26 czerwca 2019 10:56
Imieniny: Jana, Pawła, Miromira
Badanie predyspozycji zawodowych
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.10.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach zaprasza na Badanie predyspozycji zawodowych z wykorzystaniem narzędzia Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych 28 października 2016 r. Kolejne planowane terminy przeprowadzenia testu KZZ: 25.11.2016; 22.12.2016. UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Chcesz poznać swoje zainteresowania i preferencje zawodowe?
Chcesz określić do jakiej pracy nadajesz się najbardziej?
Skorzystaj z nowej usługi – badanie predyspozycji zawodowych za pomocą narzędzia Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych.
Wypełnij test i poznaj swoje predyspozycje zawodowe!
Odkryj możliwości rozwoju zawodowego i pracuj z pasją!

Zapraszamy osoby zainteresowane zbadaniem predyspozycji zawodowych w dniu 28.10.2016 r. o godz. 9:00 do skorzystania z nowej usługi – wypełnienia testu Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych (KZZ).

Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych (KZZ) to narzędzie diagnostyczne, które służy zbadaniu zainteresowań zawodowych, rekomendowane przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, dostosowane do polskiego rynku pracy z uwzględnieniem polskich norm kulturowych.

Narzędzie KZZ ma formę kwestionariusza i składa się z:

- 224 pytań w wersji dla młodzieży
- 209 pytań w wersji dla dorosłych.

Test wypełniany jest komputerowo. Czas wypełnienia uzależniony od indywidualnego tempa pracy, zajmuje 30-60 min.

Wypełnienie Kwestionariusza Zainteresowań Zawodowych pomoże w:

- określeniu preferencji i zainteresowań zawodowych,
- dokonaniu wyboru lub zmiany zawodu,
- wyborze szkoły lub uczelni,
- określeniu przyszłego kierunku kształcenia lub szkolenia,
- określeniu ścieżki rozwoju zawodowego zgodnie z posiadanymi predyspozycjami zawodowymi.

Test ten jest idealnym narzędziem do wyznaczania i realizacji celów zawodowych.
Analiza wyników testu KZZ nastąpi na indywidualnym spotkaniu z doradcą zawodowym w ustalonym terminie.
Zapraszamy do wypełnienia Kwestionariusza Zainteresowań Zawodowych! Usługa jest bezpłatna!
Kolejne planowane terminy przeprowadzenia testu KZZ: 25.11.2016; 22.12.2016.
Zapisy u doradców klienta  zgodnie z ustalonym podziałem obsługi klienta oraz doradcy zawodowego w pok. 13, I piętro (tel. 18  353-55-20, wew.101)

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło informacji: http://gorlice.praca.gov.pl/