26 kwietnia 2018 15:28
Szczęśliwego Nowego 2018 Roku

TAURON 3 razy w tygodniu w Gorlicach
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.12.2017. Drukuj Powiadom Znajomego

Firma TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.  zwiększyła dostępność placówki, mieszczącej się przy ul. 11 Listopada 45 w Gorlicach, o jeden dzień w tygodniu. W związku z tym od dnia 01.12.2017 roku Punkt Obsługi Klienta w Gorlicach będzie czynny w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach od 8:00 do 16:00. Zapraszamy do korzystania z usług Punktu.

Walczyli o puchary Solidarności Glinik
Redaktor: Ewa Żarnowska    18.12.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Po raz 27 spotkali się amatorzy halowej piłki nożnej na Turnieju Barbórkowym o puchar Komisji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" "Glinik" w Gorlicach. Po 2-dniowych rozgrywkach najważniejsze złote trofeum turnieju wywalczyli zawodnicy z Kałusza. Puchary i nagrody wręczał m.in. głowny organizator turnieju Marek Bugno, przewodniczący MKK NSZZ "Solidarność" Grupy Famur w Katowicach, a zarazem przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego.

Wigilia z Fundacją
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.12.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Fundacja "Wyjdź z Domu" była organizatorem spotkania opłatkowego dla mieszkańców Domów Pomocy Społecznej z powiatu gorlickiego. Zaproszenie prezes Fundacji Agnieszki Pyzik i wiceprezesa Stanisława Gurby przyjęli m.in. ksiądz Józef Makowski, wicestarosta Jerzy Nalepka, burmistrz Gorlic Rafał Kukla i dyrektor Powiatowgo Centrum Pomocy Rodzinie w Gorlicach Romana Gajdek.

XXXIII sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    20.12.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Zapraszamy na XXXIII sesję Rady Powiatu Gorlickiego, która odbędzie się w dniu 28 grudnia 2017 r. o godz. 10.00 w sali 104, w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Bieckiej 3 w Gorlicach.

Zabierz do domu Betlejemskie Światło Pokoju
Redaktor: Ewa Żarnowska    22.12.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
„W Tobie jest światło” to hasło przyświecające tegorocznej sztafecie Betlejemskiego Światła Pokoju. Już niedługo po raz dwudziesty siódmy harcerze i harcerki, również z Hufca ZHP Gorlice, będą strażnikami światła, które jest symbolem nadziei i pokoju między narodami.

Uwaga będzie ślisko
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.12.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje dla województwa małopolskiego możliwość wystąpienia słabych opadów marznącego deszczu, powodujących gołoledź. Ostrzeżenie obowiązuje 21 grudnia 2017 r. od godz. 15.00 do godz. 22.00.

Talenty z Górki
Redaktor: Ewa Żarnowska    20.12.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
W Zespole Szkół Nr 1 w Gorlicach odbyła się VII edycja Szkolnego Konkursu Artystycznego Mamy Talent. W finałowej rozgrywce udział wzięło 15 uczniów. Zwycięzcą został, grający na perkusji z zasłoniętymi oczami, Szymon Zimowski  z kl. 2 c T. Drugie miejsce wytańczyła Oliwia Świątek z kl. 2 b LO, a trzecie wyrecytowali i zagrali  Karol Kłapacz i Adrian Górski z kl. 3 c T.

Redaktor: Ewa Żarnowska    19.12.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Kiermasz Wypieków Bożonarodzeniowych – to już coroczna tradycja w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach, która cieszy się dużą popularnością. Organizatorami przedsięwzięcia są Katarzyna Grasela, Teresa Zachariasz-Belniak oraz Agnieszka Barszcz. Ponadto w akcję bardzo chętnie angażują się uczniowie.

Świąteczne spotkanie przy pierniczkach
Redaktor: Ewa Żarnowska    18.12.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Jak zostaje się najpiękniejszą z pięknych? Jak zostaje się producentem własnych programów kulinarnych ? Jak zdobywa się koronę wulkanów Ziemi? I jak ozdobić świąteczne pierniczki?  Na te i wiele innych pytań odpowiadała Ewa Wachowicz podczas spotkania w Zespole Szkół Technicznych im W. Pola w Gorlicach, które odbyło się w ramach realizowanego przez szkołę projektu LOWE na rzecz aktywizacji osób dorosłych w powiecie gorlickim.

««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 151 - 165 z 2694