19 listopada 2018 08:29
Imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei
Beskidzkie promowanie powiatu
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół folklorystyczny „BESKIDY” z Dominikowic promował powiat gorlicki i nasz pogórzański folklor na II Międzynarodowym Folklorystycznym Festiwalu „ORNAMENTY-FEST” na Ukrainie. W festiwalu uczestniczyły także zespoły z Chorwacji oraz Ośrodków Kultury miasta Lwów.

Pieczony smakuje najlepiej
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Warsztatach Terapii Zajęciowej w Lipinkach odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. Jednym z zaproszonych gości był starosta gorlicki Karol Górski.

Do Wieliczki po nagrody
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Wielkim sukcesem zakończył się udział Dziennego Ośrodka Wsparcia -ŚDS w Gorlicach z filią w Bobowej w  wojewódzkim etapie XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych ph. „Niepodległa bez barier – od morza do Tatr”. Uczestnicy zajęć z Gorlic zdobyli I miejsce w kategorii film i fotografia, a uczestniczka z Bobowej wyróżnienie za pracę plastyczną. Wielka Gala Laureatów odbyła się w Kopalnia Soli "Wieliczka".

Już wylądował
Redaktor: Ewa Żarnowska    24.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Orzeł wylądował i zwieńczył dzieło. Pomnik Niepodległości stanął na skwerze przy ul. Słowackiego, w pobliżu ronda pod drukarnią.

Przebudowa starodroża w Bieczu
Redaktor: Ewa Żarnowska    24.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Zarząd Powiatu Gorlickiego skutecznie zaaplikował o pozyskanie 3 milionów złotych ze środków zewnętrznych na przebudowę tzw. starodroża w Bieczu. Prace już ruszyły.

Biletomat w poradniach specjalistycznych w szpitalu
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Od 1 października 2018 r.  Pacjent zgałaszający się na wizytę w poradni specjalistycznej (w dniu wizyty) w Szpitalu Specjalistycznym w Gorlicach będzie zobowiązany do pobrania biletu z nadanym numerem.

Małopolska Niania 2.0
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Wkrótce ruszy nabór wniosków o dofinansowanie zatrudnienia niani dla dzieci w wieku do lat 3!

XLI sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    20.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Zapraszamy na XLI sesję Rady Powiatu Gorlickiego, która odbędzie się 27 września 2018 r. o godz. 10.00 w sali 104, w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Bieckiej 3 w Gorlicach.

WYBORY 2018 komunikat
Redaktor: Ewa Żarnowska    20.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem dyżurów Powiatowej Komisji Wyborczej w okresie od 18 września do 20 października 2018 roku. Dyżury odbywają się w sali 104, I piętro, w Starostwie Powiatowym w Gorlicach przy ul. Bieckiej 3. Do pobrania plik pdf

Świętowali 50-lecie
Redaktor: Ewa Żarnowska    20.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Stacja Naukowa Instytutu Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN w Szymbarku świętuje w bieżącym roku 50-lecie istnienia. Z tej okazji zorganizowana została konferencja jubileuszowa rozpoczynająca XXVII Sympozjum Zintegrowanego Monitoringu Środowiska Przyrodniczego (ZMŚP).

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 76 - 90 z 2919