24 lutego 2018 18:24
Imieniny: Macieja, Bogusza, Ja¶miny
Zaproszenie na XLI sesję Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    22.03.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Zapraszamy na XLI sesję Rady Powiatu Gorlickiego w dniu 25 marca 2010 r.  o godz. 10.00 w sali 104,  w siedzibie Starostwa Powiatowego.

Zagrożenia, z którymi możemy sie zetknąć - POWÓDŹ
Redaktor: Ewa Żarnowska    22.03.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
   Klęski żywiołowe występują najczęściej zupełnie niespodziewanie. Dlatego też nabycie wiedzy o zjawiskach, które mogą nas dotknąć, a szczególnie wypracowanie odpowiednich zachowań w obliczu zdarzenia kryzysowego jest bardzo ważne. Z prowadzonych ocen, analiz
i statystyk jednoznacznie wynika, że racjonalne i kierowane zachowania mogą znacznie ograniczyć straty ponoszone przez lokalne społeczności przeżywające sytuacje kryzysowe.

A może to duchy
Redaktor: Ewa Żarnowska    11.03.2010. Drukuj Powiadom Znajomego

Stuki, zgrzyty i tajemniczy łomot dobiega z wnętrza renesansowego kasztelu w Szymbarku. Czasem nawet pojawi się jakiś siny dym... Tych zjawisk nie należy jednak przypisywać duchom zamczyska. Jeśli są to z podziwem patrzą na postępy robót remontowych prowadzonych przez Małopolskie Biuro Przygotowania i Realizacji Inwestycji „KRAK INVEST” Sp. z o.o. z Krakowa.

Zrekrutuj się
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.03.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gorlicach zaprasza osoby niepełnosprawne, rodziców samotnie wychowujących dzieci oraz rodziców mających problemy opiekuńczo – wychowawcze, do udziału w projekcie „Aktywność i integracja szansą na lepsze jutro”.

Janosik w akcji
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.03.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa uruchamia nowy Fundusz Pożyczkowy dla małopolskich przedsiębiorców pod nazwą JANOSIK

Różanolica chórzystka - X Powiatowy Konkurs Ortograficzny
Redaktor: Ewa Żarnowska    11.03.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
   Kinga Łukasik z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bobowej została Mistrzynią Ortografii Powiatu Gorlickiego. W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bobowej odbył się X Powiatowy Konkurs Ortograficzny.  Wzięło w nim udział 20 uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu gorlickiego.

Rzecznicy polubili Gorlice
Redaktor: Ewa Żarnowska    10.03.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
  Po raz drugi odbywaja się w Gorlicach 3-dniowe warsztaty dla powiatowych i miejskich rzeczników konsumentów. Temat warsztatów brzmi „Cywilnoprawne konsekwencje wadliwości towaru oraz usługi oferowanych konsumentowi”. Warsztaty zbiegają się z obchodzonym 15 marca Światowym Dniem Konsumentów.

Z piosenką w filmie
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.03.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach zaprasza na koncert miłosnych piosenek filmowych, który odbędzie się 12 marca 2010 r.(piątek) o g. 18 w auli Szkoły Muzycznej w Gorlicach.

Termo rusza
Redaktor: Ewa Żarnowska    05.03.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Zakończyły się przetargi na termomodernizację 4 obiektów oświatowych. Wartość poprzetargowa tych inwestycji wynosi 3.529.927,30 zł. Roboty wykonywać będą trzy firmy budowlane z terenu powiatu gorlickiego oraz jedna z Jawiszowic. Łącznie na te 4 przetergi wpłynęło 39 ofert.

Stanowisko Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    05.03.2010. Drukuj Powiadom Znajomego
Rada Powiatu Gorlickiego wyraziła  pełne poparcie dla Rezolucji Sejmiku Województwa Małopolskiego ...

««  start « poprz. 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 nast.  » koniec »»