23 lutego 2018 03:32
Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Kolejna umowa - kolejne nowe drogi
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.08.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Kolejna umowa między na modernizację dróg została podpisana przez Starostę Mirosława Wędrychowicza i Wicestarostę Karola Górskiego z Marszałkiem Województwa Małopolskiego Leszkiem Zegzdą. Tym razem dotyczy ona poprawy dostępu komunikacyjnego do strefy aktywności gospodarczej z ominięciem centrum Gorlic.

Schetynówki wykonane
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.08.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Wojewoda Małopolski Jerzy Miller wziął udział w uroczystości oddania do użytku  odcinków dróg powiatowych oraz gminnych zmodernizowanych w ramach „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 – 2011”.

XI DOŻYNKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO i III DOŻYNKI POWIATOWE w Sękowej
Redaktor: Ewa Żarnowska    31.07.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Kardynałowie, biskupi, posłowie, marszałkowie, radni powiatu i gmin, samorządowcy, artyści estrady, reprezentacje wszystkich powiatów Małopolski oraz gmin powiatu gorlickiego z wieńcami, a także tłumy widzów przybyli, mimo ulewnego deszczu, do Sękowej na tradycyjne, doroczne Święto Plonów -  XI Dożynki Wojewódzkie i III Dożynki Powiatowe.

50 lat Uzdrowiska Wysowa S.A.!!!
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.07.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

W dniach 1 - 2 sierpnia 2009r. w Wysowej na terenie Parku Zdrojowego odbędzie się impreza plenerowa z okazji Jubileuszu 50- lecia powstania Uzdrowiska Wysowa.

Forfaiting - czyli jak finansować inwestycje
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.07.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Zwiększenia możliwości finansowania inwestycji m.in. na drogach szukali samorządowcy powiatu gorlickiego oraz kilku powiatów ościennych. Z inicjatywy starosty Mirosława Wędrychowicza w Starostwie Powiatowym w Gorlicach odbyło się spotkanie na temat finansowania inwestycji przy założeniu nie zwiększania wskaźnika poziomu zadłużenia samorządów oraz zapewnienia finansowania robót przez wykonawcę.

Wróciłeś do Małopolski? Co zastałeś? Podziel się powrotem!
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.07.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.w Krakowie zaprasza do udziału w interesujacych badaniach na temat zjawiska powrotów do Małopolski z emigracji

Powiatowy skok na kasę
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.07.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
 Na oczach kilkuset mieszkańców powiatu gorlickiego starosta Mirosław Wędrychowicz i wicestarosta Karol Górski zrobili skuteczny „skok” na kasę Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

Grupa Działania ze wsi i dla wsi
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.07.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Stanisław Kaszyk – prezes Lokalnej Grupy Działania Beskid Gorlicki odebrał z rąk wicemarszałka województwa małopolskiego Leszka Zegzdy umowę na  dotację w wysokości 11,7 mln zł.  Pieniądze te trafią do mieszkańców powiatu gorlickiego na realizację różnego typu projektów. Uroczystość przekazania umowy miała miejsce podczas Panoramy Kultur w Szymbarku, a podpisana została kilka dni wcześniej.

Nie likwidujcie nam laboratorium SANEPID-u w Gorlicach!!!
Redaktor: Ewa Żarnowska    24.07.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Protestujemy przeciwko decyzji Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Krakowie w sprawie likwidacji Oddziału Laboratoryjnego w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Gorlicach. Jednym głosem w obronie laboratorium wołają: Zarząd Powiatu Gorlickiego, Powiatowy Inspektor Sanitarny Maria Bryg oraz przewodnicząca KZ NSZZ „Solidarność” w PSSE Katarzyna Rudolphi.

Elektronicze 6, 5, 4, 3, 2 i 1
Redaktor: Ewa Żarnowska    23.07.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Taka innowacja czeka od 1 września nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bieczu. W tej to szkole będzie bowiem wdrożony pilotażowy program „Elektroniczny dziennik lekcyjny Optivum firmy Vulcan”.

««  start « poprz. 171 172 173 174 175 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 2566 - 2580 z 2613