19 lipca 2018 19:41
Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
Złote Pióra rozdane
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.04.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Cztery kategorie, cztery wyzwania, różne idee ale cel jeden. Zdobyć „Złote Pióro Wincentego Pola”. Rozdaniem nagród zakończyła się uczniowska rywalizacja w powiatowym konkursie interdyscyplinarnym pt. „PIEŚŃ O ZIEMI NASZEJ – ZIEMI GORLICKIEJ”.

XXXVII sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    19.04.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Uprzejmie zapraszam na XXXVII sesję Rady Powiatu Gorlickiego, która odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. o godz. 10.00 w sali 104, w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Bieckiej 3 w Gorlicach.

ZST w Gorlicach szkołą BEZPIECZNĄ
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.04.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach przystąpił do programu Ministerstwa Edukacji Narodowej: „Bezpieczna +” i otrzymał  certyfikat „Bezpieczna szkoła, bezpieczna przyszłość”.

Utalentowany kwartet z Kromera
Redaktor: Ewa Żarnowska    23.04.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Wielkim sukcesem - czyli pierwszym miejscem - zakończył się występ Cantori Kwartet podczas finału VIII edycji konkursu „Ja też mam talent”. Zespół tworzą: Sylwia Kret, Anna Róż, Alicja Wachowicz oraz Gabriela Łasak - uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach.

Kolejny powiatowy budynek do termomodernizacji
Redaktor: Ewa Żarnowska    20.04.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Zarząd Powiatu Gorlickiego wybrał, w drodze zapytania ofertowego, wykonawcę termomodernizacji budynku Centrum Terapii Uzależnień w Gorlicach. Będzie nim  firma BUDGLIM z Gorlic. Wartość robót - 109,2 tys. zł.

Z ekologią za pan brat
Redaktor: Ewa Żarnowska    19.04.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bobowej odbył się Powiatowy Konkurs Ekologiczny dla szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu gorlickiego. Organizatorem był oddział LOP w Gorlicach i Szkolne Koło LOP działające przy ZSO w Bobowej pod kierunkiem Grażyny Kurzawy, prezes Oddziału LOP w Gorlicach.

XVI Targi Edukacji i Pracy w Gorlicach
Redaktor: Ewa Żarnowska    18.04.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
 Starosta Gorlicki Karol Górski uczestniczył w XVI Targach Edukacji i Pracy, które odbyły się w Gorlickim Centrum Kultury. Ich organizatorem jak co roku było Młodzieżowe Centrum Kariery przy współpracy z Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego oraz Hufcem Pracy z Gorlic.

UKE edukacyjnie do seniorów, dzieci i rodziców
Redaktor: Ewa Żarnowska    18.04.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Zanim podpiszesz sprawdź! Chroń dzieci przed zagrożeniami w internecie! Zapraszamy do obejrzenia dwóch filmów edukacyjno-informacyjnych przygotowanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej: "Wiem, co podpisuję!" i "Klikam z głową".

Powiatowa Rada Rynku Pracy
Redaktor: Ewa Żarnowska    18.04.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Starostwie Powiatowym w Gorlicach pod przewodnictwem Sekretarza Powiatu Krzysztofa Augustyna obradowała Powiatowa Rada Rynku Pracy (PRRP). Głównym tematem posiedzenia było rozpatrzenie nowej oferty kierunków kształcenia zawodowego w szkołach ponadpodstawowych w roku szkolnym 2018/2019.

Wychowawczy i edukacyjny szkolny wolontriat
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.04.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Gorlickiego pod przewodnictwem Zofii Kamińskiej analizowała edukacyjną rolę szkół w kształtowaniu pozytywnych postaw młodzieży wobec starości i ludzi starych, niepełnosprawnych i potrzebujących pomocy. Zapoznała się z działalnością wolontarystyczną uczniów na przykładzie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gorlicach i Zespołu Szkół Technicznych w Gorlicach oraz działalnością Kwiatownowickiego Stowarzyszenia HOMINI i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w tym zakresie.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 106 - 120 z 2791