22 września 2019 08:27
Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Z wizytą na obozie harcerskim w Radocynie
Redaktor: Yvetta Walecka    23.07.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Przedstawiciele Starostwa Powiatowego, Komendy Powiatowej PSP i KPP w Gorlicach oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej odwiedzili obóz harcerski w Radocynie.

Współpraca PFRON z Powiatem Gorlickim
Redaktor: Yvetta Walecka    22.07.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
19 lipca, Starosta Gorlicki Maria Gubała spotkała się z dyrektor Małopolskiego Oddziału PFRON Martą Mordarską oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Romaną Gajdek. Spotkanie było okazją do ważnych rozmów dotyczących sytuacji osób z niepełnosprawnościami  na terenie powiatu gorlickiego oraz plany dotyczące utworzenia Zakładu Aktywności Zawodowej na terenie powiatu.

Odbudowa połączeń lokalnych
Redaktor: Yvetta Walecka    20.07.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

18 lipca w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyło się spotkanie szefa rządu z samorządowcami, poświęcone odbudowie połączeń lokalnych. W spotkaniu uczestniczyła Starosta Gorlicki Maria Gubała.

Czytaj całość

Partnerstwo na rzecz rozwoju zawodowego mieszkańców powiatu gorlickiego
Redaktor: Yvetta Walecka    19.07.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Z inicjatywy Marszałka Województwa Witolda Kozłowskiego zostały podpisane kolejne deklaracje dotyczące wzmocnienia współpracy na rzecz rozwoju zawodowego mieszkańców powiatu gorlickiego. W Starostwie Powiatowym w Gorlicach swoje podpisy pod porozumieniem złożyli Starosta Gorlicki oraz burmistrzowie i wójtowie 10 gmin powiatu gorlickiego.

Święto Policji na gorlickim Rynku
Redaktor: Yvetta Walecka    18.07.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

17 lipca 2019r. na gorlickim Rynku zostały zorganizowane uroczystości związane z obchodami Święta Policji. Tegoroczne obchody miały wymiar szczególny i wyjątkowy, gdyż łączą się z jubileuszem setnej rocznicy powołania Policji Państwowej.

Konkurs Samorządowy Lider OPZG
Redaktor: Yvetta Walecka    17.07.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
W imieniu Fundacji Nadzieja dla Zdrowia organizatora Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy zapraszamy do udziału w konkursie „Samorządowy Lider OPZG”.

PracoDawca Zdrowia po raz drugi
Redaktor: Yvetta Walecka    16.07.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Startuje II edycja programu PracoDawca Zdrowia, konkursu skierowanego do przedsiębiorstw, instytucji i urzędów, które wykazują się dbałością o zdrowie swoich pracowników i skutecznością we wdrażaniu programów promocji zdrowia w firmie.

Kolejny sukces Jaromira Tomasika
Redaktor: Yvetta Walecka    14.07.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Jaromir Tomasik tegoroczny absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kromera w Gorlicach, zakwalifikował się na obóz naukowy Adamed SmartUP, którego uczestnikami jest najzdolniejsza młodzież w Polsce. Jaromir będzie reprezentować województwo małopolskie.

Konwent Przewodniczących Rad Powiatów Małopolski
Redaktor: Yvetta Walecka    12.07.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
W czwartek 11 lipca Przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Mirosław Waląg uczestniczył w Konwencie Przewodniczących Rad Powiatów Małopolski, który odbył się w Starostwie Powiatowym w Miechowie.Konwent odbył się z udziałem Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka.
Czytaj całość

Starosta Gorlicki powołała nową Powiatową Społeczną Radę ds. Osób Niepełnosprawnych
Redaktor: Yvetta Walecka    12.07.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Znamy już nowy skład Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych w powiecie gorlickim. Starosta powołała 5 społecznych członków rady na okres 4-letniej kadencji. Kandydatów zgłosiły działające na terenie powiatu organizacje pozarządowe, fundacje oraz jednostki samorządowe.
Czytaj całość

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 105 z 3327