24 marca 2019 21:01
Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora
Turystyczna Jazda - kolejna emisja programu
Redaktor: Yvetta Walecka    04.02.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Jak już informowaliśmy, ekipa programu „Turystyczna Jazda” przygotowała materiał filmowy promujący turystykę zimową na terenie powiatu gorlickiego. Najbliższa emisja odbędzie się we wtorek  TVP 3 w całej Polsce !

IV sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Yvetta Walecka    29.01.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Rada Powiatu Gorlickiego podczas IV sesji dokonała analizy realizacji zadań statutowych wykonywanych przez poszczególne wydziały Starostwa Powiatowego w Gorlicach w 2018 roku w zakresie: geodezji i kartografii, gospodarki nieruchomościami, architektury i ładu przestrzennego, komunikacji, spraw obywatelskich oraz promocji i informacji i spraw społecznych, a także spraw konsumenckich.

Turystyczna jazda po Ziemi Gorlickiej
Redaktor: Yvetta Walecka    01.02.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Już po raz drugi  ekipa programu „Turystyczna jazda” przygotowała  materiał filmowy promujący turystykę zimową na terenie powiatu gorlickiego.

IV sesja Rady Powiatu Gorlickiego - Na Żywo
Redaktor: Yvetta Walecka    31.01.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Ośrodek Interwencji Kryzysowej oddany do użytku
Redaktor: Yvetta Walecka    28.01.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Starania o budowę Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Gorlicach, Zarząd Powiatu Gorlickiego rozpoczął już w 2016 r. od złożenia wniosku o dofinansowanie ze środków RPO Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Projekt został bardzo wysoko oceniony i decyzją Zarządu WM uzyskał dofinansowanie. W poniedziałek 28 stycznia ośrodek został oficjalnie oddany do użytku.

IV sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Yvetta Walecka    24.01.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Zwołuję IV sesję Rady Powiatu Gorlickiego, która odbędzie się w dniu 31 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w sali 104, w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Bieckiej 3 w Gorlicach.

Wybieram wybory
Redaktor: Yvetta Walecka    24.01.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Państwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym organizują już III Edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”.

Równać Szanse 2019
Redaktor: Yvetta Walecka    24.01.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach Programu „Równać Szanse 2019” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności. Program skierowany jest do fundacji i stowarzyszeń z miejscowości do 20 000 mieszkańców oraz domów kultury i bibliotek, które otrzymały co najmniej jedną dotacje w Regionalnym Konkursie Grantowym Programu Równać Szanse od 2007 roku.

Wznowiony program Czyste powietrze
Redaktor: Yvetta Walecka    24.01.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza, że 21 stycznia 2019r. został wznowiony nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach programu priorytetowego Czyste powietrze.

Nowy Oddział Medycyny Paliatywnej
Redaktor: Yvetta Walecka    22.01.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Trwające od lipca ub.r. prace w szpitalu „na górce” zakończyły się. 22 stycznia 2019 r. oddano do użytku zmodernizowany oddział medycyny paliatywnej. W uroczystym otwarciu oddziału uczestniczyli m.in.: starosta Maria Gubała i wicestarosta Stanisław Kaszyk.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 75 z 3060