25 kwietnia 2017 00:53
Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry
Zgłoś swój udział w DOFE
Redaktor: Ewa Żarnowska    20.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Zachęcamy Państwa do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2017 w dniach 18-21 maja 2017 roku. Organizowane przez Ministerstwo Rozwoju Dni Otwarte to największe wydarzenie prezentujące projekty europejskie w Polsce. Do 24 kwietnia beneficjenci mają możliwość zgłoszenia w nich swojego udziału. Jest to znakomita forma promocji Państwa projektów i Instytucji.

Wszystkie zaplanowane wydarzenia mogą liczyć ze strony organizatorów na wszechstronną pomoc, w tym na profesjonalną promocję akcji w mediach, obecność na funkcjonalnej stronie internetowej, pakiet darmowych materiałów promocyjnych, współudział w opracowaniu koncepcji wydarzenia, obecność najciekawszych projektów w mediach.

Wystarczy zaprezentować swoją siedzibę bądź projekt w ciekawy sposób.

Zapraszamy beneficjentów funduszy europejskich do odwiedzenia strony Dni Otwartych Funduszy Europejskich www.dniotwarte.eu oraz aktywne w nich uczestnictwo.

Wiele ciekawych informacji dot. Funduszy Europejskich znajdziecie także na FB https://www.facebook.com/FunduszeUE

Zobacz ulotkę informacyjną: tutaj plik pdf

UMWM Zespół Komunikacji Marketingowej Funduszy Europejskich