17 stycznia 2018 12:14
Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Grudniowa oferta LOWE w ZST
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.12.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Kolejny miesiąc działania Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji w Zespole Szkół Technicznych im. W. Pola w Gorlicach i kolejne inspirujące propozycje kursów i warsztatów na długie jesienno-zimowe wieczory. Warto  zainwestować w swoją przyszłość i pomyśleć o zapisaniu się na kurs języka angielskiego. Warto wykazać się kreatywnością i  stworzyć swój stroik świąteczny, a następnie spotkać się na pierniczkowych warsztatach z Ewą Wachowicz. Zapraszamy serdecznie! Wszystko ZA DARMO!!!

Wtorki z JPK dla mikroprzedsiębiorców
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.12.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Gorlicach informuje, że w ramach ogólnopolskiej akcji szkoleń przeznaczonych dla mikroprzedsiębiorców organizuje bezpłatne otwarte szkolenia dla przedsiębiorców, którzy z dniem 1 stycznia 2018 r. objęci zostaną obowiązkiem stosowania Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK_VAT). Szkolenia odbywać się będą przez trzy wtorki grudnia 2017 r., począwszy od wtorku 5 grudnia 2017 r.

Z bajką po zdrowie na bal owocowy
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.12.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
W sali Wiejskiego Domu Ludowego w Kobylance spotkały się delegacje dzieci i nauczycieli z przedszkoli, młodszych klas szkolnych, wolontariusze i rodzice, którzy uczestniczyli w projekcie „Z bajką po zdrowie”. Realizowany był przez nieformalną grupę nauczycieli w składzie B. Bochenek, M. Ludwin, J. Mliczek, w  Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Kobylance, Przedszkolu Samorządowym w Dominikowicach, Kobylance, Strzeszynie, Zagórzanach, Ropicy Polskiej oraz w dwóch grupach uczniów klas I – III z Kobylanki i Dominikowic.

W nagrodę za patriotyczną akcję
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.12.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Uczniowie z siedmiu klas Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach odbyli dwudniową wyprawę do Warszawy. Wycieczka była nagrodą za aktywny udział w  ubiegłorocznej akcji „Dziękujemy za Wolność”, a odbyła się z inicjatywy poseł na Sejm RP Elżbiety Zielińskiej. Uczniowie zwiedzili:  Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Centrum Nauki Kopernik, byli w Sejmie, Wilanowie i na Stadionie Narodowym oraz pochylili się w zadumie nad Grobem Nieznanego Żołnierza.

Wiedza dla zdrowia i życia
Redaktor: Ewa Żarnowska    01.12.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
W Zespole Jednostek Edukacyjnych Województwa Małopolskiego w Gorlicach  odbył się konkurs ph. "Olimpiada Wiedzy o AIDS i Uzależnieniach" dla uczniów: klas VII szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu gorlickiego. Do etapu powiatowego zakwalifikowało się 33 uczniów.

Konkurs o Pierścień Św. Kingi
Redaktor: Ewa Żarnowska    01.12.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
  W Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach po raz kolejny odbyły się eliminacje rejonowe Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Św. Kingi”. Występy oceniało profesjonalne jury w składzie Renata Podobińska – polonistka i Dominika Kubala – teatrolog, a wyłonienie zwycięzcy nie było takie proste, ponieważ poziom był bardzo wysoki. Motywację do walki o podium stanowiła jedna z nagród czyli wyjazd na kolejny etap zmagań w Bochni.

By było bezpieczniej
Redaktor: Ewa Żarnowska    30.11.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Trwają prace remontowo-budowlane w otoczeniu Internatu Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej. Są one efektem porozumienia Zarządu Powiatu Gorlickiego z szefem Firmy Usługowo-Handlowej AR-PLAN Arkadiuszem Rudolphi.

Sesja o bezrobociu i orzekaniu o niepełnosprawności
Redaktor: Ewa Żarnowska    30.11.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Rada Powiatu Gorlickiego podczas XXXII sesji analizowała m.in. informację z działalności Powiatowego Urzędu Pracy i Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności za trzy kwartały 2017 roku. Rada uchwaliła również Roczny Plan Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego.

Do wynajęcia nieruchomość przy ul. Bieckiej 3 w Gorlicach
Redaktor: Ewa Żarnowska    30.11.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
ZARZĄD POWIATU GORLICKIEGO OGŁASZA I NIEOGRANICZONY PRZETARG PISEMNY NA WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI LOKALOWEJ, ZNAJDUJĄCEJ SIĘ W BUDYNKU PRZY UL. BIECKIEJ 3 W GORLICACH.

Święto Patrona ZSZ w Bobowej
Redaktor: Ewa Żarnowska    30.11.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
W Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Wyspiańskiego w Bobowej obchodzono Dzień Patrona. Uroczystość stała się częścią Narodowego Czytania "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego. Była także okazją do ślubowania uczniów klas pierwszych.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 60 z 2559