25 maja 2019 07:27
Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Potrójne świętowanie w SP w Bobowej
Redaktor: Yvetta Walecka    02.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

30 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Bobowej obchodzone było potrójne święto: Dzień Patrona Szkoły – Stanisława Staszica, jubileusz 45-lecia istnienia budynku szkoły oraz 228. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Unowocześniamy rolnictwo i obszary wiejskie
Redaktor: Yvetta Walecka    02.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Rolniku, wyślij wniosek o dopłaty! Zostały już tylko dwa tygodnie! Od ubiegłego roku zmianie uległy zasady ubiegania się o dopłaty bezpośrednie. Wnioski składane są OBOWIĄZKOWO w formie elektronicznej. Służy do tego aplikacja eWniosekPlus, dostępna na stronie internetowej www.arimr.gov.pl
Wnioski należy złożyć do 15 maja! Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oferuje wsparcie techniczne. Więcej informacji TUTAJ

Zakończyła się kwalifikacja wojskowa w powiecie gorlickim
Redaktor: Yvetta Walecka    02.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

W okresie od 20 marca do 26 kwietnia 2019 roku odbywała się kwalifikacja wojskowa prowadzona przez Powiatową Komisję Lekarską w Gorlicach. Przed komisją stawali mężczyźni urodzeni w roku 2000 oraz urodzeni w latach 1995-1999, którzy m.in. nie posiadają określonej kategorii zdolności do czynnej służby wojskowej.

Dzień otwarty w ZST
Redaktor: Yvetta Walecka    02.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

„Zapewnij Sobie Trampolinę do przyszłości” - takie hasło towarzyszyło podczas Dnia Otwartego Szkoły w Zespole Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach.

Pielęgnując pamięć o bohaterach
Redaktor: Yvetta Walecka    02.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

30 kwietnia w Zespole Szkół Zawodowych w Gorlicach odbył się finał konkursu historycznego zatytułowanego „Wolność trzeba stale zdobywać – kapłani w służbie Bogu, kościołowi i ojczyźnie na tle historii Polski od 1.IX.1939 r. do 2.IV.2005 r.”

Niech się święci 3 Maj
Redaktor: Yvetta Walecka    30.04.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Mirosław Waląg wraz z Radą Powiatu oraz Starosta Gorlicki Maria Gubała wraz z Zarządem Powiatu Gorlickiego serdecznie zapraszają Mieszkańców powiatu gorlickiego do udziału w Powiatowych obchodach 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które odbędą się w Gorlicach 3 maja 2019 roku.

Wywieś flagę
Redaktor: Yvetta Walecka    30.04.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Dla historii polskiej flagi rok 2019 jest wyjątkowy. 2 maja obchodzimy 15-lecie uchwalenia Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, a 1 sierpnia setną rocznicę uchwalenia przez Sejm Ustawodawczy niepodległej Polski ustawy o godle i barwach RP.

Pogórzańskie Gody po raz 11
Redaktor: Yvetta Walecka    30.04.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Za nami 11. edycja Małopolskiego Konkursu Obrzędów Obyczajów i Zwyczajów Ludowych - POGÓRZAŃSKIE GODY. Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Łużnej zaprezentowały się zespoły i grupy regionalne województwa małopolskiego, prezentując tradycyjny folklor własnego regionu etnograficznego.

Akty stanowisk dyrektorskich wręczone
Redaktor: Yvetta Walecka    30.04.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
W czasie poniedziałkowego spotkania z dyrektorami szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Gorlicki, starosta Maria Gubała wręczyła akty powierzenia stanowisk dyrektorskich.

Zamówienie - ZGZG.PN.271.5.2019
Redaktor: Yvetta Walecka    30.04.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Związek Gmin Ziemi Gorlickiej ogłasza przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych w systemie „zaprojektuj i wybuduj” dla 3 budynków użyteczności publicznej zlokalizowanych na terenie Gorlic. Znak sprawy: ZGZG.PN.271.5.2019. Dokumenty i inne informacje dotyczące postępowania opublikowane są pod linkiem: https://bip.malopolska.pl/zgzggorlice,a,1592158,opracowanie-dokumentacji-projektowej-oraz-wykonanie-robot-budowlanych-w-systemie-zaprojektuj-i-wybud.html

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»