19 czerwca 2019 23:10
Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława
Warsztaty - Jak lepiej współpracować lokalnie
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.09.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji samorządowych do udziału w  warsztatach:

"Jak lepiej współpracować lokalnie?  Prezentacja ciekawych pomysłów na współpracę partnerską."

w dniu 15 września (wtorek),  godz. 12 00 – 15 00, w Starostwie Powiatowym w Gorlicach ul. Biecka 3  sala nr 104.

Celem spotkania jest prezentacja ciekawych pomysłów na współpracę partnerską oraz wspólna refleksja nad warunkami udanej współpracy.

Zobacz zaproszenie

Schizofrenia a praca zawodowa
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.09.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Konferencję na temat problematyki zatrudnienia osób po przebytych kryzysach psychicznych zorganizował Dzienny Ośrodek Wsparcia w Gorlicach prowadzony przez Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodzinie Nadzieja z Biecza. Prowadzili: dyrektor Ośrdoka Małgorzata Mróz oraz dr Hubert Kaszyński ze Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej w Krakowie. Uczestniczyli także przedstawiciele Stowarzyszenia „Otwórzcie Drzwi” z Krakowa oraz liczna „reprezentacja” podopiecznych, pracowników i pracodawców z Gorlic.

Jubileusz Domu
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.09.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
 Prawie 100 mieszkańców oraz kilkudziesięciu pracowników Domu Pomocy Społecznej w Gorlicach przy ul. Sienkiewicza, a także liczne grono gości świętowało jubileusz 40-lecia swojego "Domu".

Uwaga! Zmiana adresu do LGD Beskid Gorlicki
Redaktor: Ewa Żarnowska    02.09.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 21 sierpnia 2009 r. nastąpiła zmiana lokalizacji biura Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Beskid Gorlicki" oraz zmiana numeru telefonu.

FUNDUSZE PRZYJAZNE ORGANIZACJOM POZARZĄDOWYM
Redaktor: Ewa Żarnowska    02.09.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

POLSKI KLUB EKOLOGICZNY, ZARZĄD GŁÓWNY I KOŁO MIEJSKIE W GLIWICACH ORAZ NAMYSŁOWSKA INICJATYWA NA RZECZ EKOLOGII I ROZWOJU zapraszają na konferencję „FUNDUSZE PRZYJAZNE ORGANIZACJOM POZARZĄDOWYM”, która odbędzie się w dniu 18 września 2009 r. w godzinach 10 – 14, w Hotelu Royal w Krakowie przy ul. św. Gertrudy 26-29

U progu nowego roku szkolnego
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.08.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Siedemnastu nauczycieli, po wielomiesięcznych przygotowaniach i zdaniu egzaminu przed specjalną komisją, otrzymało z rąk starosty Mirosława Wędrychowicza akty awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Natomiast Jerzy Bugno otrzymał akt powierzenia przedłużenia funkcji kierowniczej – dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Gorlicach.  Uroczystość miała miejsce w Starostwie Powiatowym w Gorlicach podczas spotkania Zarządu Powiatu i przewodniczącego Rady Powiatu Marka Bugno z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych oraz placówek oświatowych prowadzonych przez powiat gorlicki.

Uwaga utrudnienia na drogach powiatowych!!!
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.08.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
W związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi na drogach powiatowych  Sękowa – Rozdziele, Szymbark-Bystra-Szalowa oraz Ropa-Wysowa występują poważne utrudnienia w ruchu.

Termomodernizacje za 15 mln zł
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.08.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
 Finalizuje się sprawa wniosku na termomodernizację 7 powiatowych obiektów użyteczności publicznej złożonego przez Zarządu Powiatu Gorlickiego do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Kolejna umowa - kolejne nowe drogi
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.08.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Kolejna umowa między na modernizację dróg została podpisana przez Starostę Mirosława Wędrychowicza i Wicestarostę Karola Górskiego z Marszałkiem Województwa Małopolskiego Leszkiem Zegzdą. Tym razem dotyczy ona poprawy dostępu komunikacyjnego do strefy aktywności gospodarczej z ominięciem centrum Gorlic.

Schetynówki wykonane
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.08.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Wojewoda Małopolski Jerzy Miller wziął udział w uroczystości oddania do użytku  odcinków dróg powiatowych oraz gminnych zmodernizowanych w ramach „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 – 2011”.

««  start « poprz. 211 212 213 214 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 3151 - 3165 z 3206