19 września 2017 17:21
Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
Straż Graniczna w Gorlicach
Redaktor: Ewa Żarnowska    03.07.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
W Gorlicach powstała Grupa Zamiejscowa Placówki Straży Granicznej w Tarnowie. Dziś odbyło się uroczyste otwarcie jej siedziby, która mieści się w budynku Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach. W spotkaniu uczestniczył m.in. wicestarosta powiatu gorlickiego Jerzy Nalepka.

Jest na liście
Redaktor: Ewa Żarnowska    29.06.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Dyrektor Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia ogłosił 27.06.2017 r. Wykaz świadczeniodawców zakwalifikowanych do poszczególnych poziomów systemu podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej na terenie województwa małopolskiego. Wykaz obowiązuje od dnia 1 października 2017r. do dnia 30 czerwca 2021r. Co bardzo istotne dla mieszkańców powiatu gorlickiego w wykazie na stronie 24-26 znalazł się Szpital Specjalistyczny im. H. Klimontowicza w Gorlicach. Wykaz dostępny tutaj

Stypendialne owoce
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.06.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Sześciu młodych lekarzy rozpocznie staż a następnie pracę w Szpitalu Specjalistycznym w Gorlicach. To pierwsze owoce programu stypendialnego dla studentów kierunku lekarskiego ustanowionego przez Zarząd i Radę Powiatu Gorlickiego.

XXIX sesja Rady Powiatu Gorlcikiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    22.06.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego zaprasza na XXIX sesję Rady Powiatu Gorlickiego, która odbędzie się w dniu 29 czerwca 2017 r. o godz. 10.00 w Dworze Długoszów w Siarach - ul. Jana Kochanowskiego 141, Gorlice.

Kluza, Dubaj i Szepieniec znów najlepsi na Magurze
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.06.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Zakończyły się dwudniowe zmagania kierowców podczas IV Górskiego Wyścigu Samochodowego i walka o punkty w trzeciej i czwartej rundzie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Szczegółowa klasyfikacja dostępna jest na stronie: wyscigmagura.pl Zapraszamy na fotorelacje z niedzielnego II podjazdu wyścigowego oraz wręczenia pucharów w poszczególnych kategoriach na naszym fanpage: https://www.facebook.com/powiatgorlicki/

Pomóżcie im zdobyć 5 tys. zł
Redaktor: Ewa Żarnowska    22.06.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Projekt „Matematyczny Wyścig” opracowany przez Zespół Szkół Technicznych im. W. Pola w Gorlicach bierze udział  w głosowaniu internetowym i ma szansę zdobyć 5000 zł w IV edycji programu mPotęga. Na Nagrodę Publiczności głosować można za pośrednictwem strony internetowej https://mpotega.pl/glosowanie/ do 7 lipca 2017 r. Raz na 24 godziny można oddać jeden głos. Prosimy – głosujcie na ciekawy projekt ZST.

Wybrali czyste powietrze
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.06.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Członkowie Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody wraz z uczniami klas pierwszych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bobowej dokonali podsumowania projektu pn. „Wybieram czyste powietrze”. Jego celem było zebranie informacji o skutkach spalania niebezpiecznych materiałów w paleniskach domowych oraz ich składowania w pobliżu miejsca zamieszkania. Kolejnym krokiem będzie edukacja ekologiczna lokalnej społeczności.

Gala dla najlepszych z najlepszych
Redaktor: Ewa Żarnowska    23.06.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Już po raz 19. odbyło się uroczyste spotkanie z laureatami olimpiad, turniejów przedmiotowych oraz najlepszymi sportowcami szkół ponadgimnazjalnych powadzonych przez powiat gorlicki. Listy gratulacyjne dla najlepszych uczniów, ich rodziców i nauczycieli wręczali: starosta Karol Górski, przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Marek Bugno, przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Zofia Kamińska oraz wicestarosta Jerzy Nalepka.

Jeszcze tylko badania kontrolne
Redaktor: Ewa Żarnowska    23.06.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Oni już są! Czołówka polskich kierowców wyścigowych, m.in. Kluza, Dubai, Szepieniec, Stec, Krupa, Serafinowicz, Kozioł, Ostrowski, Ćwięczek, Popiela, Kopiec, przyjechała do powiatu gorlickiego. Można ich spotkać dziś na gorlickim Rynku i zobaczyć samochody, którymi w sobotę i niedzielę (24 i 25.06.2017) będą się ścigać na Magurze Małastowskiej podczas IV Górskiego Wyścigu Samochodowego. Dziś oglądamy i podziwiamy, a jutro i pojutrze kibicujemy!!!

Srebrni urzędnicy ze starostwa
Redaktor: Ewa Żarnowska    23.06.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
W Gorlicach odbywały się XII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych, Radnych i Parlamentarzystów, w których udział wzięło 16 drużyn z kraju oraz z zagranicy (Słowacja, Ukraina). Usportowieni urzędnicy ze Starostwa Powiatowego w Gorlicach w punktacji drużynowej zajęli wysokie drugie miejsce.GRATULUJEMY!

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 76 - 90 z 2401