Facebook
23 stycznia 2019 17:17
Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
20 lat sądeckiego MORD
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.06.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Około miliona egzaminów na prawo jazdy przeprowadził Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu w ciągu 20 lat istnienia. W MCK „Sokół” w Nowym Sączu odbyło się jubileuszowe spotkanie, w którym uczestniczył m.in. wicestarosta Jerzy Nalepka, który przekazał na ręce Waldemara Olszyńskiego, dyrektora sądeckiego MORD gratulacje i podziękowania za służbę na rzecz poprawy i propagowania zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach Małopolski, w tym także powiatu gorlickiegoWicestarosta Jerzy Nalepka podkreślił, że z usług Ośrodka w zakresie specjalistycznych kursów i szkoleń, badań psychologicznych, a przede wszystkim z możliwości zdobycia uprawnień do kierowania pojazdami na drogach publicznych podczas egzaminów państwowych teoretycznych i praktycznych, rokrocznie korzystają setki mieszkańców powiatu gorlickiego. Życzył dalszego rozwoju Ośrodka oraz bezpiecznych dróg, wielu zdolnych kandydatów na kierowców, a także wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym.

Spotkanie było okazją do wręczenia medali, odznaczeń i dyplomów.

Wicewojewoda Małopolski Józef Gawron w imieniu prezydenta Polski wręczył Złote Medale za Długoletnią Służbę, a otrzymali je: Stanisław Barnaś, Waldemar Chudy, Wiesław Kądziołka, Kazimierz Opoka, Jerzy Stawiarski, Wiesław Śledź, Piotr Śliwa i Teresa Wilk.

Natomiast Leszek Zegzda i Urszula Nowogórska wręczyli odznaczenia Marszałka Województwa Małopolskiego Polonia Minor. Otrzymali je Stanisław Kiełbasa, Krzysztof Leśniak i Agnieszka Rosmmanith.

Medale MORD w Nowym Sączu „Za zasługi dla Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego” otrzymali: radna Sejmiku Urszula Nowogórska i Leszek Zegzda, członek Zarządu Województwa Małopolskiego oraz Auto Moto Klub w Limanowej.

1.
dsc_2474.jpg
2.
dsc_2606.jpg
3.
dsc_2672.jpg
4.
dsc_2853.jpg
5.
dsc_2867.jpg
6.
dsc_2873.jpg

Zdjęcia udostępnił Józef Augustyn, kierownik Agendy UMWM w Nowym Sączu.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl