19 listopada 2018 08:28
Imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei
3 220 000 złotych promesy dla Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    30.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W piątek 27 lipca w Delegaturze Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Nowym Sączu odbyło się uroczyste wręczenie promes. Powiat Gorlicki na usuwanie skutków klęsk żywiołowych otrzymał 3 220 000  złotych.

Coraz bliżej końca prac
Redaktor: Ewa Żarnowska    30.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Na drodze powiatowej Łużna-Staszkówka trwają prace przy budowie nowego mostu. Zakończenie prac przewidziane jest na koniec września 2018 roku.

W szpitalu praca wre
Redaktor: Ewa Żarnowska    30.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Od początku lipca trwają intensywne prace budowlane w powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Gorlicach. Rozpoczęły się od kompleksowego remontu oddziału paliatywnego w szpitalu na górce.

1 sierpnia PAMIĘTAMY
Redaktor: Ewa Żarnowska    30.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Uprzejmie informujemy, że w ramach treningów i ćwiczeń dotyczących systemów alarmowania, celem jednoczesnego upamiętnienia 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w dniu 1 sierpnia 2018 roku o godz. 17.00 nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy emitowany przez syreny (odwołanie alarmu - ciągły dźwięk syreny w okresie trzech minut).

FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE  POŁUDNIE!
Redaktor: Ewa Żarnowska    31.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Wystartował konkurs FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE – POŁUDNIE! Możesz zdobyć mały grant na lokalną inicjatywę!

Święto Policji
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
26 lipca w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach zorganizowane zostało Święto Policji. W obchodach uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie – nadinspektor Krzysztof Pobuta.

Praktyczny portal inwestycyjno-budowlany
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza do korzystania z praktycznego portalu informacyjnego: https://budowlaneabc.gov.pl/

Jego celem jest zwiększenie świadomości i poszerzenie wiedzy obywateli w zakresie procesu inwestycyjno-budowlanego, poprzez przedstawienie często skomplikowanych treści w sposób zrozumiały dla obywateli.

SREBRNY JAROMIR TOMASIK
Redaktor: Ewa Żarnowska    24.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Jaromir Tomasik, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach zdobył srebrny medal podczas Międzynarodowej Olimpiady Biologicznej – IBO 2018 w Iranie!!!
Brawo! Brawo! Brawo!

GRATULUJEMY JAROMIROWI oraz Opiekunom i Rodzicom!!!!

90-lecie OSP SĘKOWA
Redaktor: Ewa Żarnowska    23.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Ochotnicza Straż Pożarna w Sękowej obchodziła jubileusz 90-lecia. Uroczysty apel zorganizowano w sobotnie popołudnie przy sękowskiej remizie.

36. ŁEMKOWSKA WATRA W ZDYNI
Redaktor: Ewa Żarnowska    23.07.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W piątek 20 lipca zapłonął symboliczny ogień łemkowskiej Watry. Po raz 36. w Zdyni przy tradycyjnym ogniu spotkali się Łemkowie z kraju i zza granicy, by ze swoimi bliskimi wspominać dawne lata na ojczystej ziemi i oklaskiwać występy artystów.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 121 - 135 z 2919