25 marca 2017 16:37
Redaktor: Ewa Żarnowska    18.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego

Pomóż - Ewa jest w ciąży i... ma raka
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego

Cztery miesiące temu Ewa i Kamil Przybyło cieszyli się z informacji o wyczekiwanej ciąży. Radość nie trwała zbyt długo, bo w grudniu okazało się, że dziewczyna choruje na groźny nowotwór mózgu. Gazeta Gorlicka wspólnie z Fundacją "Wyjdź z domu" i parafią w Kobylance organizują akcję pomocy "Ciasto dla Ewy". Kamil pochodzi z Dominikowic. Jest absolwentem ZST w Gorlicach. Razem z Ewą mieszkają w Łodzi i proszą o pomoc.

Aktualizacja - Przy wsparciu setek ludzi wielkiego serca w czasie akcji "Ciasto dla Ewy" zebrano 34 tys. zł.  Nadal jednak pomoc jest potrzebna, bo na specjalistyczne leczenie w Niemczaech potrzeba ok. 200 tys. zł. Ty też możesz pomóc.

Umowa na geodezyjne e-usługi
Redaktor: Ewa Żarnowska    13.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Z udziałem wicemarszałka województwa małopolskiego Stanisława Sorysa, w Starostwie Powiatowym w Gorlicach, odbyło się uroczyste przekazanie umowy na realizację projektu Zarządu Powiatu Gorlickiego „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Gorlickiego”. Ze strony powiatu gorlickiego umowę odbierali: starosta Karol Górski i wicestarosta Jerzy Nalepka .

Logo dla Ekonomika potrzebne
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Rok 2017 to rok jubileuszowy dla Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach. Dokładnie 75 lat temu w roku 1942 powstała w Gorlicach Szkoła Ekonomiczna pod nazwą Publiczna Miejska Szkoła Handlowa. Szereg działań zmierzający do obchodów tej rocznicy Ekonomik rozpoczyna konkursem na projekt logotypu obchodów. Termin nadsyłania prac: 15 luty 2017 roku.

XXIV sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    19.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego

Przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego informuje Mieszkańców, że została zwołana  XXIV sesja Rady Powiatu Gorlickiego w dniu 26 stycznia 2017 r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół Zawodowych w Gorlicach przy ul. Niepodległości 5 (Budowlanka).

Oryginalne pierożki z Budowlanki
Redaktor: Ewa Żarnowska    18.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Natalia Juszyńska i Kinga Mól z Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach reprezentowały szkołę w XII międzyszkolnym konkursie na najlepszego ucznia w zawodzie kucharz, który odbył się w Tarnowie. Zostały wyróżnione za oryginalność i kompozycję wykonanych potraw.

Pora na kwalifikacje wojskowe
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
W powiecie gorlickim, podobnie jak w innych rejonach Małopolski, już wkrótce rozpoczną się kwalifikacje wojskowe 2017. „Przegląd” kandydatów do służby wojskowej z terenu całego powiatu gorlickiego będzie odbywał się w Gorlicach przy ul Węgierskiej 21 (budynek szpitala) w dniach 30.01 – 8.03.2017 roku.

Bon na zasiedlenie dla bezrobotnych
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach informuje iż istnieje możliwość złożenia wniosku o przyznanie bonu na zasiedlenie w związku z zamiarem podjęcia, poza miejscem dotychczasowego zamieszkania, zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej.

Angliści z Kromera
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
W ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kromera w Gorlicach zajęli wysokie pozycje. W konkursie uczestniczyło 8 373 uczniów z 358 szkół z całej Polski.

Powiatowo-miejskie spotkanie noworoczne
Redaktor: Ewa Żarnowska    10.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Na zaproszenie starosty Karola Górskiego i burmistrza Gorlic Rafała Kukli do Gorlickiego Centrum Kultury na okolicznościowe spotkanie noworoczne przybyło wielu znamienitych gości w tym m.in. Poseł na Sejm RP Barbara Bartuś, Senator RP Stanisław Kogut, Wojewoda Małopolski Józef Pilch i dyrektor Kancelarii Zarządu Województwa Małopolskiego Witold Kochan. Był czas na podsumowania, nagrody i życzenia.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 76 - 90 z 2191