19 lipca 2019 08:27
Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
Jak wyścig to Angielski Wyścig w ZST
Redaktor: Yvetta Walecka    04.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Ostatni piątek maja w Zespole Szkół Technicznych im. W. Pola w Gorlicach to czas niezwykłych rozgrywek w iście angielskim stylu. Tego dnia odbywa się międzyszkolny turniej znajomości języka angielskiego „Angielski wyścig”, który organizowany jest już od 11 lat.

Czytaj całość

Ruszają kolejne formy wsparcia dla rolników
Redaktor: Yvetta Walecka    31.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Na przełomie maja i czerwca rozpoczną się kolejne nabory wniosków o przyznanie pomocy dla rolników z budżetu PROW 2014-2020. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyznawać premie dla młodych rolników, wsparcie na restrukturyzację małych gospodarstw oraz na zalesianie i tworzenie terenów zalesionych.
Szczegółowe informacje :

Ankieta na temat sytuacji rodzin
Redaktor: Yvetta Walecka    31.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
W okresie od czerwca do sierpnia br. na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego zostanie przeprowadzane badanie opinii publicznej na temat sytuacji rodzin. Wykonawcą badania jest firma Market Research World (MRW) z siedzibą w Gliwicach.

Odznaka Primus in Agendo dla dyrektor PUP Barbary Baczyńskiej
Redaktor: Yvetta Walecka    30.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Primus in Agendo oznacza po łacinie Pierwszy w działaniu. Odznakę przyznawaną przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej otrzymała Barbara Baczyńska dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gorlicach.

Czytaj całość

Bezrobocie i wsparcie dla niepełnosprawnych tematem VIII sesji Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Yvetta Walecka    30.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Rada Powiatu Gorlickiego podczas VIII sesji analizowała m.in. informację z działalności Powiatowego Urzędu Pracy i Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności za rok 2018.

Czytaj całość

VIII Sesja Rady Powiatu (relacja na żywo)

UWAGA! Burze z gradem
Redaktor: Yvetta Walecka    28.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
IMGW wydał ostrzeżenie drugiego stopnia o wystąpieniu burz z opadami miejscami od 30 mm do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad. Ostrzeżenie obowiązuje  od godz. 11:00 dnia 28.05.2019 do godz. 21:00 dnia 28.05.2019. Ostrzeżenie dotyczy powiatów: gorlicki, bocheński, brzeski, chrzanowski, dąbrowski, krakowski, Kraków, limanowski, miechowski, myślenicki, nowosądecki, nowotarski, Nowy Sącz, olkuski, oświęcimski, proszowicki, suski, tarnowski, Tarnów, tatrzański, wadowicki, wielicki.

Konkurs WFOŚiGW
Redaktor: Yvetta Walecka    28.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do trzynastej edycji konkursu organizowanego przez WFOŚiGW w Krakowie #ekoLIDERZY2019, promującego instytucje, które w sposób szczególny przyczyniły się do poprawy stanu środowiska naturalnego w Małopolsce, korzystając z systemu finansowania ochrony środowiska na terenie województwa małopolskiego w 2018 r.

Powiatowy Konkurs Ekologiczny po raz dwunasty
Redaktor: Yvetta Walecka    27.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
W Szkole Podstawowej w Bobowej odbył się XII Powiatowy Konkurs Ekologiczny. Temat tegorocznego brzmiał: „Chemia w środowisku i w żywności oraz jej wpływ na zdrowie człowieka”. W uroczystym otwarciu uczestniczył m.in.: członek Zarządu Powiatu Gorlickiego Adam Urbanek.

Powiatowe obchody Dnia Strażaka
Redaktor: Yvetta Walecka    24.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

W Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Gorlicach odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka. Uroczystość zgromadziła przedstawicieli parlamentu, samorządów ziemi gorlickiej, przedstawicieli zaprzyjaźnionych służb i instytucji  oraz członków oddziałów zarządów terenowych Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz emerytowanych funkcjonariuszy.

Czytaj całość

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 75 z 3234