21 września 2018 20:16
Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Bobowa koronką stoi
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Już po raz 19. w Bobowej odbywa się Międzynarodowy Festiwal Koronki Klockowej. W uroczystym otwarciu uczestniczyli m.in. starosta Karol Górski, wicestarosta Jerzy Nalepka i członek Zarządu Powiatu Gorlickiego Adam Urbanek oraz radni Rady Powiatu Gorlickiego Zygmunt Fryczek i Krzysztof Flądro. Uczestników Festiwalu i gości witał gospodarz gminy Bobowa burmistrz Wacław Ligęza.

Extra Szkolna Stołówka
Redaktor: Ewa Żarnowska    05.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
365 szkół z całej Polski wzięło udział w drugiej edycji programu społeczno-edukacyjnego „Extra Szkolna Stołówka”. Jury konkursu, biorąc pod uwagę szczególne potrzeby szkoły oraz wyjątkowe zaangażowanie uczniów, nauczycieli i rodziców w programie, przyznało nagrodę Szkole Podstawowej Specjalnej w Kobylance.

Z nową pracownią w nowy rok szkolny
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Dzięki wsparciu PGE Energia Odnawialna uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Gorlicach będą kształcić się w nowoczesnej pracowni OZE(odnawialnych źródeł energii). W ramach współpracy szkoła została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt edukacyjny niezbędny do kształcenia praktycznego w zawodzie.

Projekt Małopolska przyjazna cudzoziemcom
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.09.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Informujemy, iż 1 lipca 2018r. Wojewoda Małopolski rozpoczął realizację projektu pn. „Małopolska przyjazna cudzoziemcom – wsparcie w integracji i adaptacji obywateli państw trzecich”, współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Azylu Migracji i Integracji.

Nowi stypendyści powiatu gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    30.08.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Zarząd Powiatu Gorlickiego uprzejmie informuje, że na posiedzeniu w dniu 29 sierpnia 2018 roku, po zapoznaniu się z rekomendacjami Komisji - zdecydował o przyznaniu pomocy materialnej 4 studentom uczelni o kierunku lekarskim.

Nadchodzi nowy rok szkolny
Redaktor: Ewa Żarnowska    29.08.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Zarząd Powiatu Gorlickiego spotkał się z dyrektorami szkół ponadpodstawowych i placówek oświatowych prowadzonych przez powiat gorlicki. Robocza narada przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego była także okazją do podziękowań za pracę dla odchodzących na emeryturę dwóch dyrektorów, wręczenia aktów powierzenia stanowisk dyrektorskich oraz aktu nadania stopnia awansu nauczyciela mianowanego.

Trwają prace w Starym Szpitalu
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.08.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Ponad 12,6 mln zł kosztować będą prace modernizacyjne, które w ciągu najbliższych dwóch lat będą realizowane w powiatowym Szpitalu Specjalistycznym im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach. W ich efekcie powstaną trzy nowe lecznicze centra.

Ostatnie szlify na boisku Budowlanki
Redaktor: Ewa Żarnowska    24.08.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół Zawodowych im. K. Pułaskiego w Gorlicach ma nowe boisko sportowe.Całkowity koszt tej powiatowej inwestycji to 486,4 tys. złotych, w tym dofinansowanie z Województwa Małopolskiego 194,5 tys. zł, a środki własne powiatu to 291,9 tys. złotych.

OBWIESZCZENIE STAROSTY GORLICKIEGO
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.08.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
OBWIESZCZENIE STAROSTY GORLICKIEGO z dnia 21 sierpnia 2018 r.o okręgach wyborczych, ich numerach i granicach, liczbie radnych wybieranych w okręgu wyborczym oraz wyznaczonej siedzibie powiatowej komisji wyborczej. Do pobrania z Biuletynu Informacji Publicznej

CTU już po termomodernizacji
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.08.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Budynek Centrum Terapii Uzależnień w Gorlicach poddany został termomodenizacji. Całkowity koszt prac, czyli 109.2 tys. złotych został pokryty z budżetu powiatu.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 30 z 2838