24 maja 2018 08:00
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Niepojęty przypadek na medal
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Grupa teatralna „Między słowami” z Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach z powodzeniem wystąpiła w 6 edycji Małopolskich Spotkań Teatrów Amatorskich, czyli w tzw. POSIADACH TEATRALNYCH na Orawie. Swoim udanym spektaklem "Niepojęty przypadek" wywalczyli 2 miejsce.

Kromer mistrzem Licealiady Rejonowej w Koszykówce
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach zostali mistrzami Licealiady Rejonowej w Koszykówce Chłopców 2017/2018. Zawodnicy Kromera pokonali wszystkich rywali rozgrywek, które odbywały się w Nowym Sączu.

Tydzień Europejski w LO w Bieczu
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W dniach 11-17 marca w Liceum Oólnokształcącym w Bieczu trwa Tydzień Europejski. Po raz kolejny szkoła gości uczniów ze szkół partnerskich z Niemiec (Rendsburg), Węgier (Miszkolc) i Włoch (Reggio Emilia).

Jest o co walczyć
Redaktor: Ewa Żarnowska    13.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach zaprasza do udziału w XXIV Poetycko-Muzycznej Bitwie pod Gorlicami 2 maja 2018 roku w Gorlicach. Zgłoszenia należy nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie do 6 kwietnia 2018r. na wypełnionej karcie zgłoszenia na adres: Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach 38-300 Gorlice, Cicha 4 z dopiskiem BITWA, lub mailem na adres: mdk@gorlice.net.pl. Karta zgłoszeniowa dostępna jest na stronie MDK: http://mdk.gorlice.net.pl/?page_id=451  Nagrodą w konkursie jest m.in. udział w Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie.

Pomoc dla Asi
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W ślad za redakcją Gazety Gorlickiej zwracamy się z prośbą o pomoc dla Asi Gorzkowskiej. Trwa zbiórka na zakup koncentratora tlenu, dalsze leczenie i rehabilitację. Nie zostało zbyt wiele czasu, bo już tylko trzy tygodnie.

Stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES wspiera rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym. Rodziny zakwalifikowane do Programu Pomocy Dzieciom otrzymują pomoc w formie dostosowanej do potrzeb. Do 5 kwietnia 2018 roku można składać wnioski i ubiegać sie o stypendium.

Koncertowa miłość w MDK
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Młodzieżowym Domu Kultury odbył się wyjątkowy koncert pt. „Miłość drogę zna...”. W wypełnionej po brzegi auli zabrzmiały piosenki o różnych odcieniach uczuć i skomplikowanych relacjach damsko-męskich.

Konkurs na kandydatów na dyrektorów
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

ZARZĄD POWIATU GORLICKIEGO OGŁASZA  KONKURSY NA  KANDYDATÓW NA STANOWISKA DYREKTORÓW:

Śpiewający sympatycy PECTUSA poszukiwani
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego w Bobowej wraz z Komitetem Organizacyjnym serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych wraz z klasami gimnazjalnymi oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu gorlickiego do wzięcia udziału w konkursie wokalno-muzycznym pod nazwą „Maszeruj do własnej muzyki, odnajdź ją i idź w jej rytm”, który odbędzie się 9 kwietnia 2018 r. Konkurs objęty jest honorowym patronatem Starosty Gorlickiego

Rower jest wielce OK
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Niektórzy robili to całą zimę... Inni czekają z nadzieją na wiosnę... Z całą pewnością wszyscy już mogą przeglądać przewodniki, wybierać trasy i szykować swoje jednoślady. Za Komisją Rozwoju i Promocji Rady Powiatu Gorlickiego polecamy Państwu przewodnik rowerowy „Beskid Niski na rowerze”, a w nim 20 tras rowerowych, szczegółowe mapy oraz atrakcje i zabytki Beskidu Niskiego. Polecamy także darmową aplikację mobilną.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 105 z 2723