23 lutego 2018 03:43
Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Wystawa w MDK
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach serdecznie zaprasza na wystawę plastyczną dzieci i młodzieży z pracowni plastycznej instruktora Grzegorza Karpińskiego. Uroczysty wernisaż odbędzie się 9 lutego 2018r. (piątek) o godz. 17.00 w auli MDK w Gorlicach ul. Cicha 4 (I piętro).

Podczas wernisażu wręczone będą nagrody i wyróżnienia laureatom konkursów plastycznych na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim i wojewódzkim.

W I półroczu wychowankowie Grzegorza Karpińskiego uzyskali łącznie 73 nagrody i 33 wyróżnienia!!!

Na wystawie prezentowanych będzie 106 prac wciągających widza w niezwykły świat wyobraźni i wrażliwości plastycznej dzieci i młodzieży od 6 do 18 lat. Przygotowany zestaw prac to grafiki (linoryt, sucha igła), prace rysunkowe, techniki malarskie i dekoracyjne.

Serdecznie zapraszamy!!!