21 listopada 2017 18:36
Imieniny: Janusza, Marii, Konrada
KOMUNIKAT Zabezpieczenie świadczeń w szpitalu w dniu 25.10.2017 r.
Redaktor: Ewa Żarnowska    24.10.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
W związku z pismem Wojewody Małopolskiego dotyczącym akcji protestacyjnej rezydentów medycznych na terenie województwa małopolskiego polegającej na absencji w tym dniu lekarzy informujemy, że w Szpitalu Specjalistycznym im. H. Klimontowicza w Gorlicach w dniu 25 października 2017 r. do oddziałów szpitalnych będą przyjmowani pacjenci tylko w stanach nagłego zagrożenia życia. Również na ten dzień nie zostały wyznaczone zabiegi planowe. Odnośnie poradni specjalistycznych działających w tutejszym szpitalu informuję, że w tym dniu nie pracują lekarze w następujących poradniach: skórno – wenerologicznej, endokrynologicznej, neonatologicznej, neurologicznej, ginekologiczno – położniczej i kardiologicznej.