19 lipca 2019 08:38
Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
Jednogłośne wotum zaufania i absolutorium dla Zarządu Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Yvetta Walecka    01.07.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

27 czerwca odbyła się IX sesja Rady Powiatu Gorlickiego. Głównym punktem obrad było udzielenie wotum zaufania i absolutorium dla Zarządu Powiatu Gorlickiego z tytułu wykonania budżetu za rok 2018 r.

Amicus Hominum 2019
Redaktor: Yvetta Walecka    01.07.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Wzorem lat ubiegłych został ogłoszony konkurs o Nagrodę Samorządu Województwa Małopolskiego dla Osób Działających na Rzecz Dobra Innych „Amicus Hominum”. To już XIV edycja konkursu.

UWAGA! Fala upałów
Redaktor: Yvetta Walecka    01.07.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
IMGW wydał ostrzeżenie drugiego stopnia o upałach. Ostrzeżenie obowiązuje  od godz. 12:00 dnia 30.06.2019 do godz. 20:00 dnia 01.07.2019. Temperatura maksymalna w dzień od 30ºC do 34ºC. Temperatura minimalna w nocy od 17ºC do 20ºC.
Ostrzeżenie dotyczy powiatów: gorlicki,  bocheński, brzeski, chrzanowski, dąbrowski, krakowski, Kraków, limanowski, miechowski, myślenicki, nowosądecki, nowotarski, Nowy Sącz, olkuski, oświęcimski, proszowicki, suski, tarnowski, Tarnów, tatrzański, wadowicki, wielicki.

Kampania Stop włamaniom do domów
Redaktor: Yvetta Walecka    28.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Rozpoczyna się czas wakacyjnych urlopów. Warto więc pomyśleć i zrobić wszystko, co jest niezbędne, aby zabezpieczyć się przed przykrą niespodzianką, jaka może nas spotkać po powrocie z upragnionego wypoczynku. Niespodzianką, którą może być włamanie. Właśnie dlatego, 19 czerwca obchodzić będziemy po raz pierwszy Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom do Domów. Z okazji tego wydarzenia Europejska Sieć Zapobiegania Przestępczości (EUCPN) wraz z krajami UE rozpoczyna kampanię „Stop włamaniom do domów”.

Możliwość udziału w projektach
Redaktor: Yvetta Walecka    28.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

W imieniu Konsorcjum prowadzącego Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zachęcamy do udziału w projektach: Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański, Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Sądecki, Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Tarnowski.

1 lipca dodatkowym dniem na wnioski dla rolników
Redaktor: Yvetta Walecka    28.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
To już ostatnie dni na ubieganie się o premie na restrukturyzację małych gospodarstw lub pomoc dla młodych rolników. Czas na wystąpienie o te środki będzie jeszcze 1 lipca.

UWAGA! Zanieczyszczone powietrze
Redaktor: Yvetta Walecka    27.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Wojewódzki Zespół Zarządzania Kryzysowego wprowadza I stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza i ostrzega o ryzyku przekroczenia poziomu dopuszczalnego dla stężenia maksymalnej średniej ośmiogodzinnej spośród średnich kroczących ozonu w powietrzu. Poziom ozonu powyżej 80 µg/m3. Ostrzeżenie dotyczy: powiat Gorlicki, limanowski, nowosądecki, Nowy Sącz.

IX sesja Rady Powiatu Gorlickiego - na żywo

Druhowie rywalizowali w Łużnej
Redaktor: Yvetta Walecka    27.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Na stadionie sportowym w Łużnej odbyły się jubileuszowe X Powiatowe Zawody Sportowo - pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Gorlickiego. Ich organizatorem był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach przy współudziale Starostwa Powiatowego i Gminy Łużna.

Wydarzenie artystyczne na 20-lecie Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Yvetta Walecka    25.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
 Koncert Łukasza Dyczki uświetnił Jubileuszowe obchody 20-lecia Powiatu Gorlickiego, którym od początku towarzyszą ważne wydarzenia artystyczne. W sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach zebrali się miłośnicy muzyki poważnej oraz przyjaciele Artysty. Obecni byli także: Starosta Gorlicki Maria Gubała oraz Przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Mirosław Waląg.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 30 z 3234