25 maja 2019 07:55
Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Poetycko będą reprezentować ziemię gorlicką
Redaktor: Yvetta Walecka    13.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Eliminacje rejonowe XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, już za nami. Przesłuchania odbyły się Młodzieżowym Domu Kultury.

Rozmowy o szkolnictwie branżowym
Redaktor: Yvetta Walecka    13.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

W piątek 10 marca Starosta Gorlicki Maria Gubała spotkała się z Małopolskim Kuratorem Oświaty Barbarą Nowak.

Gratulacje dla Bibliotekarzy
Redaktor: Yvetta Walecka    09.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Dzień Bibliotekarza i Bibliotek to szczególne święto, zwracające uwagę na pracę osób zaangażowanych w szerzenie dostępu do słowa pisanego i działających aktywnie na rzecz zwiększenia czytelnictwa. Dzień Bibliotekarza podkreśla również prestiż tego zawodu, dzięki któremu miłość do czytania zaszczepia się już u dzieci i uczniów.

Oferta organizacji pozarządowej
Redaktor: Yvetta Walecka    09.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Oferta organizacji pozarządowej na realizacje zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej: XVII edycja Biegu Naftowego oraz Długodystansowy Puchar Polski rozgrywanego w ramach Roll and Ski 2019, III Kryterium kolarskie oraz I Karpacki Cross Fit.

Więcej informacji TUTAJ

Komunikat dla rolników
Redaktor: Yvetta Walecka    09.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Wnioski o dopłaty tylko do 15 maja! Informujemy rolników, że od dnia 6 do 15 maja w dni robocze placówki ARiMR w Małopolsce otwarte będą od godz. 7.30 do 18.00. Więcej informacji TUTAJ

Kolejna pomoc dla KGW
Redaktor: Yvetta Walecka    09.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Rusza wypłata kolejnej pomocy dla KGW. Do 5 tysięcy złotych wsparcia! Nabór wniosków od 7 maja!

Zaproszenie na konferencję
Redaktor: Yvetta Walecka    09.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości rusza z drugą edycją cyklu konferencji dla przedsiębiorców „Prawo do przedsiębiorczości -  małe firmy, wielkie zmiany”.  Podczas konferencji, która odbędzie się 17 maja br. w Krakowie, przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się jak skorzystać z rozwiązań wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, Pakietu MŚP, Mały ZUS i wiele innych zmian dla firm, które w ostatnim czasie weszły w życie.
Więcej szczegółów TUTAJ

APEL POLEGŁYCH w 104 rocznicę bitwy pod Gorlicami
Redaktor: Yvetta Walecka    06.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
4 maja, w 104 rocznicę bitwy pod Gorlicami, uczczono pamięć poległych, w jednej z największych bitew I wojny światowej. W uroczystościach, które odbyły się na cmentarzu wojennym nr 91 na wzgórzu Korczak wzięła udział m.in. Starosta Gorlicki Maria Gubała.

Jubileuszowa Poetycko-Muzyczna Bitwa pod Gorlicami
Redaktor: Yvetta Walecka    06.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Poezja jest niewątpliwie lekarstwem dla duszy i bezcennym darem. O tym, że nigdy nie wyjdzie z mody świadczy Poetycko-Muzyczna Bitwa pod Gorlicami, rozgrywana nieprzerwanie od 25 lat.

INFORMACJA STAROSTY GORLICKIEGO
Redaktor: Yvetta Walecka    06.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Starosta Gorlicki informuje, iż w dniu dzisiejszym tj. 06.05.2019 r. do niektórych szkół prowadzonych przez Powiat Gorlicki wpłynęły informacje mailowe wskazujące na podłożenie ładunków wybuchowych w obiektach szkolnych. Zgodnie z ustaleniami dokonanymi z Komendą Powiatową Policji w Gorlicach, dyrektorzy szkół pozostają w bezpośrednim kontakcie z Policją, która zgodnie z procedurami prowadzi czynności sprawdzające. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że alarmy są fałszywe.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 45 z 3163