22 września 2019 08:24
Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Promocja poprzez sport
Redaktor: Yvetta Walecka    24.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
 To już  po raz szósty powiat gorlicki gościł kierowców biorących udział w wyścigu górskim „Magura Małastowska”, 3 i 4 eliminacji Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, współorganizowanych przez Starostwo Powiatowe i rozgrywanych pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego oraz  Starosty Gorlickiego  Marii Gubały. Tym razem 61 zawodników znalazło się na liście startowej zawodów, a ich rywalizacji towarzyszyła bardzo zróżnicowana pogoda - poranne zamglenie, deszcz i ostre słońce.

Emocje, bezpieczeństwo i utrudnienia
Redaktor: Yvetta Walecka    21.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
 W sobotę i niedzielę 22 i 23 czerwca 2019 roku Magura Małastowska będzie areną zmagań najlepszych kierowców specjalizujących się w wyścigach górskich. To będzie weekend wielkich emocji sportowych oraz utrudnień na drogach w rejonie Magury i wyjątkowych zasad bezpieczeństwa.

Wyścig Magurski już po raz szósty
Redaktor: Yvetta Walecka    19.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

W dniach 21 – 23  odbędzie się wyścig górski „Magura Małastowska”, stanowiący  3 i 4  rundę Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Organizatorem wyścigu jest Automobilklub Biecki,a  współorganizatorem, już tradycyjnie,  Powiat Gorlicki.   Patronat honorowy nad zawodami objęli - Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski oraz  Starosta Gorlicki  Maria Gubała.

Podróże moich marzeń
Redaktor: Yvetta Walecka    19.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił XVII edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej, uczestników środowiskowych domów samopomocy oraz niepełnosprawnych mieszkańców domów pomocy społecznej „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”.

Ciąża bez alkoholu
Redaktor: Yvetta Walecka    19.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Ciąża bez alkoholu” – pod takim hasłem Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (PARPA) prowadzi od 2007 roku działania edukacyjne związane z upowszechnianiem wiedzy na temat szkód w rozwoju płodu wynikających z picia alkoholu przez matkę w czasie ciąży.

Zaproszenie na IX sesję Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Yvetta Walecka    19.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Mirosław Waląg zwołuje IX sesję Rady  Powiatu Gorlickiego, która odbędzie się 27 czerwca 2019 r. o godz. 10.00 w sali 104 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gorlicach przy ul. Bieckiej 3.

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH
Redaktor: Yvetta Walecka    19.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Starosta Gorlicki Maria Gubała spotkała się z laureatami olimpiad i turniejów oraz z wyróżniającymi się sportowcami ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Gorlicki.

UWAGA! Burze z gradem
Redaktor: Yvetta Walecka    19.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o burzach z gradem. Ostrzeżenie obowiązuje  od godz. 12:00 dnia 19.06.2019 do godz. 24:00 dnia 19.06.2019. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Miejscami możliwy grad.
Ostrzeżenie dotyczy powiatów: gorlicki,  bocheński, brzeski, chrzanowski, dąbrowski, krakowski, Kraków, limanowski, miechowski, myślenicki, nowosądecki, nowotarski, Nowy Sącz, olkuski, oświęcimski, proszowicki, suski, tarnowski, Tarnów, tatrzański, wadowicki, wielicki.

Próba generalna na Przystanku Szymbark
Redaktor: Yvetta Walecka    18.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

„Próba generalna” to tytuł koncertu, jaki przygotowali młodzi wokaliści ze studia wokalnego działającego w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach.

Kreatywny nauczyciel po raz 10.
Redaktor: Yvetta Walecka    18.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
W roku szkolnym 2018/2019 młodzież  klas gastronomicznych Zespołu Szkól Zawodowych w Bieczu pod przewodnictwem nauczycieli: Agaty Szwarc i Anny Jasińskiej realizowała przedsięwzięcie „Małopolskie tradycje kulinarne w oczach młodzieży” w ramach X edycji Konkursu  Regionalnego „Kreatywny Nauczyciel”, organizowanego przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 121 - 135 z 3327