16 czerwca 2019 02:53
Imieniny: Aliny, Justyny, Benona
Zgłoś kandydata do nagrody Pro Publico Bono
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Jeszcze do 31 grudnia 2009 roku przyjmowane są kandydatury osób zasługujących na wyróżnienie nagrodą Pro Publico Bono. Jest to II edycja nagrody Przewodniczącego Rady Powiatu Gorlickiego. Zapraszamy do zgłaszania kandydatur stowarzyszenia oraz instytucje.

Światełko Betlejemskie w Starostwie
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
"Leśne Skrzaty" przyniosły do Starostwa Powiatowego w Gorlicach Światełko Beltejemskie.

Praca wakacyjna dla uczniów i studentów w Niemczech
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Federalny Urząd Pracy (ZAV) w Bonn  poszukuje polskich uczniów i studentów chętnych do pracy w Niemczech w okresie wakacji letnich 2010 roku.

Wiersze na Boże Narodzenie
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Na ręce starosty Mirosława Wędrychowicza wpłynęły życzenia oraz świąteczne wiersze od Pani Bronisławy Betlej. Dziękując Pani Bronisławie serdecznie za pamięć dzielimy się z Państwem tymi wierszami.

Konferencja Historyczna
Redaktor: Ewa Żarnowska    11.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Pod patronatem Starosty Gorlickiego Mirosława Wędrychowicza, w 70. rocznicą wybuchu II wojny światowej w Starostwie Powiatowym w Gorlicach odbyła się Konferencja Historyczna. Jej organizatorami byli: Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Gorlickiej i Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Gorlicach.

Wicewojewoda pod wrażeniem
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
   Powiat gorlicki zmienia się niesamowicie. Inwestycja realizowana w Bystrej - jej rozmiary i tempo robią ogromne wrażenie – mówił wicewojewoda Małopolski Stanisław Sorys podczas wizytacji na placu budowy drogi i mostu w Bystrej. W roboczej wizycie uczestniczyli także poseł Witold Kochan, starosta Mirosław Wędrychowicz, wicestarosta Karol Górski oraz członek Zarządu Powiatu Gorlickiego Stanisław Kaszyk. Po terenie inwestycji gości oprowadzał kierownik budowy Roman Białobok.

TAK! dla laboratorium SANEPID-u w Gorlicach
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Pracownicy SANEPID-u odzyskali spokój. Widmo bezrobocia zostało zażegnane. Za sprawą wielkiej determinacji Zarządu Powiatu, KZ NSZZ Solidarność i całego zespołu pracowników na czele z dyrektor Marią Bryg udało się zmienić podjęte już decyzje o likwidacji laboratorium w Gorlicach.

Podsumowanie antynarkotykowej akcji
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Centrum Terapii Uzależnień w Gorlicach dokonało podsumowania udziału w ogólnopolskiej akcji "Brałeś? Nie jedź! Po narkotykach rozum wysiada".

Uwaga przedsiębiorcy!
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Jak pomóc firmom i przedsiębiorstwom w inwestowaniu oraz rozwoju? Poręczenia i gwarancje kredytowe w ramach programów rządowych oraz oferta kredytowa dla przedsiebiorców były głównym  tematem spotkania zorganizowanego z inicjatywy senatora RP Stanisława Koguta oraz starosty Mirosława Wędrychowicza.

Nowe obiekty dla gorlickiego Pogotowia Ratunkowego i Centrum Terapii Uzależnień
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
 Ponad 700 tys. zł kosztować będzie nowa siedziba dla gorlickiego Pogotowia Ratunkowego. 140 tys. zł przeznaczono na poszerzenie bazy Centrum Terapii Uzależnień. Prace budowlane trwają w pomieszczeniach szpitalnych zajmowanych dotychczas przez oddział geriatryczny.

««  start « poprz. 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 3076 - 3090 z 3194