Facebook
24 maja 2018 08:09
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Aktualności
Drogowa wiosna inwestycyjna
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Most w Jankowej i jego otoczenie jest już jak z foldera reklamowego. Zarząd Powiatu skutecznie zaaplikował o 3 mln zł na przebudowę tzw. starodroża w Bieczu. Dwa zadania inwestycyjne na drogach powiatowych są już po przetargach. Kolejne dwa przetargi będą lada dzień rozstrzygnięte.
Czytaj całość
 
Dzień Otwarty w ZSZ w Bobowej
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Wyspiańskiego w Bobowej odbył się Dzień Otwarty. Do szkoły tłumnie przybyli gimnazjaliści, by zapoznać się z jej ofertą, spotkać się i porozmawiać ze starszymi kolegami oraz obejrzeć szkolne pracownie. 
Czytaj całość
 
Jubileusz 70-lecia MBP
Redaktor: Ewa Żarnowska    11.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Były życzenia, gratulacje i prezenty - jak na urodziny przystało. W czwartek 10 maja Miejska Biblioteka Publiczna w Gorlicach świętowała swoje 70-lecie.
Czytaj całość
 
Warsztatowo o obszarze chronionym
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
 W Starostwie Powiatowym w Gorlicach odbyło się spotkanie warsztatowe dotyczące Południowomałopolskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Tematem wiodącym była uchwała o małopolskim obszarze chronionego krajobrazu.
Czytaj całość
 
Za życiem
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W listopadzie 2017 r. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gorlicach stała się realizatorem jednego z zadań programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „ Za życiem”. Gorlicka Poradnia prowadzi Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy dla dzieci niepełnosprawnych lub zagrożonych niepełnosprawnością w wieku od urodzenia do podjęcia nauki w szkole.
Czytaj całość
 
Powiatowe dotacje dla zabytków
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.04.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Jeszcze tylko  do 15 maja 2018 roku można składać wnioski o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach z terenu powiatu gorlickiego wpisanych do rejestru zabytków. Wnioski należy składać  w Starostwie Powiatowym w Gorlicach, ul. Biecka 3, 38-300 Gorlice. 
Czytaj całość
 
OSTRZEŻENIE
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

W związku z pożarem składowiska śmieci na placu zakładu przetwarzania odpadów w Gorlicach uprasza się mieszkańców Gorlic, szczególnie z bloków oraz domów najbliżej położonych od miejsca pożaru, o nie otwieranie okien. Osoby z chorobami układu oddechowego oraz krążenia powinny dziś - 12 maja2018 r. - pozostać w domu. Spaleniu uległy odpady plastikowe, stąd czarny dym oraz ciemna, (a następnie "biała") chmura nad terenem Gorlic. Słup dymu miał wysokość około 200 metrów i przesuwał się w kierunku północnym miasta. Na pewno do powietrza trafiły substancje toksyczne - ostrzega rzecznik KP PSP w Gorlicach Dariusz Surmacz.

Informacja o pożarze Gorlice.tv:  https://gorlice.tv/6019-pozar-skladowiska-smieci-w-gorlicach.html

 
Bezkonkurencyjny Wojtek z ZSO w Bobowej
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Wieliczce odbyły się Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Wzięło w nich udział 120 uczestników, w trzech grupach wiekowych, ze wszystkich małopolskich powiatów. W grupie uczniów szkół ponadgimnazjalnych, powiat gorlicki reprezentował uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bobowej Wojciech Mazur. Wojciech w swojej grupie wiekowej okazał się bezkonkurencyjny, zdobywając pierwsze miejsce i tym samym będzie reprezentował województwo małopolskie w finale centralnym OTWP.
Czytaj całość
 
Uwaga GIMNAZJALIŚCI!!!
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Już 11 maja (piątek) godz. 9 lub 10.30 – Dzień Otwarty w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Wyspiańskiego w Bobowej. GIMNAZJALIŚCI!!! Nie może Was zabraknąć! Możecie przybyć grupowo lub indywidualnie! ZSZ zaprasza także Waszych rodziców i nauczycieli.
Czytaj całość
 
24 bitwa na słowa i muzykę
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Złoty Gryf Gorlicki pojechał do Wadowic razem z zespołem Duo Cuori. Srebrnego Gryfa wyśpiewała Aleksandra Biernacka, a Brązowego Anna Mucha. Dwa równorzędne wyróżnienia  otrzymały: Eliza Ćwieczek i Aleksandra Przybyłowicz. Takim werdyktem zakończyła się 24. Poetycko-Muzyczna Bitwa pod Gorlicami. Gratulacje składał m.in. starosta Karol Górski.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 30 z 2723
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl