25 kwietnia 2017 00:57
Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry
Rodzina ach rodzina w piosenkach MDK
Redaktor: Ewa Żarnowska    22.02.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Co roku w okolicach Święta Zakochanych Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach organizuje koncerty walentynkowe. Tegoroczny odbędzie się 24 lutego 2017 r.(piątek) o godz. 18-tej w auli MDK w Gorlicach przy ul. Cichej 4. Zapraszamy!

Dobrze zaprojektowana szkoła
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.02.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół Zawodowych im. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach może poszczycić się certyfikatem „Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła 2017”.  Otrzymał go za promowanie pracy metodą projektu oraz wspieranie młodzieży w podejmowaniu ambitnych wyzwań edukacyjnych.

XXV sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.02.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Zapraszamy na XXV sesję Rady Powiatu Gorlickiego, która odbędzie się 23 lutego 2017 r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół Zawodowych w Gorlicach przy ul. Niepodległości 5 (Budowlanka).

Doświadczasz przemocy - dzwoń
Redaktor: Ewa Żarnowska    20.02.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Informujemy, że zmianie uległ numer infolinii Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia". Osoby doznające przemocy w rodzinie oraz jej świadkowie będą mogli uzyskać pomoc dzwoniąc pod numerem 800-120-002. Co ważne telefon czynny jest przez całą dobę.

Super murarz i tynkarz z Budowlanki
Redaktor: Ewa Żarnowska    20.02.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Pisaliśmy niedawno o super blacharzu. Okazuje się, że mamy także SUPER MURARZA i TYNKARZA. Są to Damian Cichosz i Dawid Rodak z Zespołu Szkół Zawodowych im. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach, czyli popularnej Budowlanki. GRATULUJEMY! Obydwaj uczniowie zakwalifikowali się do Eliminacji Centralnych XLVI Edycji Turniej Budowlanego „Złota Kielnia”, które odbyły się w dniach 8–10 lutego 2017 rok w Poznaniu.

Budżet Obywatelski WM do konsultacji
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.02.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Od dziś, czyli 17 lutego 2017 roku ruszają konsultacje społeczne dotyczące projektu nowego Regulaminu Budżetu Obywatelskiego Małopolski. W ich ramach do 3 marca mailowo i listownie przyjmowane będą stanowiska organizacji pozarządowych, zorganizowanych zostanie także 5 spotkań konsultacyjnych, w których mogą wziąć udział zarówno przedstawiciele NGO jak i wszyscy zainteresowani mieszkańcy regionu. Wyniki konsultacji poznamy najpóźniej 3 kwietnia.

Zgłoś się na staż
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.02.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach zaprasza osoby bezrobotne do kontaktu z doradcą klienta w celu pozyskania informacji na temat aktualnych ofert stażowych realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) Projekt „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie gorlickim (III)". Do rozdysponowania pozostaje 20 miejsc stażu.

Oglądajcie udostępniajcie i lajkujcie
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.02.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Miło nam poinformować, że od kilkunastu dni działa oficjalny fanpage @powiatgorlicki . Rozpoznacie nas po herbie powiatu gorlickiego i zimowym zdjęciu profilowym takim jak obok. Na razie „raczkujemy”, ale przy Waszej pomocy na pewno wkrótce „staniemy na nogi”. Na dobry początek zapraszamy na „sprawdzian wiedzy” z upominkiem, ale po szczegóły to już musicie „udać się” na Fanpage Powiat Gorlicki – https://www.facebook.com/powiatgorlicki    Do zobaczenia!

Ostrzeżenie o zanieczyszczeniu powietrza
Redaktor: Ewa Żarnowska    15.02.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Aktualizacja - Wojewódzki Zespół Zarządzania Kryzysowego ostrzega o ryzyku przekroczenia poziomu informowania dla stężenia 24-godzinnego pyłu PM10 w powietrzu (200 µg/m³) oraz związanego z nim wysokiego stężenia pyłu PM2,5 oraz benzo(a)pirenu w powietrzu, dla woj. małopolskiego: obszar północny, zachodni oraz południowo- wschodni.  Obowiązuje do godz. 24:00 dnia 16.02.2017 r.

Super dekarz z ZSZ w Bobowej
Redaktor: Ewa Żarnowska    15.02.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Wielkim sukcesem zakończył się udział Kamila Kożucha z klasy II b Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej w 46. Ogólnopolskim Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia 2017”. W finale centralnym w Poznaniu, w gronie sześciu najlepszych dekarzy, uzyskał doskonałe drugie miejsce w Polsce!

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 76 - 90 z 2228