19 listopada 2018 08:34
Imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei
Postaw na Słońce
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Fundacja Banku Ochrony Środowiska już po raz piąty organizuje ogólnopolski, szkolny projekt edukacyjny „Postaw na Słońce”.

Powiatowy Dzień Edukacji
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Nauczyciele i pracownicy oświaty ze szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez powiat gorlicki odchodzili Dzień Edukacji Narodowej. W uroczystym spotkaniu, które odbylo się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marcina Kromera w Gorlicach uczestniczył m.in. starosta Karol Górski, który wręczył nauczycielom "Nagrody Starosty".

Odsłonięcie Pomnika Niepodległości
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Starosta Gorlicki Karol Górski i Przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Marek Bugno serdecznie zapraszają na uroczystość odsłonięcia Pomnika Niepodległości upamiętniającego stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość odbędzie się 15 października 2018 roku w Gorlicach.

Edukacyjne komisyjne podsumowania
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Na swoim ostatnim posiedzeniu w V kadencji samorządu powiatowego spotkała się Komisja Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Gorlickiego. Była pora na podsumowania, podziękowania i życzenia.

Razem z Chmurą Edukacyjną
Redaktor: Ewa Żarnowska    11.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
15 uczniów klasy 4aT z Zespołu Szkół Nr 1 w Gorlicach wraz z opiekunem Piotrem Romanem uczestniczyło w Naukowych Warsztatach Weekendowych w Krakowie. Zajęcia odbywały się w ramach komponentu Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II". Organizowane były przez Akademię Górniczo-Hutniczą oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie.

Październik miesiącem walki z rakiem piersi
Redaktor: Ewa Żarnowska    11.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi, dlatego chcielibyśmy zwrócić uwagę dorosłych Polek na konieczność wykonywania regularnych badań profilaktycznych i rolę zdrowego stylu życia w zapobieganiu nowotworom.

Beskidy i Bieszczady plastycznie
Redaktor: Ewa Żarnowska    11.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Wychowankowie z blisko 40 placówek z Polski, Słowacji i Ukrainy wzięli udział w XIX edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Dzieci i Młodzieży „Piękno Beskidów i Bieszczadów”. Uroczystość wręczenia nagród laureatom i wystawa nagrodzonych prac odbyła się w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach przy ul. Cichej 4.

Dla zdrowia i ogólnego rozwoju
Redaktor: Ewa Żarnowska    10.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Oficjalnie oddane do użytku ale już od kilku tygodni dostępne dla uczniów - nowe boisko sportowe przy Zespole Szkół Zawodowych im. K. Pułaskiego w Gorlicach lśni nowością i mieni się kolorami.

Niech się mury pną do góry
Redaktor: Ewa Żarnowska    10.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Nieprzerwanie trwają prace przy budowie Powiatowego Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Placówka powstaje przy ul. Słonecznej 7 w Gorlicach. Dla Zarządu Powiatu Gorlickiego powstanie takiego ośrodka stało się priorytetem.

Konfederaci z LO w Bieczu
Redaktor: Ewa Żarnowska    10.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Liceum Ogólnokształcącym w Bieczu odbyły się dwudniowe warsztaty dla klasy Ic, 2c i 2ab w ramach  projektu larpowego "Zawiąż konfederację" realizowanego przez Stowarzyszenie Pospolite Ruszenie Szlachty Ziemi Krakowskiej i partnera projektu Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Bieczu.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 60 z 2919