25 maja 2019 07:20
Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
XVII TARGI EDUKACJI I PRACY W GORLICACH
Redaktor: Yvetta Walecka    02.04.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Już po raz siedemnasty zorganizowano w Gorlicach Targi Edukacji i Pracy. Ich organizatorem jak co roku było Młodzieżowe Centrum Kariery przy współpracy z Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego oraz Hufcem Pracy z Gorlic.

Półwiecze DPS przy ul. Sienkiewicza w Gorlicach
Redaktor: Yvetta Walecka    02.04.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Rok 2019 jest szczególnie ważnym dla Domu Pomocy Społecznej przy ul. Sienkiewicza w Gorlicach, ponieważ pięćdziesiąt lat temu  placówka została oficjalnie otwarta i zamieszkali w niej pierwsi mieszkańcy. W uroczystym jubileuszu wzięli udział m.in. starosta Maria Gubała i wicestarosta Stanisław Kaszyk.

XI Gala PRO PUBLICO BONO
Redaktor: Yvetta Walecka    02.04.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Już po raz jedenasty odbyła się gala nagrody Przewodniczącego Rady Powiatu Gorlickiego PRO PUBLICO BONO. Statuetkę otrzymał Roman Korbicz, za troskę o szeroko pojęte dobro dzieci i młodzieży, za tworzenie wspólnoty serc oraz zaangażowanie w życie społeczne i kulturowe Ziemi Gorlickiej. Wyróżnienia otrzymali: Bogusław Lenard i Monika Skrobot.

Wyniki naboru o pomoc materialną
Redaktor: Yvetta Walecka    01.04.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Zarząd Powiatu Gorlickiego zdecydował o przyznaniu pomocy materialnej trzem studentom o kierunku lekarskim.

Uczniowie SOSW z Kobylanki po raz trzeci na podium
Redaktor: Yvetta Walecka    01.04.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
„Jestem artystą – od pasji do profesji” – to temat XVIII Małopolskiego Konkursu Kucharsko - Cukierniczego organizowanego w Zespole Szkół Specjalnych w Krakowie   w dniach 27 –28.03.2019. Impreza ma za sobą długą tradycję, a jej tegoroczny temat szczególnie pobudzał  wyobraźnię.

PRO PUBLICO BONO 2019
Redaktor: Yvetta Walecka    29.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Już po raz jedenasty wręczona zostanie Nagroda Przewodniczącego Rady Powiatu Gorlickiego „PRO PUBLICO BONO”. Zapraszamy 29 marca 2019 r. o godz. 18.00 w Ośrodku Konferencyjno-Wystawienniczym Kasztel w Szymbarku.

VI sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Yvetta Walecka    28.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Rada Powiatu Gorlickiego podczas VI sesji oceniała realizację zadań powiatu w zakresie   bezpieczeństwa i porządku publicznego w powiecie gorlickim. Zapoznała się ze sprawozdaniami z działalności służb, inspekcji i straży za 2018 rok.

VI Sesja Rady Powiatu Gorlickiego obrady
Redaktor: Yvetta Walecka    28.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Starosta osobiście sprawdza stan dróg powiatowych
Redaktor: Yvetta Walecka    28.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Starosta Maria Gubała wraz z wicestarostą Stanisławem Kaszykiem sprawdzali pozimowy stan nawierzchni dróg powiatowych w gminie Łużna.

ZST na Festiwalu Zawodów w Małopolsce
Redaktor: Yvetta Walecka    25.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Po raz siódmy w Krakowie w dniach 21-23.03.2019r. odbył się Festiwal Zawodów w Małopolsce. To niezwykłe wydarzenie, które umożliwia poznanie wiele różnych  zawodów prezentowanych w interaktywnej formie w jednym miejscu-w hali EXPO Kraków. Tegoroczna edycja zgromadziła 80 szkół technicznych i branżowych z całej Małopolski ponad 140 stoisk, na których uczniowie prezentowali „na żywo” na czym polega kunszt poszczególnych zawodów.Dla uczniów kończących szkołę podstawową i gimnazjum  to znakomita okazja, by zdobyć wiedzę o dostępnych ścieżkach edukacji i świadomie wybrać kierunek dalszej nauki.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 105 z 3163