Facebook
23 marca 2018 15:53
Imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Aktualności
Nowy SOR oficjalnie otwarty
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Rozbudowany i zmodernizowany Szpitalny Oddział Ratunkowy w Szpitalu Specjalistycznym w Gorlicach - oficjalnie oddany do użytku. Stał się bardziej dostępny i przyjazny dla pacjentów. Poprawiły się także warunki pracy dla lekarzy i personelu medycznego.
Czytaj całość
 
Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych na Górce
Redaktor: Ewa Żarnowska    02.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Zespole Szkół nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach odbyła się akademia z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Święto to corocznie obchodzone jest 1 marca  i oddaje cześć  żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Gośćmi wydarzenia byli starosta Karol Górski, dr Dariusz Gorajczyk z Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie, Jan Drożdż dyrektor I LO w Gorlicach oraz Adam Piechowicz radny Rady Miasta Gorlice.
Czytaj całość
 
Boisko jak malowane
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Powiat Gorlicki otrzymał 194 542 zł dofinansowania na remont boiska sportowego przy Zespole Szkół Zawodowych im. K. Pułaskiego w Gorlicach w ramach programu „Boiska jak malowane”. Zmodernizowane boisko będzie umożliwiało grę w piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę,  tenisa. Będzie także rzutnia do pchnięcia kulą, skocznia do skoku w dal z bieżnią oraz nowe bramki, siatki, kosze, ławki i ogrodzenie.
Czytaj całość
 
Uczą się skutecznej reklamy
Redaktor: Ewa Żarnowska    01.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Uczniowie klasy 1c Technik organizacji reklamy z Zespołu Szkół nr 1 w Gorlicach uczą się Merchandisingu. W celu poznania jego tajników udali sie do zaprzyjaźnionej szkoły wyższej w Krakowie, czyli do KSA -  Krakowskie Szkoły Artystyczne.
Czytaj całość
 
WICEMISTRZYNIE POLSKI z EKONOMA!
Redaktor: Ewa Żarnowska    01.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Zespole Szkół Ekonomicznych w Gorlicach wyjątkowych talentów nie brakuje. Ogromny, ogólnopolski sukcesem odniosły cztery roztańczone uczennice z Ekonomika.
Czytaj całość
 
Sesja zdrowotna
Redaktor: Ewa Żarnowska    23.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
XXXV sesja Rady Powiatu Gorlickiego dotyczyła przede wszystkim spraw związanych z opieką zdrowotną na terenie powiatu gorlickiego. Radni zapoznali się z informacjami na temat: funkcjonowania podstawowej opieki zdrowotnej,  zabezpieczenia świadczeń w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacji leczniczej i stomatologii na terenie powiatu oraz  funkcjonowania Szpitala  Specjalistycznego  im. H. Klimontowicza w Gorlicach i Centrum Terapii Uzależnień w Gorlicach.    
Czytaj całość
 
Super wiadomość z ostatniej chwili
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Po raz kolejny możemy napisać - MAMY TO! Mamy pieniądze na gruntowną modernizację budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach. Starania Zarządu Powiatu Gorlickiego i Miasta Gorlice zakończyły się pełnym sukcesem. Zarząd Województwa Małopolskiego podjął uchwałę o dofinansowaniu wspólnego projektu obu samorządów pn. „Obszar Starówka - lokalne centrum naukowo – kulturalno – sportowo – rekreacyjne wraz z przebudową dróg lokalnych i infrastruktury technicznej Gorlic”.
Czytaj całość
 
Koncert w MDK
Redaktor: Ewa Żarnowska    05.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach zaprasza na koncert pt. „Miłość drogę zna...”. Koncert odbędzie się w auli Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach przy ul. Cichej 4 w piątek 9 marca o godz. 17.30.
Czytaj całość
 
Uwaga bardzo silny mróz
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Ostrzeżenie IMGW przed silnym mrozem dla województwa małopolskiego - subregion południowy - od godz. 20:00 dnia 24.02.2018 do godz. 10:00 dnia 01.03.2018. W nocy przewodywana temperatura minimalna od -22°C do -18°C. Temperatura maksymalna od -13°C do -11°C. Wiatr o średniej prędkości od 15 km/h do 25 km/h.
Prognoza pogody godzina po godzinie: https://pogoda.interia.pl/prognoza-szczegolowa-gorlice,cId,9011
Ostrzeżenia: http://misi.ayz.pl/pogodynka/

 
Obiekt jak z foldera
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Ze względu na swoją nowoczesną konstrukcję może być ozdobą... Najważniejsza jest jednak inna funkcja tego obiektu. Most w Jankowej na rzece Biała, bo o niego chodzi, już służy mieszkańcom gminy Bobowa i wszystkim korzystającym z drogi powiatowej Jankowa-Lipniczka.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 45 z 2651
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl