• Imieniny:  Filipa, Pauliny

W związku z epidemią COVID-19 dotknęły nas różne ograniczenia, które w szczególności negatywnie odbijają się na turystyce. Dlatego staramy się podejmować różne inicjatywy, które pozwolą nam na promowanie naszego regionu jako destynacji turystycznej. Zachęcamy do udziału w takich akcjach, a także informowania nas o podejmowanych przez Państwa działaniach, w których możemy Państwa wspierać.

Obecnie podejmowane przez nas działania to m.in.:
 

Przypominamy, że w ramach umowy z Województwem Małopolskim MOT zajmuje się administrowaniem strony www.visitmalopolska.pl. Prosimy o przesyłanie do nas materiałów, które moglibyśmy umieszczać na stronie. W obecnej sytuacji nowe artykuły nie dotyczą organizowanych wydarzeń, ale jeśli są tematy, które chcieliby Państwo przypomnieć potencjalnym czytelnikom to zapraszam do kontaktu.
 
Innym działaniem, na które warto zwrócić uwagę jest Małopolska Tarcza Antykryzysowa, która powstała z inicjatywy Zarządu Województwa Małopolskiego. Tutaj znajdą Państwo więcej informacji na ten temat: https://www.malopolska.pl/aktualnosci/fundusze-europejskie/malopolska-tarcza-antykryzysowa-informacjehttps://www.visitmalopolska.pl/web/visitmalopolska/strona-glowna. Zachęcamy do korzystania lub upowszechniania tej informacji, aby jak najwięcej przedsiębiorców z Małopolski miało możliwość skorzystania z pomocy. Województwo Małopolskie przygotowało przewodnik dla przedsiębiorcy, z którym także warto się zapoznać: https://www.malopolska.pl/aktualnosci/biznes-i-gospodarka/przewodnik-przedsiebiorcy-w-czasie-epidemii-koronawirusa.

POWIAT GORLICKI TO:

Feature image 110000 MIESZKAŃCÓW
Feature image 996 KM2 POWIERZCHNI
Feature image 37 PROJEKTÓW EU
Heraldic logo
STAROSTWO POWIATOWE W GORLICACH

ul. Biecka 3, 38-300 Gorlice
woj. małopolskie
www.powiatgorlicki.pl
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
starostwo@powiatgorlicki.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

GORLICE

49°39'44.9"N 21°09'39.4"E