25 maja 2019 07:45
Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Wyróżnienie dla Jana Hyry
Redaktor: Yvetta Walecka    21.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Nagroda Województwa Małopolskiego im. Marian Korneckiego przyznawana jest za wybitne osiągnięcia w dziedzinie ochrony i opieki nad zabytkami architektury drewnianej Małopolski. Jednym z wyróżnionych został został Jan Hyra, opiekun drewnianej cerkwi w Kwiatoniu.

UWAGA! Burze z gradem
Redaktor: Yvetta Walecka    21.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o intensywnych opadach deszczu z burzami. Ostrzeżenie obowiązuje  od godz. 05:00 dnia 21.05.2019 do godz. 23:00 dnia 21.05.2019. Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i  silnym. Prognozowana wysokość opadów miejscami od 30 mm do 50 mm, wiatr w porywach do 60 km/h. Ostrzeżenie dotyczy powiatów: gorlicki, dąbrowski, tarnowski, Tarnów.

Wybieramy najlepszych
Redaktor: Yvetta Walecka    20.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Doceniając działalność małopolskich strażaków oraz pragnąc uhonorować ich zaangażowanie w zapewnianie bezpieczeństw mieszkańców regionu – przy wsparciu Województwa Małopolskiego – Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Małopolskiego postanowił ogłosić cztery konkursy dla małopolskich jednostek PSP i strażaków OSP.

Poznawali świat z Nelą mała Reporterką
Redaktor: Yvetta Walecka    17.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Rozstrzygnięty został XX jubileuszowy Powiatowy Konkurs Czytelniczy pt. „Poznawaj świat z Nelą Małą Reporterką”. W uroczystym rozdaniu nagród wzięła udział Starosta Gorlicki Maria Gubała.

Wystawa plastyczna uczniów MZS nr 6
Redaktor: Yvetta Walecka    15.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Uczniowie MZS nr 6 uczęszczający na zajęcia pracowni plastycznej Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach zaprezentowali 38 prac plastycznych wykonanych w technikach: rysunkowych (ołówek), malarskich (malarstwo na papierze, malarstwo na folii), graficznych (linoryt kolorowy, sucha igła) i dekoracyjnych (wydrapywanka).

Podatki w kolorach
Redaktor: Yvetta Walecka    14.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Na terenie Urzędu Skarbowego w Gorlicach prezentowana jest wystawa prac plastycznych wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach, których tematyka nawiązuje do polityki skarbowej państwa.

Składanie wniosków o dopłaty przedłużone do końca maja
Redaktor: Yvetta Walecka    14.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

O dwa tygodnie został przedłużony termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich oraz obszarowych z PROW 2014-2020 za rok 2019 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowala wnioski do 31 maja 2019 r.

Kierunek KARIERA
Redaktor: Yvetta Walecka    14.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Nawet do 87% dofinansowania do szkoleń można uzyskać uczestnicząc w małopolskim projekcie „Kierunek Kariera”, który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Szansę na otrzymanie dofinansowania w formie bonów otrzymają wszyscy uczestnicy projektu, którzy spotkają się z doradcą zawodowym i wraz z nim określą jakich szkoleń potrzebują.

Zgłaszamy kandydatów do Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2019
Redaktor: Yvetta Walecka    14.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Małopolska Nagroda Gospodarcza jest przyznawana, jako uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców Województwa Małopolskiego, którzy wyróżniają się innowacyjnością, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań oraz aktywizowaniem regionalnej gospodarki, przyczyniając się jednoczenie do rozwoju przedsiębiorczości w naszym województwie.

Startuje Małopolska Niania 2.0
Redaktor: Yvetta Walecka    14.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Projekt „Małopolska Niania 2.0” realizowany jest przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 8 Rynek Pracy, Działanie 8.5 Wsparcie na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 30 z 3163