24 marca 2019 21:02
Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora
Uchwalenie Konstytucja 3 Maja - zapraszamy na seminarium
Redaktor: Yvetta Walecka    18.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół Zawodowych w Bieczu organizuje akademię i seminarium pt. „Rzeczpospolita w epoce oświecenia – 228. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja”.

Walne Zebranie Sprawozdawcze SMZG
Redaktor: Yvetta Walecka    18.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Gorlickiej. W zebraniu uczestniczyli m.in. Starosta Gorlicki Maria Gubała i wicestarosta Stanisław Kaszyk.

Zapraszamy na szkolenie
Redaktor: Yvetta Walecka    18.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Naczelnik Urzędy Skarbowego w Gorlicach zaprasza na bezpłatne, otwarte szkolenie z zakresu: Przekazywania sprawozdań finansowych do urzędu skarbowego. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Urzędu Skarbowego w Gorlicach przy ul. Bardiowskiej 9, pok. 322 (III piętro, sala konferencyjna), w terminie: 19 marca 2019 r. o godz.: 10.00

UWAGA! Silny wiatr
Redaktor: Yvetta Walecka    15.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o silnym wietrze. Ostrzeżenie obowiązuje  od godz. 23:00 dnia 15.03.2019 do godz. 13:00 dnia 16.03.2019. Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 45 km/h w porywach miejscami do 80 km/h.
Ostrzeżenie dotyczy powiatów: gorlicki, bocheński, brzeski, chrzanowski, dąbrowski, krakowski, Kraków, limanowski, miechowski, myślenicki, nowosądecki, nowotarski, Nowy Sącz, olkuski, oświęcimski, proszowicki, suski, tarnowski, Tarnów, tatrzański, wadowicki, wielicki.

Już niebawem Targi Edukacji i Pracy
Redaktor: Yvetta Walecka    15.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Zapraszamy na Targi Pracy, które odbędą się  2 kwietnia 2019 r. godz.: 10.00 – 12.00 w Gorlickim Centrum Kultury.

Konkurs Małopolska Gościnna
Redaktor: Yvetta Walecka    15.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Rusza kolejna edycja konkursu „Małopolska Gościnna”, w której wystartować mogą organizacje pożytku publicznego angażujące się w promocję turystyczną Małopolski. Wnioski można składać do 21 marca.

UWAGA! Silny wiatr
Redaktor: Yvetta Walecka    13.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o silnym wietrze. Ostrzeżenie obowiązuje  od godz. 18:00 dnia 13.03.2019 do godz. 09:00 dnia 14.03.2019. Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h w porywach miejscami do 80 km/h z południowego zachodu i południa. Ostrzeżenie dotyczy powiatów: gorlicki, limanowski, myślenicki, nowosądecki., nowotarski, Nowy Sącz, suski, tatrzański, wadowicki.

Dobroczynne stypendia dla dzieci
Redaktor: Yvetta Walecka    13.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Tylko do 30 marca br. rodziny dzieci w ciężkim stanie klinicznym mogą starać się o pomoc finansową Stowarzyszenia SPES – stypendia Programu Pomocy Dzieciom. Mogą się o nie ubiegać rodziny w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się w domach dziećmi w ciężkim stanie klinicznym.
Program Pomocy Dzieciom jest adresowany do tych rodzin, które opiekują się w domu dzieckiem w ciężkim stanie klinicznym, znajdują się w trudnej sytuacji materialnej i chcą z pomocą stypendium Stowarzyszenia SPES trwale poprawić swoją sytuację życiową, dostrzegając własne możliwości radzenia sobie z trudnościami.

Kolejny sukces Jaromira
Redaktor: Yvetta Walecka    13.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Jaromir Tomasik z klasy 3E LO im. M. Kromera zakwalifikował się do etapu centralnego konkursu neurobiologicznego  „The Polish Brain Bee Championship 2019”. Etap centralny odbędzie się w kwietniu w Gdańsku.

Nowe otwarcie dla Kół Gospodyń Wiejskich
Redaktor: Yvetta Walecka    11.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
W piątek sala konferencyjna Starostwa Powiatowego wypełniona była po brzegi. Wśród zebranych dominowały Panie  w barwnych ludowych strojach, a gości witał pogórzańskimi melodiami Zespół folklorystyczny „Beskidy”. Ta klimatyczna oprawa towarzyszyła spotkaniu przedstawicielek Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu gorlickiego, poświęconemu prezentacji możliwości jakie otwierają się dzięki niedawno uchwalonej ustawie o KGW.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 30 z 3060