27 maja 2017 02:29
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
Żegnamy Panią Halinę Czeluśniak
Redaktor: Ewa Żarnowska    15.03.2017. Drukuj Powiadom Znajomego

Z głębokim żalem informujemy, że zmarła Pani Halina Czeluśniak, wieloletni Kierownik artystyczny i członek Regionalnego Zespołu Tanecznego „Pogórzanie’’, taneczny i muzyczny wychowawca wielu pokoleń, pracownik Gorlickiego Centrum Kultury. W styczniu 2017 roku uhonorowana została odznaką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. W 2015 roku, z rąk starosty Karola Górskiego, odebrała wraz z zespołem Pogórzanie wyróżnienie Mosty Starosty za całokształt osiągnięć w popularyzacji ludowej kultury muzycznej Pogórza.

Pogrążonej w smutku rodzinie szczere kondolencje składają: Rada i Zarząd Powiatu Gorlickiego oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Gorlicach.
Pożegnanie śp. Haliny Czeluśniak odbędzie się 15 marca 2017 roku o godz. 15.00 w Kościele pw. św. Bartłomieja Apostoła w Wójtowej.