24 marca 2019 21:09
Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora
Mamy promesy na ponad 5,3 mlz zł
Redaktor: Yvetta Walecka    04.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
W sobotę starosta gorlicki Maria Gubała odebrała w Krakowie dwie promesy, opiewające na kwotę ponad 5,3 mln zł. Promesy w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim wręczali wicepremier Beata Szydło, minister Joachim Brudziński oraz wojewoda małopolski Piotr Ćwik.

Od Niepodległości do Niepodległości
Redaktor: Yvetta Walecka    11.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Z okazji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych, Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza wraz z Oddziałem Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie zorganizował quiz historyczny „Od Niepodległości do Niepodległości – Polska 1918-1989”.

Narada roczna PSP
Redaktor: Yvetta Walecka    11.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Komenda Powiatowa PSP w Gorlicach podsumowała rok 2018. Narada odbyła się w Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Gorlicach.

Konkurs na kandydatów na dyrektorów
Redaktor: Yvetta Walecka    01.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
ZARZĄD POWIATU GORLICKIEGO OGŁASZA  KONKURSY  NA  KANDYDATÓW NA STANOWISKA DYREKTORÓW:

V sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Yvetta Walecka    28.02.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
V sesja Rady Powiatu Gorlickiego dotyczyła przede wszystkim spraw związanych z opieką zdrowotną na terenie powiatu gorlickiego. Radni zapoznali się z informacjami na temat: funkcjonowania podstawowej opieki zdrowotnej, zabezpieczenia świadczeń w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacji leczniczej i stomatologii na terenie powiatu oraz funkcjonowania Szpitala Specjalistycznego im. H. Klimontowicza w Gorlicach i Centrum Terapii Uzależnień w Gorlicach.

Relacja z obrad V sesji Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Yvetta Walecka    28.02.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Zapraszamy na relację z obrad V sesji Rady Powiatu Gorlickiego

Nagrody w XIX Powiatowym Konkursie Teatralno-Recytatorskim rozdane
Redaktor: Yvetta Walecka    27.02.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Powiatowy Konkurs Teatralno-Recytatorski im. Jana Pawła II organizowany jest nieprzerwanie od roku 2000. W tegorocznym dziewiętnastym, zwycięzcą został Szkolny Teatr Profilaktyczny z ZSO w Bobowej. Nagrody laureatom wręczała Starosta Powiatu Gorlickiego Maria Gubała.

Kampania:Znamię! Znam je? czyli co musisz wiedzieć o czerniaku skóry!
Redaktor: Yvetta Walecka    26.02.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

W 2019 roku Powiat Gorlicki na zaproszenie Studenckiego  Koła Naukowego ONKOMA działającego przy Klinice Gastroenterologii Onkologicznej w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej-Curie - przystąpił do udziału w Ogólnopolskim programie profilaktyki czerniaka. Celem kampanii edukacyjnej „Znamię! Znam je?” jest upowszechnienie wiedzy na temat czerniaków oraz budowanie właściwych prozdrowotnych postaw młodzieży szkół.

Walentynkowy koncert - To skomplikowane
Redaktor: Yvetta Walecka    26.02.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Studio Wokalne działające w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach zorganizowało kolejny koncert, którego tematem przewodnim były Walentynki. Piosenki o "skomplikowanej" i nie tylko, miłości zachwyciły publiczność, która zgotowała wykonawcom owacje na stojąco.

Patronus świętował jubileusz 10-lecia
Redaktor: Yvetta Walecka    25.02.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
W czwartek 21 lutego Stowarzyszenie „Patronus” uroczyście obchodziło jubileusz 10-lecia istnienia. Nie zabrakło życzeń i kwiatów m.in.: od Wicestarosty Gorlickiego Stanisława Kaszyka, Burmistrza Gorlic Rafała Kukli i Wójta Gminy Ropa Karola Górskiego.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 45 z 3060