24 marca 2019 20:57
Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora
Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych w Lipinkach
Redaktor: Yvetta Walecka    06.12.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Lipinkach już po raz dziewiąty zorganizowały Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych. W atmosferę nachodzących świąt wprowadziło przedstawienie przygotowane przez podopiecznych WTZ.

Powiatowa olimpiada wiedzy o AIDS i uzależnieniach.
Redaktor: Yvetta Walecka    04.12.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień Walki z AIDS. Liczne kampanie i akcje odbywające się w tym czasie upowszechniają wiedzę o wirusie i chorobie. Jak co roku, w auli Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego odbyła się powiatowa olimpiada Wiedzy o AIDS i Uzależnieniach, którego organizatorem była Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Gorlicach.

W imię niepodległości
Redaktor: Yvetta Walecka    04.12.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Szkolna społeczność Liceum Ogólnokształcącego w Bieczu wielowymiarowo postanowiła świętować 100. rocznice odzyskania niepodległości.

Fundusz Natalii Partyki po raz IV
Redaktor: Yvetta Walecka    04.12.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Fundusz Natalii Partyki uruchomił IV edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców, borykających się trudnościami w rozwoju kariery. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł. na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.

W ZSZ w Bieczu gotowanie pod okiem Roberta Sowy
Redaktor: Ewa Żarnowska    03.12.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Zespole Szkół Zawodowych w Bieczu gościł Robert Sowa ze swoimi współpracownikami oraz przedstawicielem firmy „Prymat”. Trzydziestu uczniów miało niecodzienną możliwość doskonalić swoje umiejętności zawodowe pod ich fachowym i czujnym okiem.

Maraton Pisania Listów w KROMERZE
Redaktor: Ewa Żarnowska    30.11.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach i Koordynatorzy Akcji zapraszają na dziewiąty już Maraton Pisania Listów Amnesty International w I LO, który odbędzie się 7 grudnia (piątek) w godzinach od 8.30 do 14.30 w szkolnej bibliotece.  Akcję wspiera starosta Maria Gubała.

II Sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Yvetta Walecka    30.11.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

W czwartek 29 listopada odbyła się II sesja Rady Powiatu Gorlickiego. W czasie obrad ustalono składy poszczególnych Komisji.

Ostrzeżenie dla wybierających się na Ukrainę
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.11.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W związku z ogłoszonym stanem wojennym na Ukrainie Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza wszelkie podróże do znajdujących się poza kontrolą władz ukraińskich części obwodów donieckiego i ługańskiego oraz terenów przyległych do linii rozgraniczenia wojsk i na Półwysep Krymski.

II sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    29.11.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Relacja z II sesji Rady Powiatu Gorlickiego przeprowadzona przez Gorlice.tv

Gotowanie z Sową w ZSZ w Bieczu
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.11.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespole Szkół Zawodowych w Bieczu w ramach warsztatów „Przygotowanie do kariery” gościł będzie znany restaurator Robert Sowa ze swoimi współpracownikami.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 121 - 135 z 3060