19 listopada 2018 08:29
Imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei
Zapraszamy 17 września
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Starosta Gorlicki Karol Górski i Przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Marek Bugno serdecznie zapraszają na patriotyczne uroczystości powiatowe upamiętniające 79. rocznicę agresji ZSRR na Polskę oraz Światowy Dzień Sybiraka, które odbędą się 17 września 2018 roku w Gorlicach.

WYBORY 2018 KOMUNIKATY
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Dziś, czyli 12 września 2018 r. między godziną 11.00 a 15.00 w Starostwie Powiatowym w Gorlicach, ul. Biecka 3, pok 107 I piętro, swój pierwszy dyżur pełnić będą członkowie Powiatowej Komisji Wyborczej w Gorlicach Czesław Kłapsa i Marek Mróz. Harmonogram dyżurów dostępny tutaj plik pdf

Moje miejsce na pograniczu  ciekawa lekcja w ZST
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Zespole Szkół Technicznych im. W. Pola w Gorlicach nowy rok szkolny rozpoczynają od międzynarodowych zajęć edukacyjnych. 11 września br. młodzież ZST w ramach współpracy pogranicza polsko-słowackiego wzięła udział w ciekawych lekcjach pt „Nowoczesna edukacja bez granic otwiera obszary wiejskie na przedsiębiorczość” realizowanych w ramach programu INTERREG Polska – Słowacja 2014-2020.

Nowa akcja profilaktyczna
Redaktor: Ewa Żarnowska    10.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

W powiecie gorlickim rusza akcja profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV ). Województwo Małopolskie i Powiat Gorlicki zapraszają dziewczęta w wieku 13 lat (rok urodzenia 2005), a w przypadku wolnych dawek szczepionki także w wieku od 9 do 13 lat, zameldowane na terenie powiatu gorlickiego do skorzystania z bezpłatnych szczepień przeciwko HPV w ramach Programu Zdrowotnego profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w Małopolsce w 2018 roku.

KROMERIANIE przybywajcie
Redaktor: Ewa Żarnowska    10.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

W imieniu Organizatorow serdecznie zapraszamy Wszystkich Absolwentów na kolejne VII "SPOTKANIE POKOLEŃ”, które odbędzie się w dniu 6 października 2018r. (sobota) w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach.

Ministerialna wizyta w SOSW w Kobylance
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy w Kobylance przeżywa w tym tygodniu ważne chwile. Najpierw było otwarcie nowej szkolnej stołówki, a teraz w jego progi zawitała Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska, gdzie podejmował ją m.in. starosta Karol Górski.

Bobowa koronką stoi
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Już po raz 19. w Bobowej odbywa się Międzynarodowy Festiwal Koronki Klockowej. W uroczystym otwarciu uczestniczyli m.in. starosta Karol Górski, wicestarosta Jerzy Nalepka i członek Zarządu Powiatu Gorlickiego Adam Urbanek oraz radni Rady Powiatu Gorlickiego Zygmunt Fryczek i Krzysztof Flądro. Uczestników Festiwalu i gości witał gospodarz gminy Bobowa burmistrz Wacław Ligęza.

Extra Szkolna Stołówka
Redaktor: Ewa Żarnowska    05.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
365 szkół z całej Polski wzięło udział w drugiej edycji programu społeczno-edukacyjnego „Extra Szkolna Stołówka”. Jury konkursu, biorąc pod uwagę szczególne potrzeby szkoły oraz wyjątkowe zaangażowanie uczniów, nauczycieli i rodziców w programie, przyznało nagrodę Szkole Podstawowej Specjalnej w Kobylance.

Z nową pracownią w nowy rok szkolny
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Dzięki wsparciu PGE Energia Odnawialna uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Gorlicach będą kształcić się w nowoczesnej pracowni OZE(odnawialnych źródeł energii). W ramach współpracy szkoła została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt edukacyjny niezbędny do kształcenia praktycznego w zawodzie.

Projekt Małopolska przyjazna cudzoziemcom
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Informujemy, iż 1 lipca 2018r. Wojewoda Małopolski rozpoczął realizację projektu pn. „Małopolska przyjazna cudzoziemcom – wsparcie w integracji i adaptacji obywateli państw trzecich”, współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Azylu Migracji i Integracji.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 105 z 2919