• 18 kwietnia 2024
  • Imieniny:  Boguslawy, Apoloniusza

Chciałbyś rozpocząć pracę w międzynarodowym, korporacyjnym środowisku, ale towarzyszą Ci obawy i niepewność? Możesz skorzystać z pomocy ekspertów. Zachęcamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach aktywizacji zawodowej. Zgłoszenia przyjmowane są do środy 12 sierpnia. Szkolenia organizowane są w ramach projektu Barrier Breaking Opportunity (BBO).

Cel projektu:
Wsparcie szkoleniowe i skuteczna aktywizacja zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem lub dyskryminacją na rynku pracy oraz osób pragnących podnieść swoje kompetencje na rynku pracy m.in. w celu podjęcia stażu lub zatrudnienia w środowisku korporacyjnym.

Dla kogo jest projekt BBO:

• dla opiekunów nieobecnych w pracy przez ponad 12 miesięcy;
  • dla osób bez doświadczenia zawodowego (osób młodych lub dotychczas niepracujących z różnych powodów osobistych);
  • dla osób defaworyzowanych ze względu na wiek, płeć, identyfikację psycho-społeczną lub przynależność etniczną, rasową lub innych grup mniejszościowych;
  • dla osób z niepełnosprawnościami;
  • dla osób przyjeżdżających do Polski (każdej narodowości);
  • ale nie tylko!

Wymagana jest tylko komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Na czym polega projekt BBO:
W ramach nieodpłatnego projektu uczestnicy otrzymają wsparcie szkoleniowe, mentoringowe i coachingowe, które pozwoli im przygotować się do pracy w międzynarodowej korporacji oraz w innych firmach o zasięgu międzynarodowym lub też krajowym. Znaczącym elementem programu jest przygotowanie językowe - kurs Business English. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli ubiegać się o płatny staż.

Czas i miejsce realizacji projektu:
W tegorocznej edycji szkolenia będą odbywać się w formie on-line we wrześniu i zakończą się egzaminem potwierdzającym uzyskane kompetencje.

Jak zgłosić się do projektu:
Zgłoszenia przyjmowane są do 20 sierpnia na stronie projektu: TUTAJ

Wydarzenie otrzymało honory patronat Witolda Kozłowskiego, marszałka województwa małopolskiego.

Dodatkowe informacje o projekcie BBO można odnaleźć również TUTAJ

Źródło UM WM