23 stycznia 2019 21:22
Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa
Konsumencie PAMIĘTAJ!
Redaktor: Yvetta Walecka    21.11.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Black Friday i Cyber Monday, to dni w których możemy zrobić korzystnie zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych w kraju i za granicą. Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta przypomina, że produkty z wyprzedaży podlegają reklamacji.

Najlepszym pomysłem na biznes jest pasja
Redaktor: Ewa Żarnowska    20.11.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Zespole Szkół Ekonomicznych w Gorlicach odbyło się spotkanie młodzieży klas trzeciej i czwartej technik ekonomista oraz czwartej technik handlowiec z właścicielką firmy "Mydło Stacja" produkującej naturalne kosmetyki Wiktorią Muchą. Zorganizowane zostało w ramach realizacji przez szkołę programu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości „Otwarta firma".

800 190 590 - Telefoniczna Informacja Pacjenta
Redaktor: Yvetta Walecka    20.11.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Od dziś w całym kraju, we wszystkich OW NFZ rusza Telefoniczna Informacja Pacjenta – jeden wspólny numer telefonu dla Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Biura Rzecznika Praw Pacjenta.

Znowu LOWE
Redaktor: Yvetta Walecka    19.11.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

LOWE (Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji), działający w Zespole Szkół Technicznych w Gorlicach, wchodzi w drugi rok swojej działalności. Przygotowana oferta dla dorosłych uczestników projektu jest niezwykle atrakcyjna i bardzo bogata.

Listopadowy koncert wspomnień w MDK
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.11.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach zaprasza 22 listopada 2018r. na godz.18.00 na koncert pt. „Niezapomniane głosy”. Dobór piosenek gwarantuje doskonałe wrażenia artystyczne. Dodatkową atrakcją będą pokazy multimedialne.

I sesja Rady Powiatu Gorlickiego 22 listopada 2018
Redaktor: Ewa Żarnowska    13.11.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu I z dnia 4 listopada 2018 r. w sprawie zwołania I sesji Rady Powiatu Gorlickiego w celu złożenia ślubowania przez radnych wybranych w wyborach przeprowadzonych w dniu 21 października 2018 r. Postanowienie do pobrania tutaj

1918 Polonia restituta
Redaktor: Ewa Żarnowska    19.11.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Zespole Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu odbyła się konferencja popularnonaukowa pt. „1918 Polonia restituta – pierwsza dekada wolności”. Konferencję poprowadził nauczyciel historii dr Sławomir Mrozek, który przypomniał w jakich okolicznościach odzyskaliśmy niepodległość. Starostwo Powiatowe w Gorlicach reprezentował wicestarosta Jerzy Nalepka. Wśród gości był także prawnuk Wincentego Witosa.

Z Erasmusem przez Słowenię
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.11.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach, na czele z dyrektorem Janem Drożdżem, uczestniczyła w edukacyjnym wyjeździe do Słowenii w ramach programu Erasmus+ Relację z pracowitej wizyty opracował Wiktor Kretowicz.

Remontujemy drogę Ropica Górna  Bartne
Redaktor: Yvetta Walecka    14.11.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Zarząd Powiatu Gorlickiego skutecznie aplikował do różnych źródeł o środki finansowe na remont infrastruktury drogowej w powiecie gorlickim. Jedną z wielu remontowanych dróg jest 1,6 kilometrowy odcinek na trasie Ropica Górna - Bartne.

OZE w akcji
Redaktor: Ewa Żarnowska    15.11.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 76 - 90 z 2999