• 01 sierpnia 2021
  • Imieniny:  Nadii, Justyna, Juliana

Trwa nabór do II edycji projektu „Złap za STER” realizowanego jest przez Fundację Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt „Złap za STER!” skierowany jest do osób mieszkających i/lub pracujących na terenie Małopolski i znajdujących się w jednej z poniższej sytuacji:

• pozostających bez pracy i zwolnionych z przyczyn dot. zakładu pracy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu,
  • które otrzymały wypowiedzenie z przyczyn dotyczących zakładu pracy lub zostały poinformowane przez pracodawcę o zamiarze nieprzedłużenia przez niego stosunku pracy lub stosunku służbowego lub umowy zlecenie,
  • zagrożonych utratą pracy, bo Twój pracodawca w okresie ostatniego roku dokonał rozwiązania stosunku pracy lub stosunku służbowego z przyczyn niedotyczących pracowników, bądź pracodawca przechodzi procesy restrukturyzacyjne i modernizacyjne,
  • odchodzących z rolnictwa.

Udział w projekcie "Złap za STER!" jest całkowicie bezpłatny. Oferta obejmuje:

• dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej i wsparcie pomostowe na 6 miesięcy.
  • szkolenia przed założeniem działalności gospodarczej.
  • bezpłatne szkolenia i kursy zawodowe zakupione na rynku komercyjnym dobierane indywidualnie do potrzeb Uczestników.
  • płatne staże z możliwością późniejszego zatrudnienia.
  • udział w bezpłatnych warsztatach Aktywnego Poszukiwania Pracy.
  • opiekę osobistego doradcy oraz pośrednictwo pracy.
  • indywidualne doradztwo w tym zawodowe i psychologiczne.
  • dodatek relokacyjny, aktywizacyjny.
  • refundację studiów podyplomowych.

Zgłoszenia do udziału w projekcie są przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej fundacjaproaktywni.pl/rekrutacja/
Projekt realizuje Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI - dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 14 300 04 51/ 533 446 405, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz w Biurze Projektu: ul. Krakowska 11a, 33-100 Tarnów.

POWIAT GORLICKI TO:

110000 MIESZKAŃCÓW