27 maja 2017 02:31
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
Zapachniało Wielkanocą
Redaktor: Ewa Żarnowska    11.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego

Wielkanocą zapachniało w Zespole Szkół Ekonomicznych w Gorlicach i I Liceum Ogólnokształcącym w Gorlicach. W Ekonomiku trwa wielkanocny kiermasz słodkości, a w Kromerze wspólne malowanie pisanek.

Kolejny indeks przed maturą
Redaktor: Ewa Żarnowska    10.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
 Tym razem dokonał tego "GÓRKOWICZ" - uczeń klasy IIId LO w Zespole Szkół Nr 1 w Gorlicach Jarek Ciślak. Jarek uzyskal tytuł finalisty 63. Olimpiady Chemicznej. Dzięki temu został zwolniony z egzaminu maturalnego z chemii, z najwyższym wynikiem (100%) oraz zostanie przyjęty na wybrany kierunek studiów bez postępowania rekrutacyjnego.Do olimpiady ucznia przygotowywała mgr Marta Pikor.

Komunikaty PCZK w Gorlicach
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gorlicach podaje komunikaty: Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii dot. szczepień lisów oraz Powiatowego Lekarza Weterynarii w Gorlicach dot. grypy ptaków.

Odszedł profesor Jerzy Vetulani
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Z wielkim żalem i smutkiem informujemy, że zmarł profesor Jerzy Vetulani - wybitny psychofarmakolog, neurobiolog i biochemik. Był laureatem nagrody Mosty Starosty 2016. Wielokrotnie gościł w Gorlicach m.in. na wykładach na Uniwersytecie Złotego Wieku. Rodzinie, Przyjaciołom i wszystkich pogrążonym w żałobnie składamy serdeczne kondolencje.

Sprawdź swoje predyspozycje zawodowe
Redaktor: Ewa Żarnowska    06.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Już 12 kwietnia 2017 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gorlicach odbędzie się kolejne badanie predyspozycji zawodowych z wykorzystaniem narzędzia Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych. Następne zaplanowano na 23.05.2017 i 23.06.2017.

Brązowi chłopcy z LO w Bieczu
Redaktor: Ewa Żarnowska    06.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Drużyna chłopców Liceum Ogólnokształcącego im St. Wyspiańskiego w Bieczu wywalczyła III miejsce w rozegranych w Łącku zawodach o Mistrzostwo Małopolski szkół ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej. Jako jedyna z powiatu gorlickiego w grach zespołowych awansowała do finałów wojewódzkich w roku szkolnym 2016/2017.

Kromerowski wysyp laureatów i finalistów
Redaktor: Ewa Żarnowska    05.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
 Kolejne sukcesy na koncie uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach. Łukasz Zimowski z klasy I d został laureatem, a Wiktor Przesławski z klasy IId finalistą etapu centralnego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej. Zaś Zuzanna Macek z klasy IIc zajęła 1 miejsce w Małopolskim Konkursie Wiedzy Krajoznawczej o Republice Czeskiej.

Powiatowi Mistrzowie Ortografii
Redaktor: Ewa Żarnowska    05.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Magdalena Chorąży -  uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bobowej została Mistrzem Ortografii Powiatu Gorlickiego. Była najlepsza w XVII Powiatowym Konkursie Ortograficznym. Gratulacje mistrzyni składali wicestarosta Jerzy Nalepka i dyrektor ZS nr 1 w Gorlicach Janusz Kryca.

Przed maturą a już z indeksem
Redaktor: Ewa Żarnowska    02.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
 Natalia Szuta uczennica kl. IIIc z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach została laureatką XIX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Prawie. W nagrodę zdobyła indeks na wszystkie kierunki studiów magisterskich Uniwersytetu Jagiellońskiego, w tym na wymarzone prawo, oraz innych uczelni.

Bezpieczeństwo ponad wszystko
Redaktor: Ewa Żarnowska    03.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Rada Powiatu Gorlickiego podczas XXVI sesji oceniała realizację zadań powiatu w zakresie  bezpieczeństwa i porządku publicznego w powiecie gorlickim. Zapoznała się ze sprawozdaniami z działalności służb, inspekcji i straży za 2016 rok.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 76 - 90 z 2290