21 września 2018 19:59
Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Praktyczny portal inwestycyjno-budowlany
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza do korzystania z praktycznego portalu informacyjnego: https://budowlaneabc.gov.pl/

Jego celem jest zwiększenie świadomości i poszerzenie wiedzy obywateli w zakresie procesu inwestycyjno-budowlanego, poprzez przedstawienie często skomplikowanych treści w sposób zrozumiały dla obywateli.

SREBRNY JAROMIR TOMASIK
Redaktor: Ewa Żarnowska    24.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Jaromir Tomasik, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach zdobył srebrny medal podczas Międzynarodowej Olimpiady Biologicznej – IBO 2018 w Iranie!!!
Brawo! Brawo! Brawo!

GRATULUJEMY JAROMIROWI oraz Opiekunom i Rodzicom!!!!

90-lecie OSP SĘKOWA
Redaktor: Ewa Żarnowska    23.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Ochotnicza Straż Pożarna w Sękowej obchodziła jubileusz 90-lecia. Uroczysty apel zorganizowano w sobotnie popołudnie przy sękowskiej remizie.

36. ŁEMKOWSKA WATRA W ZDYNI
Redaktor: Ewa Żarnowska    23.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W piątek 20 lipca zapłonął symboliczny ogień łemkowskiej Watry. Po raz 36. w Zdyni przy tradycyjnym ogniu spotkali się Łemkowie z kraju i zza granicy, by ze swoimi bliskimi wspominać dawne lata na ojczystej ziemi i oklaskiwać występy artystów.

MORSO wspiera i edukuje
Redaktor: Ewa Żarnowska    20.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Darmowe szkolenia i porady dla organizacji samorządowych i nie tylko. Takie możliwości daje mieszkańcom subregionu sądeckiego Marszałkowski Ośrodek Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (MORSO).

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY
Redaktor: Ewa Żarnowska    19.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Znane są już wyniki ofert na realizatora programu zdrowotnego pn. „Program zdrowotny profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w Małopolsce” w 2018 roku. Więcej informacji www.bip.malopolska.pl

Kolejne pieniądze z PFRON dla niepełnosprawnych
Redaktor: Ewa Żarnowska    19.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
154 744,56 zł tyle wynosi kwota dofinansowania jaką przyznał małopolski oddział PFRON na realizację projektów w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w roku 2018.

Jest promesa na most i 3 drogi powiatowe !
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców powiatu gorlickiego. Niebawem ruszą prace remontowe na moście w Stróżnej i trzech drogach powiatowych.

Policja ostrzega przed domokrążcami!
Redaktor: Ewa Żarnowska    18.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Gorliccy policjanci apelują ostrożność i rozwagę w kontaktach z osobami obcymi. Przestrzegają także przed domokrążcami, którzy usiłują sprzedać swój towar w promocyjnej cenie. Takie sytuacje są doskonałą okazją dla oszustów i złodziei, którzy na swój cel wybierają najczęściej osoby starsze i zamieszkujące samotnie.

Odpowiedzialnie w dorosłość
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Sądecki Ośrodek Interwencji Kryzysowej zaprasza do udziału w cyklu zajęć profilaktycznych, pod hasłem „Odpowiedzialnie w dorosłość”.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 60 z 2838