Facebook
20 października 2019 05:52
Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Aktualności
X Międzynarodowy Konkurs Grafiki Komputerowej i Fotografii Cyfrowej
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.09.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
W Domu Polsko-Słowackim w Gorlicach odbył się wernisaż prac laureatów i uczestników X edycja Międzynarodowego Konkursu Grafiki Komputerowej i Fotografii Cyfrowej. W konkursie uczestniczyli uczniowie ze słowackich, czeskich i polskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Ogółem na konkurs wpłynęło 363 prace. Gratulacje laureatom przekazał m.in. wicestarosta Karol Górski.

Czytaj całość
 
Zostań Liderem Polskiej Ekologii
Redaktor: Ewa Żarnowska    15.09.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Uprzejmie informujemy, że rozpoczęła się 13 edycja Konkursu Ministra Środowiska " Lider Polskiej Ekologii". Termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych upływa 31 października 2010 r.

Czytaj całość
 
Zarządzenie nr 41 Starosty Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    15.09.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
ZARZĄDZENIE NR 41 STAROSTY GORLICKIEGO z dnia 10 września 2010 r. w sprawie przeprowadzenia modernizacji ewidencji gruntów i założenia ewidencji budynków na obrębie Kobylanka, jednostka ewidencyjna Gorlice.
Czytaj całość
 
Kieleckie podglądania starosty
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.09.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Starosta Gorlicki Mirosław Wędrychowicz przyjął 8-osobową delegację ze Starostwa Powiatowego w Kielcach. Goście z Kielc przyjechali do Gorlic, aby zapoznać się ze sposobem zarządzania kształceniem zawodowym w powiecie gorlickim oraz zaczerpnąć wiedzę na temat możliwości pozyskiwania środków finansowych na modernizację bazy i systemu kształcenia.

Czytaj całość
 
Pół roku przed finiszem
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.09.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
4 zupełnie nowe sale operacyjne o standardzie europejskim, sala wybudzeniowa, sterylizatornia i centralna dezynfektornia powstają w nowym bloku operacyjnym budowanym dla gorlickiego szpitala. Realizacja tej niezwykle ważnej inwestycji pozwoli na wykonywanie w Gorlicach skomplikowanych zabiegów i operacji. Jej zakończenie planowane jest na I kwartał 2010 roku. Postępy prac na placu budowy wizytowali: starosta Mirosław Wędrychowicz i dyrektor szpitala Marian Świerz w towarzystwie lokalnych i regionalnych mediów oraz przedstawicieli załogi szpitala i budowniczych obiektu.
 
Czytaj całość
 
Mistrzowie są wśród nas
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.09.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Zawodnicy Starostwa Powiatowego w Gorlicach zdobyli tytuł wicemistrzów w V jubileuszowych Międzynarodowych Sportowych Mistrzostwach Polski dla Pracowników Samorządowych, Radnych i Parlamentarzystów w punktacji drużynowej. Anna Krupa zdobyła tytuł mistrzowski w kategorii kobiet a Jarosław Górski zajął II miejsce w punktacji na najaktywniejszego zawodnika.
Czytaj całość
 
IV Dożynki Powiatowe Szymbark 2010
Redaktor: Ewa Żarnowska    11.08.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Mimo ulewnego deszczu odbyły się IV Powiatowe Dożynki. Tym razem miejscem spotkania  rolników z powiatu gorlickiego oraz władz samorządowych i wspólnego dziękczynienia za zebrane plony był Szymbark. Dzięki życzliwości ks. proboszcza Stefana Tabora cała uroczystość odbyła się w w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Szymbarku.
Czytaj całość
 
Podziękowania dla dożynkowych organizatorów i sponsorow
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.09.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
W związku z tegorocznymi IV Dożynkami Powiatowymi, które odbyły się w Szymbarku, Radny Rady Powiatu Gorlickiego Jan Przybylski, w imieniu własnym i mieszkańców wsi przekazuje za naszym pośrednictwem wyrazy wdzięczności dla  wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tego powiatowego święta rolników.
Czytaj całość
 
W Gorlicach o funduszach europejskich
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.09.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
W Galerii Sztuki „Dwór Karwacjanów” w Gorlicach odbyła się konferencja pod hasłem "Obudzić potencjały - wykorzystać szanse. Fundusze Europejskie w powiecie gorlickim". W spotkaniu wzięli  udział: wicemarszałek Województwa Małopolskiego Leszek Zegzda oraz przedstawiciele lokalnego samorządu ze starostą Mirosławem Wędrychowiczem, świata nauki, biznesu i mediów.
Czytaj całość
 
Rusza projekt Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce
Redaktor: Ewa Żarnowska    30.08.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Od 1 września 2010 roku rusza realizacja projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”. Jego wartość dla powiatu gorlickiego wynosi niebagatelną kwotę 7,2 mln zł, a z jego dobrodziejstw skorzysta około 3 tys. uczniów.  W Starostwie Powiatowym w Gorlicach odbyło się robocze spotkanie na temat zadań wynikających z realizacji projektu.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 3061 - 3075 z 3362
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl