16 października 2019 09:17
Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza
Informacje Nadzoru Budowlanego w związku z powodzią
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.06.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Wracając do obiektu, który uległ zalaniu zwróć uwagę na...

Nie pij wody skażonej przez powódź
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.05.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Fala powodziowa niesie za sobą zanieczyszczenia bakteryjne i chemiczne – groźne dla zdrowia i życia człowieka. Po ustąpieniu powodzi, woda w studniach i zbiornikach wodnych – NIE NADAJE  się do spożycia. W celu uzyskania wody bezpiecznej dla zdrowia, należy bezwzględnie wszystkie studnie doprowadzić do odpowiedniego stanu technicznego oraz oczyścić je i wydezynfekować

Pogotowie ze szpitalem
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.06.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Sprawniejsza pomoc doraźna - to jeden z podstawowych celów połączenia gorlickiego pogotowia ratunkowego ze szpitalem. Uchwałę o połączeniu obu jednostek podjęła Rada Powiatu Gorlickiego podczas XLIII sesji.

XLIII sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    31.05.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Zapraszamy na XLIII sesję Rady Powiatu Gorlickiego w dniu 1 czerwca 2010 r.  o godz. 10.00 w sali 104,  w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gorlickicach, ul. Biecka 3.

Osobliwości Ziemi Gorlickiej
Redaktor: Ewa Żarnowska    31.05.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
26 maja zakończył się I Powiatowy Konkurs Fotograficzny pt. „Osobliwości ziemi gorlickiej” zorganizowany przez Powiatowe Centrum Edukacji pod honorowym  patronatem starosty  Mirosława Wędrychowicza. Na konkurs wpłynęło łącznie 329 prac, 117 autorów z 25 szkół powiatu gorlickiego.

Nowa siedziba Pogotowia Ratunkowego w Gorlicach
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.05.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
750 tys. zł kosztowała nowa siedziba gorlickiego Pogotowia Ratunkowego przy ul. Szpitalnej 10. Powstała w całkowicie zmodernizowanych pomieszczeniach po byłym oddziale geriatrycznym. Dziś nastąpiło uroczyste jej otwarcie.

Kondolencje
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.05.2010. Drukuj Powiadom Znajomego

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci

Haliny Wędrychowicz

żony Starosty Gorlickiego
Mirosława Wędrychowicza

Twórczyni i wieloletniej Prezes
Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Rodzinie „Nadzieja” w Bieczu
Człowieka wielkiego serca i życzliwości dla ludzi

Wyrazy szczerego współczucia
dla Pana Starosty wraz z Dziećmi oraz całą Rodziną
przekazują
Rada i Zarząd Powiatu Gorlickiego
Pracownicy Starostwa Powiatowego
w Gorlicach

Wybierzmy rozsądne rozwiązanie dla dobra Mieszkańców Powiatu
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.05.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
   W związku z nieprawdziwymi informacjami zawartymi w liście Pracowników Pogotowia  RAtunkowego opublikowanym w Gazecie Gorlickiej w dniu 25 maja wyjaśniamy:

Ławeczka z Profesorem
Redaktor: Ewa Żarnowska    24.05.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Dnia 27.05.2010 roku odbyła się uroczystość z okazji setnej rocznicy urodzin prof. Romana Reinfussa. Zorganizowana została dokładnie w dzień urodzin Profesora przez gorlickie Muzeum „Dwory Karwacjanów i Gładyszów”, w Skansenie Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku, pod honorowym patronatem marszałka Województwa Małopolskiego - Marka Nawary. Aby uczcić niezwykłe dokonania i całokształt działalności Profesora w dziedzinie ochrony lokalnego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego, odbyło się uroczyste odsłonięcie i poświęcenie pomnika - ławeczki prof. Romana Rainfussa w Oddziale Budownictwa Ludowego w Szymbarku oraz nadano imie Profesora skansenowi. Odbyła się także konferencja na temat Jego osiągnięć naukowych.

Pomóż powodzianom
Redaktor: Ewa Żarnowska    24.05.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Gorlicach apeluje o pomoc dla powodzian. W biurze  przy ulicy Kościuszki 34 w Gorlicach przyjmowane są dary rzeczowe oraz można również wpłacić pieniądze na pomoc powodzianom.

««  start « poprz. 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 3121 - 3135 z 3356