19 lipca 2019 08:12
Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
Poznawali świat z Nelą mała Reporterką
Redaktor: Yvetta Walecka    17.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Rozstrzygnięty został XX jubileuszowy Powiatowy Konkurs Czytelniczy pt. „Poznawaj świat z Nelą Małą Reporterką”. W uroczystym rozdaniu nagród wzięła udział Starosta Gorlicki Maria Gubała.

Wystawa plastyczna uczniów MZS nr 6
Redaktor: Yvetta Walecka    15.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Uczniowie MZS nr 6 uczęszczający na zajęcia pracowni plastycznej Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach zaprezentowali 38 prac plastycznych wykonanych w technikach: rysunkowych (ołówek), malarskich (malarstwo na papierze, malarstwo na folii), graficznych (linoryt kolorowy, sucha igła) i dekoracyjnych (wydrapywanka).

Podatki w kolorach
Redaktor: Yvetta Walecka    14.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Na terenie Urzędu Skarbowego w Gorlicach prezentowana jest wystawa prac plastycznych wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach, których tematyka nawiązuje do polityki skarbowej państwa.

Składanie wniosków o dopłaty przedłużone do końca maja
Redaktor: Yvetta Walecka    14.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

O dwa tygodnie został przedłużony termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich oraz obszarowych z PROW 2014-2020 za rok 2019 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowala wnioski do 31 maja 2019 r.

Kierunek KARIERA
Redaktor: Yvetta Walecka    14.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Nawet do 87% dofinansowania do szkoleń można uzyskać uczestnicząc w małopolskim projekcie „Kierunek Kariera”, który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Szansę na otrzymanie dofinansowania w formie bonów otrzymają wszyscy uczestnicy projektu, którzy spotkają się z doradcą zawodowym i wraz z nim określą jakich szkoleń potrzebują.

Zgłaszamy kandydatów do Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2019
Redaktor: Yvetta Walecka    14.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Małopolska Nagroda Gospodarcza jest przyznawana, jako uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców Województwa Małopolskiego, którzy wyróżniają się innowacyjnością, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań oraz aktywizowaniem regionalnej gospodarki, przyczyniając się jednoczenie do rozwoju przedsiębiorczości w naszym województwie.

Startuje Małopolska Niania 2.0
Redaktor: Yvetta Walecka    14.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Projekt „Małopolska Niania 2.0” realizowany jest przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 8 Rynek Pracy, Działanie 8.5 Wsparcie na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym.

Narkotyki i dopalacze zabijają
Redaktor: Yvetta Walecka    14.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Minister Spraw wewnętrznych i Administracji ogłosił konkurs, którego przedmiotem jest stworzenie MEMU internetowego i animacji w formacie GIF, dotyczących zapobiegania i przeciwdziałania uzależnieniu od narkotyków i dopalaczy. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problem dotyczący niebezpieczeństwa uzależnienia od narkotyków i dopalaczy. Temat konkursu na MEM internetowy i animację w formacie GIF brzmi „Narkotyki i dopalacze zabijają” i ma dotyczyć w szczególności uświadamiania młodych ludzi na temat niebezpieczeństwa używania narkotyków i dopalaczy. Termin przesyłania propozycji konkursowych został przedłużony do 6 czerwca 2019 r.
Więcej informacji TUTAJ

Maszyna pracuje a dziecko obserwuje
Redaktor: Yvetta Walecka    13.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego już po raz dziewiąty zorganizowała konkurs plastyczny dla dzieci o bezpieczeństwie podczas prac polowych. Tytuł tegorocznej edycji to:„Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, a dziecko obserwuje”. W uroczystym wręczeniu nagród laureatom i wyróżnionym uczestniczyli poseł na Sejm RP Barbara Bartuś, starosta Maria Gubała i kierownik Placówki Terenowej KRUS w Gorlicach Janusz Augustowski.

Komunikat o wezbraniu wód
Redaktor: Yvetta Walecka    13.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
IMGW wydał komunikat o wezbraniu wód z przekroczeniem stanów ostrzegawczych. W związku z prognozowanymi intensywnymi opadami deszczu, w zlewniach: Soły, Skawy, Raby, Dunajca, Ropy oraz na mniejszych bezpośrednich dopływach Wisły na terenie województwa, spodziewane są wzrosty poziomu wody do strefy stanów wysokich, lokalnie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych (zwłaszcza w południowej części województwa). Na Białce w Trybuszu spodziewany jest wzrost poziomu wody powyżej stanu ostrzegawczego z możliwością przekroczenia stanu alarmowego.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 105 z 3234