• 29 marca 2024
  • Imieniny:  Wiktoryna, Helmuta, Eustachego

Styczeń to czas spotkań noworocznych, czas podziękowań za współpracę w minionym roku, czas przedstawienia planów i zamierzeń do realizacji w roku bieżącym.

W spotkaniu noworocznym, którego organizatorem był Wójt Gminy Gorlice Jan Przybylski i Przewodniczący Rady Gminy Gorlice wzięła udział Starosta Gorlicki Maria Gubała.

Spotkanie odbyło się w czwartek 5 stycznia w Dominikowicach. Było ono okazją do podsumowania tego co udało się wykonać w minionym 202022 roku w Gminie Gorlice, a także do złożenia podziękowań za współpracę.

Wójt Gminy Gorlice Jan Przybylski wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Mieczysławem Skowronem życzył wszystkim przybyłym szczęśliwego nowego roku, samych pomyślnych dni, wzajemnego zrozumienia i szacunku.

Starosta Gorlicki Maria Gubała złożyła noworoczne życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i błogosławieństwa bożego. Życzenia składali również przedstawiciele parlamentu i sejmiku województwa małopolskiego.

Wzniesiono toast za pomyślny rok samorządu, a spotkanie zakończyło wspólne kolędowanie.

Zdjęcia Bogdan Malesza