Facebook
25 marca 2017 16:37
Imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieśczysława
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Aktualności
Pracodawco skorzystaj z oferty PUP
Redaktor: Ewa Żarnowska    18.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach zaprasza Pracodawców do składania wniosków o zorganizowanie zatrudnienia w ramach prac internwencyjnych oraz o dofinansowanie wynagrodzenia zatrudnionego bezrobotnego w wieku 50+
Czytaj całość
 
Pomóż - Ewa jest w ciąży i... ma raka
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego

Cztery miesiące temu Ewa i Kamil Przybyło cieszyli się z informacji o wyczekiwanej ciąży. Radość nie trwała zbyt długo, bo w grudniu okazało się, że dziewczyna choruje na groźny nowotwór mózgu. Gazeta Gorlicka wspólnie z Fundacją "Wyjdź z domu" i parafią w Kobylance organizują akcję pomocy "Ciasto dla Ewy". Kamil pochodzi z Dominikowic. Jest absolwentem ZST w Gorlicach. Razem z Ewą mieszkają w Łodzi i proszą o pomoc.

Aktualizacja - Przy wsparciu setek ludzi wielkiego serca w czasie akcji "Ciasto dla Ewy" zebrano 34 tys. zł.  Nadal jednak pomoc jest potrzebna, bo na specjalistyczne leczenie w Niemczaech potrzeba ok. 200 tys. zł. Ty też możesz pomóc.

Czytaj całość
 
Umowa na geodezyjne e-usługi
Redaktor: Ewa Żarnowska    13.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Z udziałem wicemarszałka województwa małopolskiego Stanisława Sorysa, w Starostwie Powiatowym w Gorlicach, odbyło się uroczyste przekazanie umowy na realizację projektu Zarządu Powiatu Gorlickiego „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Gorlickiego”. Ze strony powiatu gorlickiego umowę odbierali: starosta Karol Górski i wicestarosta Jerzy Nalepka .
Czytaj całość
 
Logo dla Ekonomika potrzebne
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Rok 2017 to rok jubileuszowy dla Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach. Dokładnie 75 lat temu w roku 1942 powstała w Gorlicach Szkoła Ekonomiczna pod nazwą Publiczna Miejska Szkoła Handlowa. Szereg działań zmierzający do obchodów tej rocznicy Ekonomik rozpoczyna konkursem na projekt logotypu obchodów. Termin nadsyłania prac: 15 luty 2017 roku.
Czytaj całość
 
XXIV sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    19.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego

Przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego informuje Mieszkańców, że została zwołana  XXIV sesja Rady Powiatu Gorlickiego w dniu 26 stycznia 2017 r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół Zawodowych w Gorlicach przy ul. Niepodległości 5 (Budowlanka).

 

Czytaj całość
 
Oryginalne pierożki z Budowlanki
Redaktor: Ewa Żarnowska    18.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Natalia Juszyńska i Kinga Mól z Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach reprezentowały szkołę w XII międzyszkolnym konkursie na najlepszego ucznia w zawodzie kucharz, który odbył się w Tarnowie. Zostały wyróżnione za oryginalność i kompozycję wykonanych potraw.
Czytaj całość
 
Pora na kwalifikacje wojskowe
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
W powiecie gorlickim, podobnie jak w innych rejonach Małopolski, już wkrótce rozpoczną się kwalifikacje wojskowe 2017. „Przegląd” kandydatów do służby wojskowej z terenu całego powiatu gorlickiego będzie odbywał się w Gorlicach przy ul Węgierskiej 21 (budynek szpitala) w dniach 30.01 – 8.03.2017 roku.
Czytaj całość
 
Bon na zasiedlenie dla bezrobotnych
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach informuje iż istnieje możliwość złożenia wniosku o przyznanie bonu na zasiedlenie w związku z zamiarem podjęcia, poza miejscem dotychczasowego zamieszkania, zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej.
Czytaj całość
 
Angliści z Kromera
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
W ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kromera w Gorlicach zajęli wysokie pozycje. W konkursie uczestniczyło 8 373 uczniów z 358 szkół z całej Polski.
Czytaj całość
 
Powiatowo-miejskie spotkanie noworoczne
Redaktor: Ewa Żarnowska    10.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Na zaproszenie starosty Karola Górskiego i burmistrza Gorlic Rafała Kukli do Gorlickiego Centrum Kultury na okolicznościowe spotkanie noworoczne przybyło wielu znamienitych gości w tym m.in. Poseł na Sejm RP Barbara Bartuś, Senator RP Stanisław Kogut, Wojewoda Małopolski Józef Pilch i dyrektor Kancelarii Zarządu Województwa Małopolskiego Witold Kochan. Był czas na podsumowania, nagrody i życzenia.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 76 - 90 z 2191
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl