• 08 sierpnia 2020
  • Imieniny:  Cypriana, Emiliana, Dominika

Wspólny Sekretariat Techniczny programu Interreg Polska-Słowacja, we współpracy z Regionalnymi Punktami Kontaktowymi z Województwa Śląskiego, Województwa Małopolskiego, Województwa Podkarpackiego, Kraju Preszowskiego oraz Kraju Żylińskiego, Euroregionem Tatry, Euroregionem Beskidy oraz Euroregionem Karpackim, zapraszają Państwa do udziału w konkursie fotograficznym dla beneficjentów programu, aby pokazać Wasze działania, które zostały wdrożone, oraz wyniki polsko-słowackiej współpracy. Celem jest uchwycenie istoty projektu za pomocą obrazu.

Projekty realizowane w ramach programu Interreg Polska-Słowacja osiągają, albo jeszcze osiągną sukcesy w trzech obszarach: transporcie, edukacji oraz dziedzictwie naturalnym i kulturowym. Mając na uwadze cytat “Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów” wierzymy, że to, co najważniejsze w Waszym projekcie, może być uchwycone obiektywem.

Udział

Każda instytucja, realizująca projekt standardowy lub mikroprojekt, finansowany przez program Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 może wziąć udział w konkursie. Wszystkie zdjęcia należy przesłać za pomocą formularza konkursowego. Każdy partner może wysłać maksymalnie 3 zdjęcia, niezależnie od liczby realizowanych projektów.

Każde zdjęcie przedstawiające projekt finansowany przez nasz program jest kwalifikowalne. Zdjęcie musi pokazywać temat i/lub osiągnięcia uzyskane w ramach projektu, w tym na przykład wspólne działania, obiekty, wydarzenia. Należy jednak unikać statycznych, pozowanych zdjęć przedstawiających ludzi.

Termin składania zgłoszeń - 7 lipca 2020.

Techniczna specyfika zdjęć

Oceniane będą jakość estetyczna i kreatywność zdjęcia.  

Wszystkie zdjęcia należy przesłać za pomocą formularza konkursu fotograficznego, w tym:

  • krótki opis każdego zdjęcia
  • zdjęcia muszą być przesłane w najwyższej dostępnej jakości (co najmniej 3600 x 5400 pikseli, aby móc drukować zdjęcia w dużym rozmiarze o wystarczającej jakości)

Głosowanie

Wszystkie zdjęcia są sprawdzane pod kątem zgodności z zasadami konkursu przed ich zaakceptowaniem. Zdjęcia zostaną opublikowane publicznie w galerii na Facebooku (@ProgramPLSK). Na Facebooku odbędzie się głosowanie publiczności, które w 50% zdecyduje o wynikach konkursu.

Zdjęcia obraźliwe, zniesławiające, nieprzyzwoite, ujawniające niepotrzebne dane osobowe, lub reklama produktu zostaną odrzucone. Upewnijcie się, że posiadacie prawa autorskie do zdjęcia, a także, że są zgodne z nowym ogólnym rozporządzeniem UE o ochronie danych (RODO).

Proces selekcji

Po podliczeniu głosów na Facebooku oraz głosów Jury, wyróżnione zostanie 30 zdjęć. Autorzy trzech najlepszych zdjęć zostaną nagrodzeni podczas jednego z wydarzeń programu. Szczegóły pojawią się wkrótce na stronie.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących konkursu fotograficznego, prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

REGULAMIN KONKURSU

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Źródło: Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

POWIAT GORLICKI TO:

110000 MIESZKAŃCÓW
996 KM2 POWIERZCHNI
37 PROJEKTÓW EU
STAROSTWO POWIATOWE W GORLICACH

ul. Biecka 3, 38-300 Gorlice
woj. małopolskie
www.powiatgorlicki.pl
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
starostwo@powiatgorlicki.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

GORLICE

49°39'44.9"N 21°09'39.4"E