19 lipca 2018 19:36
Redaktor: Administrator    23.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Drodzy Państwo!

Niech Święta Bożego Narodzenia pełne
będą wzajemnej życzliwości, radości i miłości,
a Nowy 2010 Rok niech stanie się czasem
wszelkiej pomyślności i spełnienia osobistych marzeń

tego życzą

Rada i Zarząd Powiatu Gorlickiego

XXXVIII sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
29 grudnia 2009 r. odbyła się XXXVIII sesja Rady Powiatu Gorlickiego. Głównym tematem obrad było uchwalenie budżetu powiatu na 2010 rok.

Zgłoś kandydata do nagrody Pro Publico Bono
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Jeszcze do 31 grudnia 2009 roku przyjmowane są kandydatury osób zasługujących na wyróżnienie nagrodą Pro Publico Bono. Jest to II edycja nagrody Przewodniczącego Rady Powiatu Gorlickiego. Zapraszamy do zgłaszania kandydatur stowarzyszenia oraz instytucje.

Światełko Betlejemskie w Starostwie
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
"Leśne Skrzaty" przyniosły do Starostwa Powiatowego w Gorlicach Światełko Beltejemskie.

Praca wakacyjna dla uczniów i studentów w Niemczech
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Federalny Urząd Pracy (ZAV) w Bonn  poszukuje polskich uczniów i studentów chętnych do pracy w Niemczech w okresie wakacji letnich 2010 roku.

Wiersze na Boże Narodzenie
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Na ręce starosty Mirosława Wędrychowicza wpłynęły życzenia oraz świąteczne wiersze od Pani Bronisławy Betlej. Dziękując Pani Bronisławie serdecznie za pamięć dzielimy się z Państwem tymi wierszami.

Konferencja Historyczna
Redaktor: Ewa Żarnowska    11.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Pod patronatem Starosty Gorlickiego Mirosława Wędrychowicza, w 70. rocznicą wybuchu II wojny światowej w Starostwie Powiatowym w Gorlicach odbyła się Konferencja Historyczna. Jej organizatorami byli: Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Gorlickiej i Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Gorlicach.

Wicewojewoda pod wrażeniem
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
   Powiat gorlicki zmienia się niesamowicie. Inwestycja realizowana w Bystrej - jej rozmiary i tempo robią ogromne wrażenie – mówił wicewojewoda Małopolski Stanisław Sorys podczas wizytacji na placu budowy drogi i mostu w Bystrej. W roboczej wizycie uczestniczyli także poseł Witold Kochan, starosta Mirosław Wędrychowicz, wicestarosta Karol Górski oraz członek Zarządu Powiatu Gorlickiego Stanisław Kaszyk. Po terenie inwestycji gości oprowadzał kierownik budowy Roman Białobok.

TAK! dla laboratorium SANEPID-u w Gorlicach
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Pracownicy SANEPID-u odzyskali spokój. Widmo bezrobocia zostało zażegnane. Za sprawą wielkiej determinacji Zarządu Powiatu, KZ NSZZ Solidarność i całego zespołu pracowników na czele z dyrektor Marią Bryg udało się zmienić podjęte już decyzje o likwidacji laboratorium w Gorlicach.

Podsumowanie antynarkotykowej akcji
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Centrum Terapii Uzależnień w Gorlicach dokonało podsumowania udziału w ogólnopolskiej akcji "Brałeś? Nie jedź! Po narkotykach rozum wysiada".

««  start « poprz. 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 2671 - 2685 z 2791