Facebook
20 marca 2018 16:47
Imieniny: Klaudii, Eufemii, Cyriaki
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Aktualności
Stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES wspiera rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym. Rodziny zakwalifikowane do Programu Pomocy Dzieciom otrzymują pomoc w formie dostosowanej do potrzeb. Do 5 kwietnia 2018 roku można składać wnioski i ubiegać sie o stypendium.
Czytaj całość
 
Koncertowa miłość w MDK
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Młodzieżowym Domu Kultury odbył się wyjątkowy koncert pt. „Miłość drogę zna...”. W wypełnionej po brzegi auli zabrzmiały piosenki o różnych odcieniach uczuć i skomplikowanych relacjach damsko-męskich.
Czytaj całość
 
Konkurs na kandydatów na dyrektorów
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

ZARZĄD POWIATU GORLICKIEGO OGŁASZA  KONKURSY NA  KANDYDATÓW NA STANOWISKA DYREKTORÓW:

 

Czytaj całość
 
Śpiewający sympatycy PECTUSA poszukiwani
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego w Bobowej wraz z Komitetem Organizacyjnym serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych wraz z klasami gimnazjalnymi oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu gorlickiego do wzięcia udziału w konkursie wokalno-muzycznym pod nazwą „Maszeruj do własnej muzyki, odnajdź ją i idź w jej rytm”, który odbędzie się 9 kwietnia 2018 r. Konkurs objęty jest honorowym patronatem Starosty Gorlickiego
Czytaj całość
 
Rower jest wielce OK
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Niektórzy robili to całą zimę... Inni czekają z nadzieją na wiosnę... Z całą pewnością wszyscy już mogą przeglądać przewodniki, wybierać trasy i szykować swoje jednoślady. Za Komisją Rozwoju i Promocji Rady Powiatu Gorlickiego polecamy Państwu przewodnik rowerowy „Beskid Niski na rowerze”, a w nim 20 tras rowerowych, szczegółowe mapy oraz atrakcje i zabytki Beskidu Niskiego. Polecamy także darmową aplikację mobilną.
Czytaj całość
 
Górka z Erasmusem
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach od 4 marca gości grupę 19 osób z trzech krajów europejskich w ramach programu Erasmus +. Nauczyciele i uczniowie przyjechali z  Chabeuil we Francji, Linden w Niemczech oraz Bardejova na Słowacji. Organizatorami i koordynatorami wydarzenia jest kadra pedagogiczna Górki: Maria Liana-Pasińska i Sylwia Zimowska i Karolina Stabach.
Czytaj całość
 
Teatr na wyciągnięcie ręki
Redaktor: Ewa Żarnowska    06.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Trzy grupy teatralne złożone z uczniów szkół ponadpodstawowych wzięły udział w XVIII Powiatowym Konkursie Recytatorsko-Teatralny im. Jana Pała II w kategorii Teatr. Na Scenie Gorlickiego Centrum Kultury zaprezentowały inscenizacje fragmentów utworu Gabrieli Zapolskiej „Moralność Pani Dulskiej”.
Czytaj całość
 
Laury od Gazety Krakowskiej
Redaktor: Ewa Żarnowska    05.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
„Gazeta Krakowska” po raz 26 wyróżniła ludzi, którzy w 2017 roku wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach życia, w całej Małopolsce. Wśród laureatów znaleźli się czterej przedstawiciele powiatu gorlickiego: Zofia Kamińska radna Rady Powiatu Gorlickiego, ksiądz Arkadiusz Barańczuk dyrektor Prawosławnego Ośrodka Miłosierdzia Eleos w Gładyszowie, Bogdan Malesza, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Kultury Persiina, Adam Nowak, Gorlice, gorlicki przedsiębiorca. Gala odbyła się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.
Czytaj całość
 
Nowy SOR oficjalnie otwarty
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Rozbudowany i zmodernizowany Szpitalny Oddział Ratunkowy w Szpitalu Specjalistycznym w Gorlicach - oficjalnie oddany do użytku. Stał się bardziej dostępny i przyjazny dla pacjentów. Poprawiły się także warunki pracy dla lekarzy i personelu medycznego.
Czytaj całość
 
Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych na Górce
Redaktor: Ewa Żarnowska    02.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Zespole Szkół nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach odbyła się akademia z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Święto to corocznie obchodzone jest 1 marca  i oddaje cześć  żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Gośćmi wydarzenia byli starosta Karol Górski, dr Dariusz Gorajczyk z Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie, Jan Drożdż dyrektor I LO w Gorlicach oraz Adam Piechowicz radny Rady Miasta Gorlice.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 30 z 2644
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl