16 października 2019 09:25
Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza
Aktualności
XIX Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża
Redaktor: Ewa Żarnowska    13.12.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Jessica Gągola i Karol Rosół zostali zwycięzcami  XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża zorganizowanej przez Zarząd Rejonowy PCK w Gorlicach. Będą reprezentować powiat gorlicki na szczeblu okręgowym.

Wyjątkowa akcja mikołajkowa
Redaktor: Ewa Żarnowska    10.12.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
50 młodych honorowych dawców krwi oddało 20 litrów tego cennego płynu. W większości byli to uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach.

II sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.12.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Zapraszamy na  II sesję Rady Powiatu Gorlickiego, która odbędzie się  w dniu 16 grudnia 2010 r.  o godz. 10.00 w sali 104,  w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Bieckiej 3.

Redaktor: Ewa Żarnowska    08.12.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Gorlicach będzie nieczynne w dniu 24.12.2010 r. (piątek) - Wigilia Bożego Narodzenia.

Ostrzeżenie meteorologiczne
Redaktor: Ewa Żarnowska    03.12.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
WOJEWÓDZKIE CENTRUM ZARZĄDZANIA  KRYZYSOWEGO przekazało do Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gorlicach ostrzeżenie meteorologiczne o intensywnych opadach śniegu oraz zawiejach i zamieciach.

IV kadencja czas kontynuacji czas programowania przyszłości
Redaktor: Ewa Żarnowska    01.12.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Marek Bugno został przewodniczącym Rady Powiatu Gorlickiego a Mirosław Wędrychowicz starostą gorlickim na lata 2010 - 2014. Tak zadecydowali radni w głosowaniu tajnym podczas I sesji Rady Powiatu nowej IV kadencji. Rada dokonała także wyboru wiceprzewodniczących oraz wicestarosty i 3 członków Zarządu Powiatu Gorlickiego.

I sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.11.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Zapraszamy na I sesję Rady Powiatu Gorlickiego, która odbędzie się w dniu 1 grudnia 2010 r.o godz. 10.00  w sali 104,  w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gorlicach ul. Biecka 3.

MRS ZG dziękuje Wyborcom
Redaktor: Ewa Żarnowska    24.11.2010. Drukuj Powiadom Znajomego

Szanowni Państwo!

MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY
ZIEMI GORLICKIEJ
serdecznie dziękuje Wyborcom
za udzielone poparcie w wyborach samorządowych AD 2010.
Uzyskany wynik traktujemy jako wyraz uznania ale przede wszystkim, jako zobowiązanie do dalszej rzetelnej pracy
dla dobra Mieszkańców i na rzecz rozwoju Powiatu Gorlickiego.
Deklarujemy realizację naszego hasła wyborczego
AKTYWNOŚĆ PRACA ROZWÓJ!
Bez waśni i sporów!

Z wyrazami wdzięczności i szacunku
Mirosław Wędrychowicz  Karol Górski Marek Bugno
Zofia Kamińska  Adam Urbanek Józef Abram
Bogusława Duda Grzegorz Kosiński Zygmunt Potok

Nowe pracownie lepsze kształcenie
Redaktor: Ewa Żarnowska    30.11.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Zestaw mebli barowych wraz ze wszystkimi akcesoriami i zastawą stołową, laptopy z oprogramowaniem, tablice interaktywne z rzutnikiem, stoły monterskie i ślusarskie, zestawy narzędzi do prac elektrycznych i elektronicznych, uniwersalne zestawy laboratoryjne – to tylko niektóre urządzenia, jakie trafiły do 4 modernizowanych szkolnych pracowni. Wartość tych pomocy dydaktycznych i wyposażenia wynosi 424,7 tys. zł. Wszystko dzieje się za sprawą realizowanego od 1 września br. przez Powiat projektu systemowego „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”.

Mali mistrzowie ortografii
Redaktor: Ewa Żarnowska    01.12.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Powiatowe Centrum Edukacji sprawdziło umiejętności ortograficzne uczniów szkół podstawowych. Podobne dyktanda odbywać się będą w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych.  Tytuł mistrza ortografii powiatu gorlickiego w kategorii szkół podstawowych otrzymał Tomasz Tabor z Zespołu Szkół w Ropicy Polskiej.

««  start « poprz. 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 3001 - 3015 z 3356