17 października 2017 09:56
Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Wystartuj w Rajdzie Grodzkim
Redaktor: Ewa Żarnowska    10.10.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
W dniach 28 -29 października br. na terenie powiatów gorlickiego i jasielskiego odbędzie się Rajd Grodzki, którego bazą będzie Biecz. Właśnie ruszyły zapisy do udziału  w tym rajdzie. Zgłoszenia przyjmowane są do niedzieli, 22 października 2017 r. Szczegóły na stronie www.rajdgrodzki.pl w zakładce Zawodnicy. Podczas rajdu  odbędzie się Akcja Rejestracja Potencjalnych Dawców Szpiku oraz akcja charytatywna na rzecz chorego na białaczkę Marka z Automobilklub Biecki.

Tegoroczna edycja Rajdu Grodzkiego decydować będzie o mistrzowskich tytułach w MOTUL Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, DISLA Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia oraz Mistrzostwach Okręgu Rzeszowskiego PZM w SuperKJS.
Na zawodników czeka 6 odcinków specjalnych o łącznej długości 45,93 km, a całkowita długość trasy to 156 km.
Baza Rajdu zostanie zlokalizowana na terenie Biecza, gdzie również odbędzie się start, badanie kontrolne, start honorowy oraz rozdanie nagród.

Rajd Grodzki odbędzie się  w dniach 28 -29 października br. na terenie powiatów, jasielskiego i gorlickiego. Podczas rajdu  odbędzie się Akcja Rejestracja Potencjalnych Dawców Szpiku.
Zapraszamy wszystkich do rejestracji.

Organizatorami imprezy są: Automobilklub Biecki w Bieczu  i Jasielski klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego.

Patronat honorowy objęli: Starosta Gorlicki Karol Górski, Starosta Jasielski Adam Pawluś i Burmistrz Biecza Mirosław Wędrychowicz.

Wzorem roku ubiegłego, należy oczekiwać, iż na listach startowych pojawi się wiele załóg zarówno w ramach MOTUL HRSMP, jak i pozostałych mistrzostw. Zapewne największą atrakcję dla kibiców będą stanowić zmagania klasycznych samochodów rajdowych z lat 70 80. i 90, wśród których zapewne nie zabraknie takich perełek, jak audi quattro czy renault alpine, jak również polskich fiatów i polonezów.
Poprzednie edycje imprezy spotkały się z dużym zainteresowaniem zarówno ze  strony lokalnej społeczności, jak i kibiców rajdowych z całej Polski. Bardzo dobrze wypowiadali się także o  imprezie  zawodnicy, wysoko oceniając  zarówno organizację zawodów, jak i  pracę sędziów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rajdzie oraz akcji charytatywnej.