17 listopada 2018 16:26
Imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety
Odpowiedzialnie w dorosłość
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Sądecki Ośrodek Interwencji Kryzysowej zaprasza do udziału w cyklu zajęć profilaktycznych, pod hasłem „Odpowiedzialnie w dorosłość”.

Dobre wieści z Gładyszowa
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej prowadzonych przez Prawosławny Ośrodek Miłosierdzia Diecezji Przemysko-Gorlickiej „ELEOS” w Gładyszowie mają powód do radości. Na ich użytek został przekazany nowy samochód.

Z wizytą na obozie harcerskim
Redaktor: Ewa Żarnowska    13.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Starosta Gorlicki, Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gorlicach,  koordynator Zespołu ds. Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego wraz z zastępcą Komendanta Powiatowego PSP odwiedzili obóz harcerski w Radocynie.

Są pieniądze na projekt
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
10 mln złotych dla projektu „Muzea otwarte”, którego liderem jest Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów.

Świat pod Kyczerą znów w Gorlicach
Redaktor: Ewa Żarnowska    11.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
„Świat pod Kyczerą” jest festiwalem organizowanym przez młodych Łemków z Legnicy przy udziel kilkunastu instytucji w kraju i za granicą. Dzięki wsparciu m.in. Starostwa Powiatowego impreza zawitała na ziemię gorlicką.

Posiedzenie o bezpieczeństwie
Redaktor: Ewa Żarnowska    11.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Starostwie Powiatowym odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Wsparcie doradcze i finansowe dla przedsiębiorców
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.05.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Trwa rekrutacja do projektu „Lider CSR – zarządzanie wiekiem – subregion sądecki” realizowanego przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. W ramach projektu, mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z subregionu sądeckiego (powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki oraz miasto Nowy Sącz), mogą otrzymać wsparcie doradcze z zakresu opracowania/aktualizacji strategii zarządzania wiekiem oraz wsparcie finansowe do 5 000zł na doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy.

Festiwal Muzyki Cerkiewnej zakończony
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Zakończył się trzydniowy Festiwal Muzyki Cerkiewnej w Beskidzie Niskim. Było to już dwunaste spotkanie z chórami specjalizującymi się w wykonywaniu utworów muzyki cerkiewnej.

Znamy wyniki matur
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Wyniki matur już nie są niewiadomą. Od wczesnych godzin rannych, we wtorek 3 lipca maturzyści mogli sprawdzać swoje indywidualne osiągnięcia. Jak kształtuje się sytuacja w powiecie gorlickim?

Nowe przepisy w turystyce
Redaktor: Ewa Żarnowska    03.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Obszerniejsze uprawnienia dla klientów biur podróży, większy zakres prawa do odszkodowań i wiele innych zmian niesie za sobą znowelizowana ustawa o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 136 - 150 z 2919