21 stycznia 2018 21:40
Imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
Wigilia z Fundacją
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.12.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Fundacja "Wyjdź z Domu" była organizatorem spotkania opłatkowego dla mieszkańców Domów Pomocy Społecznej z powiatu gorlickiego. Zaproszenie prezes Fundacji Agnieszki Pyzik i wiceprezesa Stanisława Gurby przyjęli m.in. ksiądz Józef Makowski, wicestarosta Jerzy Nalepka, burmistrz Gorlic Rafał Kukla i dyrektor Powiatowgo Centrum Pomocy Rodzinie w Gorlicach Romana Gajdek.

Spotkanie miało miejsce w restauracji „Stary dworzec”. Nie zabrakło tradycyjnych wigilijnych potraw oraz serdecznych życzeń. Zebranych gości w świąteczną atmosferę wprowadziło także wspólne kolędowanie z zespołem Serencza.
Była to kolejna udana inicjatywa Fundacji "Wyjdź z domu", która już w swojej nazwie ma główne motto działania, czyli aktywizację osób niepełnosprawnych.

s1.jpg
s2.jpg
s3.jpg
s4.jpg