24 maja 2018 08:10
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Drogi bez granic
Redaktor: Ewa Żarnowska    15.03.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Powiat gorlicki przystępuje do  międzynarodowego projektu przebudowy połączeń drogowych między powiatami gorlickim, jasielskim i bardejowskim na Słowacji. Na modernizację ma szansę blisko 35 km dróg po obu stronach granicy.

Bitwa po raz 16-ty
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.04.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Tego nie możecie przegapić! W najbliższy piątek i sobotę, odbędzie się "XVI Poetycko - Muzyczna Bitwa pod Gorlicami". Ten Ogólnopolski Turniej Piosenki Literackiej zagościł na stałe w gorlickim kalendarzu kulturalnym.

4.05.2010 dniem wolnym w Starostwie
Redaktor: Ewa Żarnowska    19.04.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
W zamian za Święto 1 maja – Święto Pracy  przypadające w sobotę, zgodnie z zarządzeniem Starosty Gorlickiego, Starostwo Powiatowe w Gorlicach będzie nieczynne 4.05.2010 r. (wtorek).

Przybywajcie INNOWICA 2010
Redaktor: Ewa Żarnowska    23.04.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
  Stowarzyszenie Przyjaciół Nowicy oraz Bractwo Młodzieży Greckokatolickiej „Sarepta” zapraszają na III Spotkania Teatralne INNOWICA 2010. Spotkania odbędą się w dniach 1-3 maja 2010 r. oczywiście w Nowicy w powiecie gorlickim.

Przyjazny dom
Redaktor: Ewa Żarnowska    23.04.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Dom Pomocy Społecznej w Klimkówce uzyskał bardzo ważny certyfikat. Potwierdza on, że jest to placówka pozbawiona przemocy.

XLII sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    23.04.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Zapraszamy na XLII sesję Rady Powiatu Gorlickiego, która odbędzie się  w dniu 29 kwietnia 2010 r. o godz. 10.00  w sali 104 w siedzibie Starostwa Powiatowego  w Gorlicach, przy ul. Bieckiej 3.

Polacy pożegnali Lecha i Marię Kaczyńskich
Redaktor: Ewa Żarnowska    19.04.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Polacy oddali ostatni hołd tragicznie zmarłemu prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej Lechowi Kaczyńskiemu i jego małżonce Marii. W krakowskich uroczystościach pogrzebowych uczestniczyli: najbliższa rodzina zmarłych, przedstawiciele najwyższych władz Polski z premierem Donaldem Tuskiem oraz 18 zagranicznych delegacji, a wśród nich m.in. prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew, prezydent Niemiec Horst Koehler, prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz, prezydent Czech Vaclav Klaus, prezydent Łotwy Valdis Zatlers, prezydent Litwy Dalia Grybauskaite oraz szef Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek. Byli tam także przedstawiciele powiatu gorlickiego w osobach wicestarosty Karola Górskiego i wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Gorlickiego Karola Tenerowicza.

Tragedia w Smoleńsku. Żałoba narodowa w Polsce
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.04.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Rada i Zarząd Powiatu Gorlickiego oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Gorlicach łączą się w bólu i żałobie z Rodziną i Bliskimi Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego, Jego Małżonki Marii Kaczyńskiej oraz wszystkich osób, które zginęły w katastrofie lotniczej 10 kwietnia 2010 r.  w Smoleńsku. Cześć Ich Pamięci!

Pamięci ofiar Katynia
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.04.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Gorlice dołączyły do całej Polski -   uczciły tragicznie zmarłego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego i członków delegacji- ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Oddano również hołd 22 tysiącom Polaków zamordowanym przed 70. laty przez sowietów w Katyniu, Miednoje i Ostaszkowie oraz tysiącom rodzin zesłanym na Sybir.

Sesja żałobna
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.04.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
   Kilkadziesiąt osób przybyło na żałobną sesję Rady Powiatu Gorlickiego zwołaną dla uczczenia tragicznie zmarłego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego i członków delegacji - ofiar katastrofy lotniczej  pod Smoleńskiem oraz upamiętnia 70. rocznicy Zbrodni Katyńskiej.

««  start « poprz. 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 2521 - 2535 z 2723