19 lipca 2019 08:48
Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
Ciąża bez alkoholu
Redaktor: Yvetta Walecka    19.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Ciąża bez alkoholu” – pod takim hasłem Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (PARPA) prowadzi od 2007 roku działania edukacyjne związane z upowszechnianiem wiedzy na temat szkód w rozwoju płodu wynikających z picia alkoholu przez matkę w czasie ciąży.

Zaproszenie na IX sesję Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Yvetta Walecka    19.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Mirosław Waląg zwołuje IX sesję Rady  Powiatu Gorlickiego, która odbędzie się 27 czerwca 2019 r. o godz. 10.00 w sali 104 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gorlicach przy ul. Bieckiej 3.

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH
Redaktor: Yvetta Walecka    19.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Starosta Gorlicki Maria Gubała spotkała się z laureatami olimpiad i turniejów oraz z wyróżniającymi się sportowcami ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Gorlicki.

UWAGA! Burze z gradem
Redaktor: Yvetta Walecka    19.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o burzach z gradem. Ostrzeżenie obowiązuje  od godz. 12:00 dnia 19.06.2019 do godz. 24:00 dnia 19.06.2019. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Miejscami możliwy grad.
Ostrzeżenie dotyczy powiatów: gorlicki,  bocheński, brzeski, chrzanowski, dąbrowski, krakowski, Kraków, limanowski, miechowski, myślenicki, nowosądecki, nowotarski, Nowy Sącz, olkuski, oświęcimski, proszowicki, suski, tarnowski, Tarnów, tatrzański, wadowicki, wielicki.

Próba generalna na Przystanku Szymbark
Redaktor: Yvetta Walecka    18.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

„Próba generalna” to tytuł koncertu, jaki przygotowali młodzi wokaliści ze studia wokalnego działającego w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach.

Kreatywny nauczyciel po raz 10.
Redaktor: Yvetta Walecka    18.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
W roku szkolnym 2018/2019 młodzież  klas gastronomicznych Zespołu Szkól Zawodowych w Bieczu pod przewodnictwem nauczycieli: Agaty Szwarc i Anny Jasińskiej realizowała przedsięwzięcie „Małopolskie tradycje kulinarne w oczach młodzieży” w ramach X edycji Konkursu  Regionalnego „Kreatywny Nauczyciel”, organizowanego przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie.

Pochwalili się dorobkiem
Redaktor: Yvetta Walecka    17.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

13 czerwca w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach otwarta została wystawa prezentująca dorobek artystyczny pracowni Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach.

Europa Karpat w Regietowie
Redaktor: Yvetta Walecka    17.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Wyzwania środowiskowe regionu, współpraca samorządowa oraz kultura i architektura regionu to tematy Międzynarodowej Konferencji „Europa Karpat”, która w sobotę 15 czerwca odbyła się w stadninie koni huculskich „Gładyszów” w Regietowie Wzięli w niej udział politycy oraz przedstawiciele świata nauki i kultury z regionu karpackiego - w tym ze Słowacji, Węgier i Rumunii. W konferencji uczestniczyli m.in.: Starosta Gorlicki Maria Gubała i przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Mirosław Waląg.

Muzyczny jubileusz w Bobowej
Redaktor: Yvetta Walecka    17.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

W czwartek 13 czerwca świętowano w Bobowej Jubileusz 5 – lecia istnienia Szkoły Muzycznej I stopnia w Bobowej. W uroczystościach wzięła udział m.in. Starosta Gorlicki Maria Gubała.

Studiujesz medycynę - złóż wniosek o stypendium
Redaktor: Yvetta Walecka    17.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Zarząd Powiatu Gorlickiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy materialnej na rok akademicki 2019/2020 dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim. Wnioski  należy złożyć osobiście w Starostwie Powiatowym w Gorlicach lub przesłać pocztą (decyduje data wpływu do Starostwa Powiatowego) w terminie do 6 września 2019 roku.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 45 z 3234