Facebook
23 października 2018 20:35
Imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
By było bezpieczniej
Redaktor: Ewa Żarnowska    30.11.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Trwają prace remontowo-budowlane w otoczeniu Internatu Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej. Są one efektem porozumienia Zarządu Powiatu Gorlickiego z szefem Firmy Usługowo-Handlowej AR-PLAN Arkadiuszem Rudolphi.Zarząd Powiatu Gorlickiego, na wniosek p. Arkadiusza Rudolphi, zapoznał się z sytuacją w terenie oraz potrzebami internatu w związku z planowaną przebudową drogi dojazdowej, z której będzie także korzystał w.w przedsiębiorca.

1.
b0.jpg
2.
b1.jpg
3.
b2.jpg
4.
b3.jpg
5.
b4.jpg
6.
b6.jpg
7.
h1.jpg
8.
h2.jpg
 

 

Zarząd Powiatu postanowił partycypować w kosztach wykonania instalacji wodociągowej i montażu hydrantu przeznaczając na ten cel 13 tys. zł. Drugie tyle dofinansował właściciel firmy AR-PALN. Hydrant, zabezpieczający pobór wody np. w razie pożaru, jest już wykonany. Poprawi to bezpieczeństwo uczniów mieszkających w internacie oraz podopiecznych Dziennego Ośrodka Wsparcia.

 

 

Zarząd Powiatu włączył się także w prace związane z budową chodnika na drodze dojazdowej do internatu. Pozostałe roboty drogowe ma wykonać p. Arkadiusz Rudolphi, który przygotowuje się do otwarcia swojej firmy na działce za internatem, a rzeczona droga stanowi jedyny dojazd do niej.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl