21 września 2018 20:05
Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Wsparcie doradcze i finansowe dla przedsiębiorców
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Trwa rekrutacja do projektu „Lider CSR – zarządzanie wiekiem – subregion sądecki” realizowanego przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. W ramach projektu, mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z subregionu sądeckiego (powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki oraz miasto Nowy Sącz), mogą otrzymać wsparcie doradcze z zakresu opracowania/aktualizacji strategii zarządzania wiekiem oraz wsparcie finansowe do 5 000zł na doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy.

Festiwal Muzyki Cerkiewnej zakończony
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Zakończył się trzydniowy Festiwal Muzyki Cerkiewnej w Beskidzie Niskim. Było to już dwunaste spotkanie z chórami specjalizującymi się w wykonywaniu utworów muzyki cerkiewnej.

Znamy wyniki matur
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Wyniki matur już nie są niewiadomą. Od wczesnych godzin rannych, we wtorek 3 lipca maturzyści mogli sprawdzać swoje indywidualne osiągnięcia. Jak kształtuje się sytuacja w powiecie gorlickim?

Nowe przepisy w turystyce
Redaktor: Ewa Żarnowska    03.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Obszerniejsze uprawnienia dla klientów biur podróży, większy zakres prawa do odszkodowań i wiele innych zmian niesie za sobą znowelizowana ustawa o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.

Wsparcie dla najzdolniejszych
Redaktor: Ewa Żarnowska    03.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Rada Powiatu Gorlickiego uznając potrzebę otoczenia szczególną opieką uzdolnionych uczniów zdecydowała o przyjęciu „Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży w terenu Powiatu Gorlickiego”.

Zmiany w okręgach wyborczych
Redaktor: Ewa Żarnowska    29.06.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Podczas obrad XXXIX sesji Rady Powiatu Gorlickiego wprowadzone zostały zmiany w podziale Powiatu Gorlickiego na okręgi wyborcze. Po zmianach okręg nr II obejmujący Gminę Gorlice liczyć będzie 4 mandaty, natomiast okręg nr III obejmujący Gminę Biecz liczyć będzie 3 mandaty.

Absolutorium dla Zarządu Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.06.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Rada Powiatu Gorlickiego podczas XXXIX sesji udzieliła absolutorium Zarządowi Powiatu. Wcześniej zapoznała się ze sprawozdaniem z wykonania Budżetu Powiatu Gorlickiego za 2017 rok, sprawozdaniem finansowym Powiatu Gorlickiego oraz informacją o Stanie Mienia Powiatu Gorlickiego. Pozytywną opinię w sprawie wykonania budżetu wyraziła Regionalna Izba Obrachunkowa w Krakowie.

Konkurs ofert
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.06.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
ZARZĄD POWIATU GORLICKIEGO ogłasza konkurs ofert na wybór realizatorów (lub realizatora) programu zdrowotnego pn. „Program zdrowotny profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego ( HPV) w Małopolsce” w 2018 roku. Program realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Termin składania ofert mija 13 lipca 2018 roku o godzinie 15:30

Roszady dyrektorskie w szkołach
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.06.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Podczas ostatniego posiedzenia Zarząd Powiatu Gorlickiego podjął uchwały powierzające stanowiska dyrektorów na okres pięcioletniej kadencji w dwóch szkołach ponadpodstawowych i w dwóch placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Gorlicki.

Uwaga!!! Kolejna przeprowadzka!!!
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.06.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Uprzejmie informujemy, że Terenowy Punkt Paszportowy w Gorlicach od 28 czerwca 2018 roku (czwartek) zmienia swoją siedzibę i zostaje przeniesiony z ulicy 11 Listopada 6 do budynku przy ulicy Michalusa 18 (Budynek Powiatowego Urzędu Pracy w Gorlicach, parter, tam gdzie Wydział Komunikacji).

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 75 z 2838