22 listopada 2017 21:27
Imieniny: Cecylii, Marka, Maura
Niemiecki, angielski, dieta z LOWE
Redaktor: Ewa Żarnowska    15.11.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Bądź aktywny edukacyjnie i  odpowiedz na ogłoszenie LOWE! W ramach projektu Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji, uruchomionego przy Zespole Szkół Technicznych im. W. Pola w Gorlicach, dotyczącego aktywizacji edukacyjnej osób dorosłych w powiecie gorlickim, można zapisać się na BEZPŁATNY KURS języka niemieckiego.

Zachęcamy do zapisów na zajęcia, które odbywać się będą w małej kameralnej grupie. Poziom kursu dopasowany będzie do umiejętności i potrzeb uczestników. Wykwalifikowana kadra nauczy kursantów w szybkim czasie podstaw tak, aby dalej mogli rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku. Zobaczysz, że język niemiecki nie jest taki trudny.
Zajęcia będą organizowane w ZST w godzinach popołudniowych. Zachęcamy do pobrania formularza zgłoszeniowego w sekretariacie ZST lub ze strony internetowej www.zst.gorlice.pl/LOWE/ oraz  dostarczenie go osobiście do szkoły- sekretariatu LOWE.
W razie pytań lub wątpliwości można kontaktować się i pytać o szczegóły telefonicznie (18 351 61 114). Zapraszamy do Kontaktu.