17 grudnia 2017 18:25
Imieniny: Olimpii, Łazarza, Jolanty
Spotkanie Pokoleń Kromera
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.09.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Zarząd Gorlickiego Stowarzyszenia Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kromera w Gorlicach oraz Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kromera w Gorlicach serdecznie zapraszają Wszystkich Absolwentów na kolejne VI „SPOTKANIE POKOLEŃ”, które odbędzie się 18 listopada 2017r. (sobota) w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego w Gorlicach, ul. Kromera 1.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00. W tym roku zainaugurujemy je koncertem Kwartetu Galicyjskiego. Jest to działający od 2013 roku w Małopolsce kwartet smyczkowy, w skład którego wchodzą: Ewa Borcz (altówka), Joanna Kiełbasa (skrzypce), Martyna Bulzak (skrzypce), Beata Cholewa (wiolonczela). Kwartet wykonuje zróżnicowany repertuar, dostosowany do potrzeb wydarzenia (muzyka klasyczna, filmowa, rozrywkowa, a także folk w nowoczesnej odsłonie i własne aranże utworów znanych i lubianych). Organizatorzy Spotkania mają nadzieję, że koncert dostarczy Państwu miłych wrażeń i będzie interesującym wstępem i zachętą do dalszej zabawy.

Po koncercie zapraszamy Państwa na tradycyjny słodki poczęstunek (domowe ciasta, kawa, herbata), a około godziny 20.30 rozpocznie się zabawa taneczna. Muzykę taneczną zapewni nam, jak w poprzednich latach, didżej Wojciech Czamara. Będziemy się bawić i wspominać szkolne czasy do godziny 4.00

Dla chętnych grup koleżeńskich udostępnimy sale lekcyjne, gdzie będzie można porozmawiać i zabawić się w mniejszym gronie znajomych.

Koszt uczestnictwa wynosi 40 złotych. W ramach tej kwoty oferujemy Państwu danie gorące o godzinie 22.00 oraz żurek o godzinie 24.00, a także kawę, herbatę i zimne napoje bezalkoholowe. Cateringiem zajmuje się firma pani Danuty Szpyrki.

Zgłoszenie i potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu stanowi wpłata kwoty 40,00 zł (bilet wstępu) dokonana do dnia 16 listopada 2017r. na konto Gorlickiego Stowarzyszenia Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kromera w Gorlicach Nr 68 8795 0005 2001 0019 3715 0001 z dopiskiem VI„SPOTKANIE POKOLEŃ”. Wpłaty będzie też można dokonać, podobnie jak w poprzednich latach, bezpośrednio przy wejściu na imprezę lub w dniach wcześniejszych w sekretariacie szkoły. Prosimy jednak, jeżeli będziecie Państwo zdecydowani, o wpłaty na konto bankowe, ponieważ ułatwi to znacznie zaplanowanie i organizację cateringu.

Ewentualne pytania czy też propozycje i uwagi prosimy kierować do przewodniczącej Zarządu Stowarzyszenia Renaty Kochan (tel. 730 600 460; e-mail renkochan@wp.pl) lub do sekretariatu szkoły (tel. 18 3535185).

Jednocześnie serdecznie prosimy o przekazywanie wiadomości o spotkaniu koleżankom i kolegom, z którymi macie Państwo kontakt. Możliwości Organizatorów w tym zakresie są ograniczone do Internetu i lokalnych środków przekazu. Nie jesteśmy w stanie sprostać wysiłkowi i kosztom osobistego pisemnego zapraszania Absolwentów. Z pewnością zabawa będzie lepsza, jeśli przyjdziecie z grupą kolegów i koleżanek!

Z radością powitamy Was w naszych murach i dołożymy wszelkich starań, by spotkanie przebiegło w miłej atmosferze oraz zachęciło do kontynuacji tej tradycji!

Źróło informacji: http://kromer-gorlice.pl/vi-spotkanie-pokolen/