24 maja 2018 08:03
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
XXXV sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    15.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Zapraszamy na XXXV sesję Rady Powiatu Gorlickiego, która odbędzie się 22 lutego 2018 r. o godz. 10.00 w sali 104, w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Bieckiej 3 w Gorlicach.

Dla mieszkańców DPS
Redaktor: Ewa Żarnowska    15.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Trzy nowe samochody, 9-miejscowe mikrobusy trafiły do mieszkańców Domów Pomocy Społecznej prowadzonych przez Powiat Gorlicki. Służą do przewozu osób niepełnosprawnych, chorych np. na konsultacje i badania lekarskie oraz na wyjazdy integracyjne.

Budowlanka Mistrzem Polski
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Mistrzami Polski Szkół Budowlanych w Halowej Piłce Nożnej 2018 zostali reprezentanci Zespołu Szkół Zawodowych im. K. Pułaskiego w Gorlicach! Mistrzowski zespół tworzyli: Baran Kacper, Iwaszko Kamil, Kukla Kacper, Korzeń Daniel, Martuszewski Dominik, Miarka Jakub, Pater Michał, Piecuch Przemysław, Przybyłowicz Dominik, Więcek Kamil, Witek Bogusław. Najlepszym Zawodnikiem Turnieju został Dominik Martuszewski z Budowlanki. Opiekunem drużyny był Marcin Mikrut.GRATULUJEMY!!!

Nowy projekt dla szpitala
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Jako pierwsi podajemy super walentynkową wiadomość! Szpital Specjalistyczny im. H. Klimontowicza w Gorlicach będzie bogatszy o Centrum Opieki nad Osobami Starszymi, Powiatowe Centrum Zdrowia Psychicznego i Centrum Wczesnej Diagnostyki Onkologicznej i Ambulatoryjnych Świadczeń Zabiegowych (nieonkologicznych). Właśnie Zarząd Województwa Małopolskiego podjął uchwałę o dofinansowaniu projektu pn: "Podniesienie funkcjonalności Szpitala Specjalistycznego w Gorlicach w celu dostosowania do aktualnych trendów demograficzno-epidemiologicznych".

Finaliści Złotej Kielni z Budowlanki
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Sebastian Więcek w zawodzie murarz-tynkarz i Tomasz Lenard w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych - uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. K. Pułaskiego w Gorlicach, zostali finalistami eliminacji centralnych XLVII Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” w Poznaniu.

Docenili wszystkich
Redaktor: Ewa Żarnowska    13.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach odbył się uroczysty wernisaż wystawy plastycznej dzieci i młodzieży z pracowni plastycznej instruktora Grzegorza Karpińskiego. Na wystawie prezentowano 106 prac - grafiki (linoryt, sucha igła), prace rysunkowe, techniki malarskie i dekoracyjne - wciągających widza w niezwykły świat wyobraźni i wrażliwości plastycznej dzieci i młodzieży od 6 do 18 lat.

Więcej sportu dla młodzieży
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Gorlickiego pod przewodnictwem Zofii Kamińskiej odbyła swoje kolejne posiedzenie. Tym razem Komisja odwiedziła Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szymbarku oraz Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach.

Otworzyli się na gimnazjalistów
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Ponad 400 gimnazjalistów odpowiedziało na zaproszenie szkół ponadpodstawowych w Bieczu i przybyło do Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Bieczu i Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu, by zapoznać się z ofertą edukacyjną tych szkół. Uczniowie mieli także możliwość poznać Powiatowy Zespół Placówek Oświatowych w Bieczu.

Dzień Handlowca w Ekonomiku
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gorlicach świętowali Dzień Handlowca, który przypadał 2 lutego. Młodzież zmierzyła się w rozgrywkach sportowych oraz różnorodnych konkurencjach. Organizatorami wydarzenia były: dyrektor ZSE Grażyna Pabis-Mazur, Ewa Druciak-Hul, Teresa Zachariasz-Belniak oraz Maria Bednarz, a gościem Powiatowy Rzecznik Konsumentów Krzysztof Majcher.

Zawodowcy mile widziani
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Gimnazjaliści z Zagórzan poznawali tajniki edukacji zawodowej w Zespole Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach. W ten sposób nastąpiła „reaktywacja” szkolnego projektu realizowanego we współpracy z Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Gorlicach ph. „Dzień Zawodowca”.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 121 - 135 z 2723