Facebook
23 stycznia 2019 21:20
Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Aktualności
Z kielnią i patelnią w Europie
Redaktor: Ewa Żarnowska    18.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół Zawodowych im. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach realizuje projekt pn. "Z kielnią i patelnią w Europie" w ramach programu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. Jest on współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Czytaj całość
 
Monument z orłem w koronie
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

„Wielka godzina wybiła na zegarze dziejowym! W oczach naszych zmartwychwstaje i zrzuca pęta niewoli Wolna, Niepodległa i Zjednoczona Polska!..." Od tych słów rozpoczyna się odezwa, jaką 15 października 1918 r. skierowała do mieszkańców ziemi gorlickiej Tymczasowa Powiatowa Rada Narodowa. Jej przewodniczącym został Władysław Długosz.

 

Czytaj całość
 
Primus Inter Pares 2018
Redaktor: Ewa Żarnowska    15.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Primus inter pares - pierwszy wśród równych sobie. Dziś ten prestiżowy tytuł został nadany po raz drugi w historii powiatu gorlickiego. Kapituła pod przewodnictwem starosty Karola Górskiego przyznała go tym razem w obszarze „Ochrona i promocja zdrowia”.
Czytaj całość
 
ZST z dyplomem od Zrzeszenia Przewoźników
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach otrzymał dyplom uznania od Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce za upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie kształcenia, rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności dotyczącej przygotowania młodzieży w pracy zawodowej w zawodzie kierowca-mechanik.

 

Czytaj całość
 
Niepodległa do Hymnu
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

  Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Niepodległa do Hymnu”. Do akcji zapraszani są wszyscy, którzy chcą włączyć się we wspólne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego 11 listopada br. o godz.: 12.00.

 

Czytaj całość
 
Postaw na Słońce
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Fundacja Banku Ochrony Środowiska już po raz piąty organizuje ogólnopolski, szkolny projekt edukacyjny „Postaw na Słońce”.

 

Czytaj całość
 
Powiatowy Dzień Edukacji
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Nauczyciele i pracownicy oświaty ze szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez powiat gorlicki odchodzili Dzień Edukacji Narodowej. W uroczystym spotkaniu, które odbylo się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marcina Kromera w Gorlicach uczestniczył m.in. starosta Karol Górski, który wręczył nauczycielom "Nagrody Starosty".
Czytaj całość
 
Odsłonięcie Pomnika Niepodległości
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Starosta Gorlicki Karol Górski i Przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Marek Bugno serdecznie zapraszają na uroczystość odsłonięcia Pomnika Niepodległości upamiętniającego stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość odbędzie się 15 października 2018 roku w Gorlicach.
Czytaj całość
 
Edukacyjne komisyjne podsumowania
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Na swoim ostatnim posiedzeniu w V kadencji samorządu powiatowego spotkała się Komisja Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Gorlickiego. Była pora na podsumowania, podziękowania i życzenia.
Czytaj całość
 
Razem z Chmurą Edukacyjną
Redaktor: Ewa Żarnowska    11.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
15 uczniów klasy 4aT z Zespołu Szkół Nr 1 w Gorlicach wraz z opiekunem Piotrem Romanem uczestniczyło w Naukowych Warsztatach Weekendowych w Krakowie. Zajęcia odbywały się w ramach komponentu Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II". Organizowane były przez Akademię Górniczo-Hutniczą oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 121 - 135 z 2999
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl