19 lipca 2019 08:18
Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
Obchody 20-lecia Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Yvetta Walecka    10.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Rok 2019, jest rokiem szczególnym dla Powiatu Gorlickiego. Po 23 latach niebytu powrócił on na mapę administracyjną Polski. Z tej okazji, w sobotę 8 czerwca, w Kasztelu w Szymbarku  zorganizowana została nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Gorlickiego.

UWAGA! Fala upałów
Redaktor: Yvetta Walecka    10.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Nadchodzi fala upałów.Zbyt intensywny wysiłek w czasie gorącego dnia, spędzanie zbyt długiego czasu na słońcu albo zbyt długie przebywanie w przegrzanym miejscu może spowodować uraz termiczny. Aby móc skutecznie zapobiegać podobnym przypadkom poznaj objawy i bądź gotów do udzielenia pierwszej pomocy w takich przypadkach. Uraz termiczny może przybrać postać oparzenia słonecznego lub przegrzania.

E-commerce, e-pieniądz i kryptowaluty
Redaktor: Yvetta Walecka    10.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

W ramach nowego cyklu spotkań „Ważne Sprawy Małopolskich Przedsiębiorców” Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do w konferencji  “E-commerce, e-pieniądz i kryptowaluty”.

Warsztaty Design Nowy Sącz
Redaktor: Yvetta Walecka    10.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
W imieniu Fundacji Inteligentna Małopolska zapraszamy do udziału w warsztatach metodą Design Thinking i ukierunkowanych na identyfikację pomysłów na rozwiązania, ułatwiające codzienne życie osób starszych. Warsztaty realizowane są w ramach projektu InnoMaker, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Uroczysta sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Yvetta Walecka    08.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Świętujmy razem
Redaktor: Yvetta Walecka    05.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Nadchodzący weekend (8-9 czerwca 2019 r.) będzie czasem świętowania jubileuszu 20-lecia powstania Powiatu Gorlickiego. Zapraszamy na Przystanek Szymbark!

Pracujące soboty w placówkach ARiMR
Redaktor: Yvetta Walecka    07.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Wnioski o dopłaty jeszcze do 25 czerwca. Najbliższe soboty, 8 i 15 czerwca będą w placówkach ARiMR dniami pracy. Biura czynne będą – jak na co dzień – w godzinach 7.30 – 15.30. Natomiast 21 czerwca, w piątek po Bożym Ciele, placówki ARiMR będą nieczynne.

UWAGA! Burze z gradem
Redaktor: Yvetta Walecka    07.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o burzach z gradem. Ostrzeżenie obowiązuje  od godz. 11:00 dnia 07.06.2019 do godz. 21:00 dnia 07.06.2019. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 65 km/h. Miejscami możliwy grad. Ostrzeżenie dotyczy powiatów: gorlicki,  bocheński, brzeski, chrzanowski, dąbrowski, krakowski, Kraków, limanowski, miechowski, myślenicki, nowosądecki, nowotarski, Nowy Sącz, olkuski, oświęcimski, proszowicki, suski, tarnowski, Tarnów, tatrzański, wadowicki, wielicki.

Jubileuszowe Osobliwości ziemi gorlickiej
Redaktor: Yvetta Walecka    06.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

We wtorek 4 czerwca w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach odbyło się uroczyste podsumowanie X Jubileuszowego  Konkursu Fotograficznego "Osobliwości ziemi gorlickiej".

Mamy promesę na remont drogi
Redaktor: Yvetta Walecka    05.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

3 czerwca w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie miało miejsce uroczyste przekazanie promes samorządowcom z naszego województwa. Z rąk wojewody małopolskiego Piotra Ćwika odebrała ją Starosta Gorlicki Maria Gubała. Droga powiatowa w Małastowie i Krzywej zostanie wreszcie wyremontowana.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 60 z 3234