19 lipca 2018 19:41
Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
Czytanie łączy
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.06.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci wyrosły na mądrych, dobrych i szczęśliwych ludzi. Jest na to sposób – czytajmy dzieciom. Tegoroczna ogólnopolska akcja "Cała Polska czyta dzieciom" odbyła się pod hasłem „Czytanie łączy”.

Teatralny kierunek na weekend NOWICA
Redaktor: Ewa Żarnowska    01.06.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Nowicy w powiecie gorlickim, gmina Uście Gorlickie, trwają XI Spotkania Teatralne INNOWICA 2018. W otwarciu tych wyjątkowych spotkań z teatrem i sztuką uczestniczył m.in. starosta Karol Górski. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny!!!

Kolejna dobra wiadomość dla dróg powiatowych
Redaktor: Ewa Żarnowska    30.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Starosta Karol Górski odebrał z rąk sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Krzysztofa Kozłowskiego i wicewojewody małopolskiego Józefa Gawrona promesę na kwotę 1,56 mln zł.

W samo południe na moście
Redaktor: Ewa Żarnowska    29.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
239 ton stali zbrojeniowej, 2014 m³ betonu, 224 mb pali o średnicy 1000 mm,  a na deskowanie 3.153 m² drewna – to tylko  niektóre dane obrazujące ogrom dzieła jakim jest nowy most w Jankowej na drodze powiatowej Jankowa-Lipniczka na rzece Biała. W samo południe, w piekącym słońcu, przy temperaturze 30 st. C uroczyście otwarto największą inwestycję mostowo-drogową powiatu gorlickiego lat 2017/2018, czyli nowy most w Jankowej wraz z rondem i dojazdami.

Kreatywny nauczyciel
Redaktor: Ewa Żarnowska    29.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
„Wychowanie do wartości” to hasło tegorocznej IX edycji regionalnego konkursu „Kreatywny nauczyciel”. Jedną z jego laureatek została nauczycielka z Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach.

UWAGA!! Zmiana siedziby Wydziału Komunikacji
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Od 28 maja 2018 r. Wydział Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Gorlicach funkcjonuje w nowej siedzibie w Gorlicach przy ul. Michalusa 18 (Budynek Powiatowego Urzędu Pracy).

4 lata ważnych inwestycji
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
182 046 980 złotych to łączna wartość inwestycji powiatu gorlickiego z udziałem środków europejskich i krajowych zrealizowanych w latach 2014-2018.

Małopolski Dzień Samorządowca
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Jak co roku, w Starym Sączu – mieście św. Kingi, patronki samorządowców – spotkali się mieszkańcy oraz lokalni włodarze z całej Małopolski, którzy wspólnie świętowali Małopolski Dzień Samorządowca. W wydarzeniu, organizowanym wspólnie przez Województwo Małopolskie i Gminę Stary Sącz, nie zabrakło przedstawicieli samorządu województwa, a wśród nich m.in. marszałka Jacka Krupy, przewodniczącej SWM Urszuli Nowogórskiej oraz Grzegorza Lipca z zarządu województwa i radnych Adama Kwaśniaka oraz Stanisława Pasonia. Obecny był także starosta Karol Górski.

Sesja o bezrobociu i wsparciu dla niepełnosprawnych
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Rada Powiatu Gorlickiego podczas XXXVIII sesji analizowała m.in. informację z działalności Powiatowego Urzędu Pracy i Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności za rok 2017.

W trosce o zabytki
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
60 tysięcy złotych przyznała Rada Powiatu Gorlickiego na prace konserwatorskie przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 75 z 2791