21 września 2018 20:27
Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
XL sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    13.08.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Uprzejmie zapraszam na nadzwyczajną XL sesję Rady Powiatu Gorlickiego, która odbędzie się w dniu 16 sierpnia 2018 r. o godz. 9.00 w sali 104, w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Bieckiej 3 w Gorlicach.

Dotacje, bony, szkolenia
Redaktor: Ewa Żarnowska    10.08.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Zgłoś się i zdobądź doświadczenie zawodowe! Wkrótce rozpocznie się kolejna rekrutacja do projektu „Korona Sądecka dla młodych”.

Ze Szmalem w roli wykładowcy
Redaktor: Ewa Żarnowska    10.08.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Do 31.08.2018r przyjmowane są zgłoszenia  na Kursokonferencję szkoleniową z zakresu teorii i metodyki nauczania piłki ręcznej, która odbędzie się w Bieczu w dniach 8 – 9 września 2018 roku. Zaproszenie skierowane jest do nauczycieli wychowania fizycznego oraz instruktorów i trenerów piłki ręcznej. Szkolenie dotyczyć będzie teorii i metodyki nauczania piłki ręcznej, a certyfikat jej ukończenia stanowi podstawę ubiegania się lub przedłużenia licencji C ZPRP na sezon 2018/2019.

Pracowniku i pracodawco skorzystaj z KFS
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.08.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
20 sierpnia 2018 roku w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gorlicach rusza nabór wniosków o przyznanie środków  na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców, w ramach priorytetów rezerwy KFS ustalonych na 2018 r. Nabór potrwa do do 24.08.2018r. Nabór powtarzany będzie do wyczerpania limitu środków rezerwy KFS. W przypadku wykorzystania środków rezerwy KFS nabór zostanie zakończony.

Studiujesz medycynę - złóż wniosek o stypendium
Redaktor: Ewa Żarnowska    19.06.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Zarząd Powiatu Gorlickiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy materialnej na rok akademicki 2018/2019 dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim. Pomoc materialna będzie przyznana na okres 9 miesięcy tj. od października 2018 roku do czerwca 2019 roku. Wnioski należy złożyć osobiście w Starostwie Powiatowym w Gorlicach lub przesłać pocztą (decyduje data wpływu do Starostwa Powiatowego) w terminie do 24 sierpnia 2018 roku.

Komunikat PPIS
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.08.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W ślad za Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Gorlicach przekazujemy do wiadomości komunikat Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Rzeszowie o wystąpieniu przypadków czerwonki. Komunikat do pobrania tutaj

Upały, upały, upały
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.08.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Wraz ze wzrostem temperatur znacząco wzrasta ryzyko odwodnienia oraz przegrzania organizmu. Upał może doprowadzić nawet do udaru słonecznego lub cieplnego. Rozpoznać go można po takich objawach jak: zmęczenie, silne bóle i zawroty głowy, nudności, gorączka, szum w uszach, drgawki, znaczny wzrost temperatury ciała, szybsze bicie serca i przyspieszony oddech.

Dobry Start dla dzieci z pieczy zastępczej w powiecie gorlickim
Redaktor: Ewa Żarnowska    06.08.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Od 1 sierpnia do 30 listopada 2018 można składać wnioski o świadczenie "Dobry Start" w wysokości 300 złotych dla dzieci z pieczy zastępczej w powiecie gorlickim. Wnioski przyjmuje i informacji udziela Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gorlicach,  ul. Słoneczna 7, a konkretnie pracownicy Zespołu ds. świadczeń i pomocy instytucjonalnej, w siedzibie PCPR w Gorlicach, I piętro - pokój nr 9, tel. 18 352 53 80  w godz. 7.30 do 15.00.

Postęp prac na moście w Bodakach
Redaktor: Ewa Żarnowska    30.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Remont drogi powiatowej Ropica Górna – Bartne oraz odbudowa mostu na potoku Sękówka w Bodakach, to kolejne inwestycje, których inwestorem jest Powiat Gorlicki.

Zdobywali zawodowe szlify w Palermo i Bristolu
Redaktor: Ewa Żarnowska    01.08.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Zespół Szkół Zawodowych w Bieczu zrealizował kolejny projekt dla młodzieży pn.: „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego”. Umożliwił on uczniom  nabycie nowych umiejętności zawodowych, poznanie różnorodności społecznej, językowej i kulturowej włoskiego Palermo oraz Bristolu, pięknego miasta w południowo-zachodniej Anglii.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 45 z 2839