Powiatowy Konkurs Piosenki Różnej
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.11.2017.
Już dawno stwierdzono, że śpiewać każdy może... Jak pokazuje Powiatowy Konkurs Piosenki Różnej, organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach, chętnych do publicznego zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych nie brakuje. Łącznie na scenie MDK w ciągu dwóch konkursowych dni wystąpi prawie 80 wykonawców.



Na pierwszy, wtorkowy, rzut poszli soliści i solistki oraz zespoły ze szkół podstawowych w dwóch grupach wiekowych, a piosenki były rzeczywiście różne. Występy ocenia ze wszech miar profesjonalne jury w składzie: Anna Cisoń – przewodnicząca oraz Henryk Rąpała i Roman Korbicz członkowie. Jurorzy przyznali już pierwsze statuetki – złote mikrofony oraz wyróżnienia dla najmłodszej grupy wiekowej. Wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy.

Jutro, w środę 15 listopada, drugi dzień konkursu. Start o godz. 9.00. Widzowie mile widziani.
Szczegółowe wyniki będą zapewne dostępne na stronie Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach.

1.
img_4660.jpg
2.
img_4661.jpg
3.
img_4662.jpg
4.
img_4663.jpg
5.
img_4664.jpg
6.
img_4665.jpg
7.
img_4666.jpg
8.
img_4667.jpg
9.
img_4668.jpg
10.
img_4669.jpg
11.
img_4670.jpg
12.
img_4671.jpg
13.
img_4673.jpg
14.
img_4674.jpg
15.
img_4675.jpg
16.
img_4676.jpg
17.
img_4678.jpg
18.
img_4680.jpg
19.
img_4682.jpg
20.
img_4683.jpg
21.
img_4688.jpg
22.
img_4690.jpg
23.
img_4692.jpg
24.
img_4693.jpg
25.
img_4695.jpg
26.
img_4697.jpg
27.
img_4698.jpg
28.
img_4699.jpg
29.
img_4700.jpg
30.
img_4701.jpg
31.
img_4702.jpg
32.
img_4703.jpg
33.
img_4704.jpg
34.
img_4705.jpg
35.
img_4706.jpg
36.
img_4707.jpg
37.
img_4708.jpg
38.
img_4710.jpg
39.
img_4711.jpg
40.
img_4713.jpg
41.
img_4714.jpg
42.
img_4721.jpg
43.
img_4722.jpg
44.
img_4723.jpg
45.
img_4724.jpg
46.
img_4725.jpg
47.
img_4727.jpg
48.
img_4729.jpg
49.
img_4730.jpg
50.
img_4733.jpg
51.
img_4739.jpg
52.
img_4741.jpg
53.
img_4745.jpg
54.
img_4746.jpg
55.
img_4749.jpg
56.
img_4751.jpg


Na scenie MDK w Gorlicach w konkursie udział biorą:
Wtorek 14.11.2017:

I. SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I-III

SOLIŚCI:
1. ZOFIA DZIUBACZKA „KTO SIĘ LUBI, TEN SIĘ CZUBI” – MZS NR 6 GORLICE
2. STEFAN MAJCZAK „SPOMNIJ SOBIE LEMKU” – MZS NR 6 GORLICE
3. OLIWIER MŁYNARCZYK „NA WYSPACH BERGAMUTACH” – MZS NR 6 GORLICE
4. NIKODEM GÓRSKI „MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ” – ZSP ŁOSIE
5. ALEKSANDRA BUGNO „KRAINA NIESPODZIANEK” – ZSP ŁOSIE
6. ANNA WAGOWSKA „CHCĘ DO BODZIA” – ZSP ŁOSIE
7. SZYMON MACZUGA „OPADŁY MGŁY” – ZSP ŁOSIE
8. HANNA ROSIEK „NA CZTERY I NA SZEŚĆ” – ZSP ŁOSIE
9. LENA ZALITACZ „ZOSTAŃ MOJĄ PRZYJACIÓŁKĄ – ZSP ŁOSIE
10. URSZULA LISOWICZ „WESOŁO NAM” – SP KLĘCZANY
11. ANASTAZJA WOJNAROWICZ „SKRZYDLATE RĘCE” – ZSP KORCZYNA
12. OLIWIA CZEKAŃSKA „ZOSTAŃ MOJĄ PRZYJACIÓŁKĄ” – ZSP KORCZYNA
13. ANETA JODŁOWSKA „PUSZEK OKRUSZEK” – SP RACŁAWICE
14. ANNA KLESYK „DRZWI DO KARIERY” – ZSP STRZESZYN
15. ZUZANNA HADALSKA „HALLELUJAH” – SP STASZKÓWKA
16. NATALIA KUDŁAWIEC „SOFIA” – SP ROPICA POLSKA

ZESPOŁY:
1. DUET: WERONIKA GUGULSKA, KAJA BILWIN „SKARBY JESIENI”- MZS NR 6 GORLICE
2. ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY „NA CZTERY I NA SZEŚĆ” – SP SITNICA

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV-VI
SOLIŚCI:
1. ZUZANNA DUTKA „ICHO DE LA LUNA” – MDK GORLICE
2. MARCELINA JĘDRZEJOWSKA „DAMĄ BYĆ” – MDK GORLICE
3. EMILIA CHOWANIAK „PŁACZE MOJE SERCE”- MDK GORLICE
4. ALEKSANDRA WIEJACZKA „PAN DYRYGENT” – MDK GORLICE
5. WIKTORIA PIESTRAK „KOLĘDA WARSZAWSKA” – ZSP KWIATONOWICE
6. AGNIESZKA BIAŁOŃ „ŚPIEWAM I TAŃCZĘ” – ZSP KWIATONOWICE
7. JAGODA DIDUCH „ŻYJ DO PRZODU” – ZSP KWIATONOWICE
8. KINGA ŚWIĘS „NEVER ENDING STORY” – SP DOMINIKOWICE
9. TATIANA KARAŚ „MOJA MUZYKA” – SP DOMINIKOWICE
10. ROXANA BARSZCZ „PÓŁ KROKU STĄD” – MZS NR 4 GORLICE
11. OLIWIA MAZUR „BĘDĘ NAUCZYCIELKĄ” – SP SZYMBARK
12. KAROLINA PRZYBYLSKA „TABLICZKA MUZYCZKA” – SP SZYMBARK
13. ALAN PRZYBYLSKI „DNI KTÓRYCH NIE ZNAMY” – SP SZYMBARK
14. HUBERT FILUS „PRZYJACIEL WIE” – SP BYSTRA
15. ALEKSANDRA PISZCZEK „WALCZYK SZCZĘŚLIWYCH DZIECI” – ZSP ŁOSIE
16. PAWEŁ CYMBAŁA „GDY CHOPIN GRAŁ” – ZSP ŁOSIE
17. DANIEL KRAWIEC „HALLELUJAH” – ZSP ŁOSIE
18. MATEUSZ KULKA „POD WIATR” – ZSP ŁOSIE
19. KLARA KUKLICZ „ZACZNIJ OD BACHA” – ZSP ŁOSIE
20. WIKTORIA WASYLCZAK „RAZ LEGATO, RAZ STACCATO – CO TY NA TO” – MZS NR 5 GORLICE
21. JAKUB SZUREK „BOSO” – SP ROPICA POLSKA
22. KAROLINA KALISZ „MIĘTA” – SP KLĘCZANY
23. ZUZANNA CZELUŚNIAK „KOCHAM CAŁY ŚWIAT” – SP KLĘCZANY
24. ROKSANA PAJDZIK „KWIATY” – SP UŚCIE GORLICKIE
25. MILENA KUZIAK „LIPKA” – SP HAŃCZOWA
26. WANDA DARDZIŃSKA „CZERWONE JABŁUSZKO” – SP HAŃCZOWA

ZESPOŁY:
1. DUET: ROXANA BARSZCZ, GABRIELA KORNEUSZ „DZIĘKUJEMY WAM” – MZS NR 4 GORLICE
2. DUET: MAGDALENA GÓRSKA, PRZEMYSŁAW GÓRSKI „JOSZKO BRODA” – MZS NR 6 GORLICE
3. DUET WOKALNY „GDZIE TA KEJA” – SP NR 1 BIECZ
4. ZESPÓŁ WOKALNY „OJ CZORNA JA SY CZORNA” – SP HAŃCZOWA
5. BARDZO SYMPATYCZNE TRIO „CO NAM W DUSZY GRA” – ZSP ŁOSIE
6. ZESPÓŁ CZWÓRKA „CHCĘ BYĆ KOPCIUSZKIEM” – MZS NR 4 GORLICE


Środa 15.11.2017

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. VII
GIMNAZJUM KL. II,III

SOLIŚCI:
1. JULIA FILUS „GAWĘDA O MIŁOŚCI DO ZIEMI OJCZYSTEJ” – SP BYSTRA
2. WIKTORIA WSZOŁEK „CO NAM W DUSZY GRA” – SP SZYMBARK
3. NATALIA SIWIAK „JESTEŚ BOHATEREM” – SP SZYMBARK
4. ALEKSANDRA CETNAROWSKA „LUDZKIE GADANIE” – SP SZYMBARK
5. JULIA TRYBUS „FIELDS OF GOLD” – SP SZYMBARK
6. ALEKSANDRA POZNAŃSKA „THE NEIGHBOURHOOD” – ZSP KWIATONOWICE
7. BARBARA BAJOREK „DZIWNY JEST TEN ŚWIAT” – ZSP KWIATONOWICE
8. AMELIA PYRCIOCH „SOMEONE LIKE YOU” – SP ZAGÓRZANY
9. MAGDALENA BIERNACKA „CZY TEN PAN I PANI” – SP ZAGÓRZANY
10. ANTONI ŻEGLEŃ „DNI KTÓRYCH NIE ZNAMY” – SP ZAGÓRZANY
11. WIKTORIA DENISZCZUK „ZAPROWADŹ MNIE” – MZS NR 5 GORLICE
12. JULIA KRÓL „TE MYŚLI” – MDK GORLICE
13. WERONIKA JURUŚ „KASZTANY” – SP KRYG
14. NATALIA BOGDAN „MODLITWA” – SP KLĘCZANY
15. OLIWIA ZAWIŁA „MIĘTA” – SP KLĘCZANY
16. ALEKSANDRA OSIKOWICZ „ŁATWOPALNI” – SP KOBYLANKA
17. OLIWIA LIANA „SEN BEZ TWARZY” – SP KOBYLANKA
18. GABRIELA LIANA „MAŁGOŚKA” – SP KOBYLANKA
19. JAN DUSZA „WRITINGS ON THE WALL” – SP KOBYLANKA
20. NATALIA BABIŚ „YOU’RE BEAUTIFUL” – SP KOBYLANKA
21. MARCELINA HOJDAK „ALE JESTEM” – MZS NR 6 GORLICE
22. KINGA SMOŁKOWICZ „DZIEWCZYNA Z GRANATEM” – SP NR 1 BIECZ
23. KATARZYNA SERWOŃSKA „GDZIE TA KEJA” – ZSP ROŻNOWICE
24. KAROLINA KOZIOŁ „SERCEM PATRZ” – SP NR 2 BIECZ

ZESPOŁY:
1. GRUPA WOKALNA „TIME TO SAY GOODBYE” – SP STASZKÓWKA
2. ZESPÓŁ WOKALNY IUBILEMUS „DO LATA” – SP NR 1 BIECZ