24 maja 2018 08:07
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Boisko jak malowane
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Powiat Gorlicki otrzymał 194 542 zł dofinansowania na remont boiska sportowego przy Zespole Szkół Zawodowych im. K. Pułaskiego w Gorlicach w ramach programu „Boiska jak malowane”. Zmodernizowane boisko będzie umożliwiało grę w piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę,  tenisa. Będzie także rzutnia do pchnięcia kulą, skocznia do skoku w dal z bieżnią oraz nowe bramki, siatki, kosze, ławki i ogrodzenie.

Uczą się skutecznej reklamy
Redaktor: Ewa Żarnowska    01.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Uczniowie klasy 1c Technik organizacji reklamy z Zespołu Szkół nr 1 w Gorlicach uczą się Merchandisingu. W celu poznania jego tajników udali sie do zaprzyjaźnionej szkoły wyższej w Krakowie, czyli do KSA -  Krakowskie Szkoły Artystyczne.

WICEMISTRZYNIE POLSKI z EKONOMA!
Redaktor: Ewa Żarnowska    01.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Zespole Szkół Ekonomicznych w Gorlicach wyjątkowych talentów nie brakuje. Ogromny, ogólnopolski sukcesem odniosły cztery roztańczone uczennice z Ekonomika.

Sesja zdrowotna
Redaktor: Ewa Żarnowska    23.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
XXXV sesja Rady Powiatu Gorlickiego dotyczyła przede wszystkim spraw związanych z opieką zdrowotną na terenie powiatu gorlickiego. Radni zapoznali się z informacjami na temat: funkcjonowania podstawowej opieki zdrowotnej,  zabezpieczenia świadczeń w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacji leczniczej i stomatologii na terenie powiatu oraz  funkcjonowania Szpitala  Specjalistycznego  im. H. Klimontowicza w Gorlicach i Centrum Terapii Uzależnień w Gorlicach.

Super wiadomość z ostatniej chwili
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Po raz kolejny możemy napisać - MAMY TO! Mamy pieniądze na gruntowną modernizację budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach. Starania Zarządu Powiatu Gorlickiego i Miasta Gorlice zakończyły się pełnym sukcesem. Zarząd Województwa Małopolskiego podjął uchwałę o dofinansowaniu wspólnego projektu obu samorządów pn. „Obszar Starówka - lokalne centrum naukowo – kulturalno – sportowo – rekreacyjne wraz z przebudową dróg lokalnych i infrastruktury technicznej Gorlic”.

Koncert w MDK
Redaktor: Ewa Żarnowska    05.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach zaprasza na koncert pt. „Miłość drogę zna...”. Koncert odbędzie się w auli Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach przy ul. Cichej 4 w piątek 9 marca o godz. 17.30.

Uwaga bardzo silny mróz
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Ostrzeżenie IMGW przed silnym mrozem dla województwa małopolskiego - subregion południowy - od godz. 20:00 dnia 24.02.2018 do godz. 10:00 dnia 01.03.2018. W nocy przewodywana temperatura minimalna od -22°C do -18°C. Temperatura maksymalna od -13°C do -11°C. Wiatr o średniej prędkości od 15 km/h do 25 km/h.
Prognoza pogody godzina po godzinie: https://pogoda.interia.pl/prognoza-szczegolowa-gorlice,cId,9011
Ostrzeżenia: http://misi.ayz.pl/pogodynka/

Obiekt jak z foldera
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Ze względu na swoją nowoczesną konstrukcję może być ozdobą... Najważniejsza jest jednak inna funkcja tego obiektu. Most w Jankowej na rzece Biała, bo o niego chodzi, już służy mieszkańcom gminy Bobowa i wszystkim korzystającym z drogi powiatowej Jankowa-Lipniczka.

Strażackie OSCARY po raz drugi
Redaktor: Ewa Żarnowska    06.12.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz redakcja miesięcznika "Strażak" informują, że ruszyła II Edycja Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów FLORIANY 2018.

Gdzie szukać pomocy medycznej i lekarstw
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Te informacje mogą się przydać, bo każdemu zdarza się, że musi skorzystać z pomocy lekarza czy usług apteki. Podajemy więc aktualne wykazy zakładów opieki zdrowotnej i aptek w powiecie gorlickim.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 106 - 120 z 2723