• 28 września 2021
  • Imieniny:  Waclawa, Tymona, Marka

Konsekwentnie poprawiane jest oświetlenie na przejściach dla pieszych. W poniedziałek 13 września podpisana została umowa na wykonanie prac realizowanych w ramach Rządowego Funduszu Dróg.

Przebudowie poddane zostaną przejścia dla pieszych w ciągu dróg powiatowych:

• Staszkówka – Ciężkowice (ul. 1000-lecia) - Moszczenica w miejscowości Moszczenica
  • ul. 11 Listopada w Gorlicach
  • Gorlice (ul. Zakole) – Dominikowice w miejscowości Kobylanka

Umowę z Wykonawcą firmą Godrom reprezentowaną przez Marka Pyznara – wiceprezesa Zarządu i Piotra Kocura, członka Zarządu,  podpisali Maria Gubała Starosta Gorlicki, Wicestarosta Stanisław Kaszyk oraz dyrektor  Powiatowego Zarządu Drogowego Rafał Wojna.

Budowa tego typu instalacji jest jednym z priorytetowych działań Zarządu Powiatu i Powiatowego Zarządu Drogowego – podkreśla starosta Maria Gubała. To ważne, szczególnie w nadchodzącym okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu, po zmroku piesi są bardziej widoczni dla kierowców. To wprost przekłada się na  zwiększenie ich bezpieczeństwa.

More Joomla Extensions

POWIAT GORLICKI TO: