Serdecznie zapraszamy chętnych na zajęcia prowadzone przez nauczycieli MDK w okresie wakacyjnym!
Harmonogram dyżurów.
MUZYKA - studio wokalne 🎤🎸🎧
TOMASZ KUBALA:
🔸 26.06.pn. 10.00 – 11.30 studio wokalne (praca w studiu nagrań)
🔸 14.07.pt. 10.00 – 11.30 studio wokalne (praca w studiu nagrań)
🔸 17.07.pn. 10.00 – 11.30 studio wokalne (praca w studiu nagrań)
🔸 18.07.wt. 10.00 – 13.00 zespół gitarowy
🔸 24.07.wt. 10.30 – 11.30 zespół gitarowy
🔸 25.07. pn. 10.00 – 13.00 studio wokalne (praca w studiu nagrań)
🔸 25.08.pt. 10.00 – 13.00 studio wokalne (praca w studiu nagrań)
🔸 28.08.pn. 10.00 – 11.30 zespół gitarowy
🔸 29.08.wt. 10.00 – 13.00 studio wokalne (praca w studiu nagrań)
AGATA MASZTAFIAK:
🔸 26.06.pn. 10.45 – 12.15 grupa instr. klawiszowych „O”
🔸 12.15 – 15.15 zespół „DOPAMINA”
🔸 27.06.wt. 10.45 – 13.00 grupa instr. klawiszowych „I”
🔸 13.00 – 15.15 grupa instr. klawiszowych „II”
🔸 28.06.śr. 10.00 – 12.15 grupa wokalna
🔸 12.15 – 15.15 zespół „DOPAMINA”
🔸 05.07.śr. 10.45 – 12.15 grupa instr. klawiszowych „0”
🔸 13.00 – 15.15 zespół „DOPAMINA”
🔸 06.07.czw. 10.45 – 13.00 grupa instr. klawiszowych „I”
🔸 13.00 – 15.15 grupa instr. klawiszowych II
🔸 07.07.pt. 10.45 – 12.15 grupa wokalna
🔸 12.15 – 15.15 zespół „DOPAMINA”
🔸 30.08. śr. 13.00 – 15.00 zajęcia otwarte
🔸 31.08.czw. 13.00 – 15.00 zajęcia otwarte
🔸 01.09.pt. 14.00 – 16.00 zajęcia otwarte
TANIEC 💃🕺
RENATA GAWLAK-SPYRA:
🔹 27.06.pn. 08.00 – 11.00 zajęcia z grupą „Uśmiech”
🔹 27.06.wt. 08.00 – 11.00 zajęcia z gr. „Jump”
🔹 28.06.śr. 11.00 – 18.30 wyjazd do kina Helios Nowy Sącz gr Impuls
🔹 03.07.pn. 15.30 – 18.30 wyjscie na kręgle gr. Ardex
🔹 04.07.wt. 08.00 – 11.00 zajęcia taneczne gr.Impuls
🔹 05.07.śr. 11.00 – 18.30 wyjazd do kina Helios Nowy Sącz
🔹 10.07.pn. 11.00 – 15.30 wyjście na basen z gr Impuls
🔹 11.07.wt. 08.00 – 10.15 zajęcia taneczne z gr. Quiz
🔹 16.00 – 19.45 ognisko z gr. Ardex
🔹 12.07.śr. 15.30 – 18.30 wyjście na kręgle z gr. Quiz
🔹 18.08.wt. 11.00 – 18.30 wyjazd do kina Helios N.Sącz z gr. Daisy
🔹 21.08.pn. 11.00 – 15.30 wyjście na basen z gr. Szok
🔹 22.08.wt. 08.00 – 12.00 zajęcia taneczne kl.I SP nr 1
🔹 23.08.śr. 08.00 – 12.00 zajęcia taneczne gr.Impuls
🔹 30.08.śr. 11.00 – 15.30 wyjście na basen z gr Uśmiech
🔹 31.08.czw. 08.00 – 12.00 zajęcia taneczne kl.I SP nr 4
🔹 01.09.pt. 08.00 – 1200 zajęcia taneczne kl.II SP nr 1
Bilety na wyjazd do kina i na basen pokrywane są we własnym zakresie
MONIKA WACEK:
🔸 26.06.pn. 11.00 – 15.30
🔸 05.08 – 15.08 warsztaty taneczne z grupą zaawansowaną FAIR PLAY DANCE CAMP
🔸 30.08. śr. 11.00 – 15.30 zajęcia otwarte taniec nowoczesny
🔸 31.08.czw. 11.00 – 15.30 zajęcia otwarte taniec nowoczesny
PLASTYKA 🎨👩🎨🧑🎨
AGATA MUSIAŁ – JANIK:
🔹 28.06 śr. 07.30 – 11.15 grafika warsztatowa (grupa starsza)
🔹 29.06.czw 07.30 – 10.30 grafika warsztatowa (grupa starsza)
🔹 4.07.wt. 15.15- 19.00 grafika warsztatowa (grupa młodsza )
🔹 6.07. czw. 15.15- 18.15 zajęcia ogólnoplastyczne gr 1
🔹 11.07. wt. 15.15- 19.00 grafika warsztatowa (grupa młodsza )
🔹 13.07.czw. 15.15- 18.15 zajęcia ogólnoplastyczne gr 2
🔹 29.08.wt. 15.15- 19.00 grafika warsztatowa (grupa młodsza )
🔹 31.08 .czw. 15.15- 18.15 zajęcia ogólnoplastyczne gr 2
BARTŁOMIEJ BELNIAK:
🔸 26.06. pn 9.00–12.00 drukowanie grafiki warsztatowej
🔸 12.30–14.00 przygotowanie podkładów graficznych,
prace wystawiennicze
🔸 27.06. wt 9.00–12.00 zajęcia plastyczne gr II
🔸 12.00–13.30 odlewy ceramiczne, wypał prac ceramicznych
🔸 28.06. śr 9.00–12.00 przygotowanie podkładów graficznych,
prace wystawiennicze
🔸 12.30–14.00 reprodukcje grafiki komputerowej,
aktualizacja oprogramowania
🔸 03.07. pn 9.00–12.00 zajęcia plastyczne gr. I
🔸 12.30–13.30 przygotowanie podkładów graficznych,
prace wystawiennicze
🔸 04.07. wt 9.00–12.00 zajęcia plastyczne gr II
🔸 12.00–14.00 odlewy ceramiczne, wypał prac ceramicznych
🔸 05.07. śr 9.00–12.00 magazynowanie i selekcja grafiki,
prace wystawiennicze
🔸 12.00–13.300 odlewy ceramiczne, wypał prac ceramicznych
🔸 30.08.śr 15.00–18.00 magazynowanie i selekcja grafiki,
prace wystawiennicze
🔸 31.08. czw 9.00–12.00 formy ceramiczne, magazynowanie prac
🔸 12.00–15.00 odlewy ceramiczne, wypał prac ceramicznych
🔸 01.09.pt. 9.00–12.00 zajęcia plastyczne otwarte grupy młodsze (7 -10 lat)
🔸 12.00–13.30 zajęcia plastyczne otwarte grupy starsze ( pow.10 lat)
WOJCIECH HABEREK
🔹 26.06 pn. 08.30 -10.45 Edycja fotografii, Grupa I
🔹 10.45 -13.00 Drukowanie grafik – linoryt
🔹 27.06 wt. 08.30 -10.45 Zajęcia plastyczne gr I
🔹 10.45 -13.00 Drukowanie grafik
🔹 13.00 – 14.00 Konsultacja dla wychowanków i rodziców
🔹 28.06 śr. 08.30 – 10.45 Zajęcia plastyczne gr II
🔹 10.45 – 13.00 Drukowanie grafik
🔹 03.07 pn. 08.30 -10.45 Edycja fotografii, Grupa I
🔹 10.45 -13.00 Drukowanie grafik – linoryt
🔹 04.07 wt. 08.30 -10.45 Zajęcia plastyczne gr III
🔹 10.45 -13.00 Zajęcia plastyczne gr II
🔹 13.00 – 14.00 Konsultacja dla wychowanków i rodziców
🔹 05.07 śr. 08.30 – 10.45 Zajęcia plastyczne gr I
🔹 10.45 – 12.15 Drukowanie grafik – sucha igła
🔹 06.07.czw. 08.30 – 10.45 Drukowanie grafik – linoryt
🔹 29.08 wt. 08.30 -10.45 Zajęcia plastyczne gr I
🔹 10.45 -13.00 Edycja Fotografii
🔹 13.00 – 14.00 Konsultacja dla wychowanków i rodziców
🔹 30.08 śr. 08.30 -10.45 Edycja fotografii, Grupa I
🔹 10.45 -13.00 Drukowanie grafik – linoryt
🔹 31.08 czw.. 08.30 -10.45 Edycja fotografii
🔹 10.45 -13.00 Drukowanie grafik – sucha igła
DOMINIKA JODŁOWSKA-KUBALA - Koło teatralne 🎭
🔸 18.07.wt. 16.00 – 19.00 ognisko grupy teatralnej „Między słowami”
🔸 22.08.wt. 16.00 – 19.00 zajęcia grupy teatralnej „Między słowami”
🔸 29.08.wt. 16.00 – 19.00 zajęcia grupy teatralnej „Między słowami”
MIROSŁAW BOGOŃ
"RUCZAJ"
🔹 14.07.pt. 16.00 – 17.30 próba wokalno instrumentalna z zespołem
🔹 31.08.czw. 16.00 – 17.30 próba wokalno instrumentalna z zespołem
STUDIO WOKALNE
🔹 26.06.pn. 10.00 – 11.30 studio wokalne (praca w studiu nagrań)
🔹 14.07.pt. 10.00 – 11.30 studio wokalne (praca w studiu nagrań)
🔹 17.07.pn. 10.00 – 11.30 studio wokalne (praca w studiu nagrań)
🔹 25.07. pn. 10.00 – 13.00 studio wokalne (praca w studiu nagrań)
🔹 25.08.pt. 10.00 – 13.00 studio wokalne (praca w studiu nagrań)
🔹 29.08.wt. 10.00 – 13.00 studio wokalne (praca w studiu nagrań)