25 kwietnia 2017 01:00
Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry
Wyjątkowy Dzień Kobiet w ZST w Gorlicach
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.03.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach zorganizował wyjątkowy Dzień Kobiet. W  szkolnej pracowni fryzjerskiej odbyły się warsztaty fryzjersko-kosmetyczne ph. „Ujawnij Swoje Piękno”, by pokazać i uświadomić każdej dziewczynie, że jest wyjątkowa, że jest piękna i pełna uroku. Na zaproszenie odpowiedziała liczna grupa pań i  dziewcząt, w tym duża grupa uczennic z Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 w Gorlicach wraz z opiekunem.

Warsztaty fryzjersko - kosmetyczne obejmowały zagadnienia związane z teoretycznym i praktycznym wykonywaniem fryzur i makijażu. Gościem specjalnym spotkania był Jakub Róż - fryzjer, szkoleniowiec, stylista i właściciel Studia Fryzur „CUBE”, który wprowadził przybyłych gości w tajniki fryzjerstwa, stylizacji i wizażu oraz przybliżył zawód fryzjera.
W dalszej części warsztatów dzięki pracy, talentowi i pomysłom uczniów ZST z klasy III i IV kształcących się w zawodzie Technik Usług Fryzjerskich, na głowach uczestniczek powstały fantazyjne fryzury, ciekawe upięcia, koki i loki. Dopełnieniem wizerunku uczestniczek warsztatów był subtelny makijaż.  Zaproszeni goście  sami mogli także popróbować swoich sił we fryzjerstwie, wykonując uczesania na główkach fryzjerskich.
Spotkanie przebiegało w wyjątkowej atmosferze i jak na święto przystało nie zabrakło pysznego ciasta, przygotowanego przez uczniów ZST. Uśmiechy na ustach i zadowolone miny gości mówiły same za siebie.
Być może to niezwykłe spotkanie przyczyni się do tego, że kilka osób zapragnie być w przyszłości stylistą fryzur i  trafi kiedyś do ZST w Gorlicach?

tn_dsc_0021.jpg
tn_dsc_0022.jpg