21 września 2018 14:10
Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Zarządzać jakością
Redaktor: Ewa Żarnowska    01.03.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
  System Zarządzania Jakością (SZJ)  jest wdrażany w Starostwie Powiatowym w Gorlicach. Zadanie realizowane jest w związku z udziałem Powiatu Gorlickiego w projekcie „Zintegrowany System Informacji Publicznej”, który jest finansowany z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Zakończenie projektu pozwoli na wdrożenie w urzędzie SZJ wg. normy PN-EN ISO 9001:2009.

Wielka gorlicka geotermia konferencja
Redaktor: Ewa Żarnowska    24.02.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
 Naukowy i praktyczny punkt widzenia w zakresie potencjału i możliwości wykorzystania złóż wód geotermalnych znajdujących się na terenie powiatu gorlickiego zostanie zaprezentowany podczas specjalnej konferencji, która  odbędzie się 3 marca br. o godzinie 12.00 w sali 104 Starostwa Powiatowego w Gorlicach, ul. Biecka 3. Na konferencję serdecznie zaprasza starosta gorlicki Mirosław Wędrychowicz.

Ograniczenia tonażu na drogach powiatowych
Redaktor: Ewa Żarnowska    01.03.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Od dnia 26.02.2010 r. Powiatowy Zarząd Drogowy w Gorlicach wprowadza ograniczenia tonażu na drogach powiatowych w związku z wiosennymi przełomami.

Mistrzowski Szymon
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.02.2010. Drukuj Powiadom Znajomego

Radni Powiatu uhonorowali kolejnego mistrza sprotu. Podczas XL sesji list gratulacyjny i nagrodę odebrał Szymon Kulka zawodnik Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego w Lipinkach. Szymon  zdobył złoty medal w biegu na 2000 metrów podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce w Spale.

Kuszenie gimnazjalisty
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.02.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Szkoły ponadgimnazjalne powiatu gorlickiego będą kusić gimnazjalistów swoją ofertą edukacyjną. Już 3 marca 2010 r.  na Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach, przy ul. Sportowej 9 odbędzie się Giełda Zawodów Szkół Ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Gorlicki.

Miłość niejedno ma imię
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.03.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Młodzież, podczas I Powiatowego Konkursu Recytatorskiego, udowodniła, że miłość ma różne oblicza i że młodym ludziom poetyckie strofy nie są dalekie. W konkursowych szrankach stanęło ponad 80 uczniów. Walczyli na etapie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej. Konkurs zorganizowany został przez Powiatowe Centrum Edukacji w Gorlicach z inicjatywy Ewy Bugno, metodyka języka polskiego i edukacji regionalnej.

Dziecięcy od nowa
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.02.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
W trzy miesiące, czyli do czerwca, ma być zakończony  remont oddziału dziecięcego w gorlickim szpitalu. To kolejny szpitalny oddział i kolejne piętro poddawane gruntownej modernizacji z myślą o lepszych warunkach leczenia i pobytu, tym razem dla najmłodszych pacjentów.

Na ratunek chorym
Redaktor: Ewa Żarnowska    24.02.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
   Jeszcze tylko wstawić łóżka i ruszy nowy oddział intensywnej opieki medycznej w gorlickim szpitalu. Jednocześnie będzie mogło z niego korzystać 8 najciężej chorych pacjentów, w tym jeden ze specjalnej izolatki.

Przedsiębiorco zgłoś się
Redaktor: Ewa Żarnowska    23.02.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości i Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.  wraz ze Starostwem Powiatowym w Gorlicach zapraszają na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców na temat możliwości uzyskania wsparcia na rozwój działalności gospodarczej w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 i Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Spotkanie odbędzie się 26 marca 2010 roku (piątek) w godzinach od 10:00 do 15:00.  Miejsce szkolenia: Starostwo Powiatowe w Gorlicach, ul. Bielecka 3, 38-300  Gorlice, Sala Konferencyjna, nr 104.

Konkurs na stanowisko wicedyrektora szpitala
Redaktor: Ewa Żarnowska    23.02.2010. Drukuj Powiadom Znajomego

Zarząd Powiatu Gorlickiego ogłasza konkurs na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Medycznych w Szpitalu Specjalistycznym im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach. Termin składania ofert – do dnia 25 marca 2010 roku ( decyduje data wpływu ).

««  start « poprz. 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 2671 - 2685 z 2838