19 lipca 2019 08:07
Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
Oferta organizacji pozarządowej
Redaktor: Yvetta Walecka    09.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Oferta organizacji pozarządowej na realizacje zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej: XVII edycja Biegu Naftowego oraz Długodystansowy Puchar Polski rozgrywanego w ramach Roll and Ski 2019, III Kryterium kolarskie oraz I Karpacki Cross Fit.

Więcej informacji TUTAJ

Komunikat dla rolników
Redaktor: Yvetta Walecka    09.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Wnioski o dopłaty tylko do 15 maja! Informujemy rolników, że od dnia 6 do 15 maja w dni robocze placówki ARiMR w Małopolsce otwarte będą od godz. 7.30 do 18.00. Więcej informacji TUTAJ

Kolejna pomoc dla KGW
Redaktor: Yvetta Walecka    09.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Rusza wypłata kolejnej pomocy dla KGW. Do 5 tysięcy złotych wsparcia! Nabór wniosków od 7 maja!

Zaproszenie na konferencję
Redaktor: Yvetta Walecka    09.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości rusza z drugą edycją cyklu konferencji dla przedsiębiorców „Prawo do przedsiębiorczości -  małe firmy, wielkie zmiany”.  Podczas konferencji, która odbędzie się 17 maja br. w Krakowie, przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się jak skorzystać z rozwiązań wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, Pakietu MŚP, Mały ZUS i wiele innych zmian dla firm, które w ostatnim czasie weszły w życie.
Więcej szczegółów TUTAJ

APEL POLEGŁYCH w 104 rocznicę bitwy pod Gorlicami
Redaktor: Yvetta Walecka    06.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
4 maja, w 104 rocznicę bitwy pod Gorlicami, uczczono pamięć poległych, w jednej z największych bitew I wojny światowej. W uroczystościach, które odbyły się na cmentarzu wojennym nr 91 na wzgórzu Korczak wzięła udział m.in. Starosta Gorlicki Maria Gubała.

Jubileuszowa Poetycko-Muzyczna Bitwa pod Gorlicami
Redaktor: Yvetta Walecka    06.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Poezja jest niewątpliwie lekarstwem dla duszy i bezcennym darem. O tym, że nigdy nie wyjdzie z mody świadczy Poetycko-Muzyczna Bitwa pod Gorlicami, rozgrywana nieprzerwanie od 25 lat.

INFORMACJA STAROSTY GORLICKIEGO
Redaktor: Yvetta Walecka    06.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Starosta Gorlicki informuje, iż w dniu dzisiejszym tj. 06.05.2019 r. do niektórych szkół prowadzonych przez Powiat Gorlicki wpłynęły informacje mailowe wskazujące na podłożenie ładunków wybuchowych w obiektach szkolnych. Zgodnie z ustaleniami dokonanymi z Komendą Powiatową Policji w Gorlicach, dyrektorzy szkół pozostają w bezpośrednim kontakcie z Policją, która zgodnie z procedurami prowadzi czynności sprawdzające. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że alarmy są fałszywe.

Międzynarodowy półmaraton po raz drugi
Redaktor: Yvetta Walecka    06.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Prawie dwustu biegaczy wystartowało z gorlickiego Rynku w II Międzynarodowym Półmaratonie „Bitwa pod Gorlicami”. Meta biegu zlokalizowana została na Wzgórzu Pustki w Łużnej.

UWAGA! Opady śniegu
Redaktor: Yvetta Walecka    06.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
IMGW wydał ostrzeżenie meteorologiczne. Na obszarach powyżej 800 m n.p.m.  prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej od 5 cm do 15 cm.  Ostrzeżenie obowiązuje  od godz. 22:00 dnia 05.05.2019 do godz. 20:00 dnia 06.05.2019. Ostrzeżenie dotyczy powiatu gorlickiego.

DZIĘKUJEMY STRAŻAKOM!
Redaktor: Yvetta Walecka    04.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Dzień Strażaka w Polsce został ustanowiony w 2002 roku przez Sejm RP, przy nowelizacji ustawy o Państwowej Straży Pożarnej. Święto obchodzone jest w dniu upamiętniającym męczeńską śmierć świętego Floriana, patrona strażaków i osób wykonujących zawody związane z ogniem.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 106 - 120 z 3234