17 lipca 2019 19:07
Imieniny: Anety, Aleksego, Julietty
Amicus Hominum 2019
Redaktor: Yvetta Walecka    01.07.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Wzorem lat ubiegłych został ogłoszony konkurs o Nagrodę Samorządu Województwa Małopolskiego dla Osób Działających na Rzecz Dobra Innych „Amicus Hominum”. To już XIV edycja konkursu.

W imieniu Anny Pieczarki – Członka Zarządu Województwa Małopolskiego zapraszamy do zgłaszania kandydatur do Nagrody. Będzie to wyraz uznania dla osób działających na rzecz dobra innych, które w sposób skuteczny i efektywny wspierają inicjatywy służące poprawie życia mieszkańców i rozwojowi wspólnoty lokalnej. To także doskonała forma podziękowania dla społecznych liderów i osób, dzięki których zaangażowaniu upowszechniane są postawy wzajemnej pomocy, wsparcia i poświęcenia dla potrzebujących.Organizatorzy w sposób szczególny pragną docenic aktywność społeczną młodzieży oraz wolontariackich grup młodzieżowych, takich jak szkolne koła wolontariatu. Zachęcamy do zgłaszania ich do konkursu w kategorii skierowanej do młodych osób podejmujących różnorodne inicjatywy na rzecz dobra innych, w tym promujące ideę młodzieżowego wolontariatu.

Więcej informacji TUTAJ