14 sierpnia 2018 21:16
Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda
Uwaga przedsiębiorcy!
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Jak pomóc firmom i przedsiębiorstwom w inwestowaniu oraz rozwoju? Poręczenia i gwarancje kredytowe w ramach programów rządowych oraz oferta kredytowa dla przedsiebiorców były głównym  tematem spotkania zorganizowanego z inicjatywy senatora RP Stanisława Koguta oraz starosty Mirosława Wędrychowicza.

Nowe obiekty dla gorlickiego Pogotowia Ratunkowego i Centrum Terapii Uzależnień
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
 Ponad 700 tys. zł kosztować będzie nowa siedziba dla gorlickiego Pogotowia Ratunkowego. 140 tys. zł przeznaczono na poszerzenie bazy Centrum Terapii Uzależnień. Prace budowlane trwają w pomieszczeniach szpitalnych zajmowanych dotychczas przez oddział geriatryczny.

Inwestujemy w kształcenie zawodowe
Redaktor: Ewa Żarnowska    01.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
  Na początek 277 tys. zł, a potem około 9 mln zł przeznaczy Zarząd Powiatu Gorlickiego na modernizację, a właściwie całkowitą przebudowę obiektów i reorganizację systemu kształcenia zawodowego w szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat za pośrednictwem  Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego.

24.12.2009 - Starostwo nieczynne
Redaktor: Ewa Żarnowska    03.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Zgodnie z zarządzeniem Starosty Gorlickiego dzień 24.12.2009 r. (czwartek) jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Starostwa Powiatowego w Gorlicach w zamian za święto 26.12.2009 r.

Wystawa Szalowska Perełka
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
W imieniu Mateusza Książkiewicza zapraszamy na wernisaż Jego autorskiej wystawy fotograficznej pn. „Szalowska Perełka – Detal architektoniczny kościoła w Szalowej”. Otwarcie wystawy nastąpi 4 grudnia (piątek) o godz.17  w Domu Polsko-Słowackim w Gorlicach (obok ratusza).

Fryzjerski Czas Awangardy
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
"Czas Awangardy" - pod takim hasłem odbędzie się Konkurs Fryzjerski organizowany przez Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości i Gorlickie Centrum Kultury. Konkursowi patronuje oraz część nagród ufundował starosta gorlicki Mirosław Wędrychowicz. Konkurs sztuki fryzjerskiej odbędzie się 6 grudnia 2009 r. (niedziela) o godz. 11. w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury.

Koncert pieśni religijnych
Redaktor: Ewa Żarnowska    03.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

4 grudnia 2009 r. (piątek) w Bazylice Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gorlicach odbędzie się Międzynarodowy Koncert Pieśni Religijnej. Początek koncertu po mszy św. czyli około godz. 18.30. Wstęp wolny.

Szkolenia w zakresie HIV AIDS
Redaktor: Ewa Żarnowska    03.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Na prośbę Zarządu Głównego PCK i Zarządu Rejonowego PCK w Gorlicach przekazujemy informację w sprawie szkoleń w zakresie HIV AIDS...

Człowiek - najlepsza inwestycja!
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.11.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gorlicach zainwestowało w 63 osoby. Poprzez szkolenia, spotkania z psychologami oraz warsztaty, 41 osób niepełnosprawnych oraz 22 usamodzielnianych wychowanków placówek opiekuńczych zwiększyło swoje możliwości zawodowe, a także zmieniało swoje postawy i zachowania integrując się społecznie. Wszytko za sprawą projektu „Aktywność i integracja szansą na lepsze jutro”.

Pochwały dla powiatowego nadzoru budowlanego
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.11.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Wiele pochwał i ciepłych słów usłyszał Aleksander Górski – Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego podczas XXXVII sesji Rady Powiatu. Przyczynkiem do podsumowania  było 10-lecie powołania Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.

««  start « poprz. 181 182 183 184 185 186 187 188 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 2701 - 2715 z 2811