątkowo subiektywne, dlatego to że kogoś nie ma wśród laureatów nie oznacza absolutnie, że gorzej lub mniej pracował. Chcemy tą wystawą docenić wszystkich – podkreśla dyrektor Kubala.

Zdjęcia udostępnił Wojciech Haberek MDK.

1.
m1.jpg
2.
m2.jpg
3.
m3.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl