21 listopada 2017 11:18
Imieniny: Janusza, Marii, Konrada
Fryzjerski Czas Awangardy
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
"Czas Awangardy" - pod takim hasłem odbędzie się Konkurs Fryzjerski organizowany przez Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości i Gorlickie Centrum Kultury. Konkursowi patronuje oraz część nagród ufundował starosta gorlicki Mirosław Wędrychowicz. Konkurs sztuki fryzjerskiej odbędzie się 6 grudnia 2009 r. (niedziela) o godz. 11. w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury.

Koncert pieśni religijnych
Redaktor: Ewa Żarnowska    03.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

4 grudnia 2009 r. (piątek) w Bazylice Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gorlicach odbędzie się Międzynarodowy Koncert Pieśni Religijnej. Początek koncertu po mszy św. czyli około godz. 18.30. Wstęp wolny.

Szkolenia w zakresie HIV AIDS
Redaktor: Ewa Żarnowska    03.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Na prośbę Zarządu Głównego PCK i Zarządu Rejonowego PCK w Gorlicach przekazujemy informację w sprawie szkoleń w zakresie HIV AIDS...

Człowiek - najlepsza inwestycja!
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.11.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gorlicach zainwestowało w 63 osoby. Poprzez szkolenia, spotkania z psychologami oraz warsztaty, 41 osób niepełnosprawnych oraz 22 usamodzielnianych wychowanków placówek opiekuńczych zwiększyło swoje możliwości zawodowe, a także zmieniało swoje postawy i zachowania integrując się społecznie. Wszytko za sprawą projektu „Aktywność i integracja szansą na lepsze jutro”.

Pochwały dla powiatowego nadzoru budowlanego
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.11.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Wiele pochwał i ciepłych słów usłyszał Aleksander Górski – Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego podczas XXXVII sesji Rady Powiatu. Przyczynkiem do podsumowania  było 10-lecie powołania Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.

Mistrzowskie recytacje
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.11.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
  Łukasz Kalisz – uczeń II klasy Technikum w Zespole Szkół Ekonomicznych w Gorlicach został zwycięzcą jubileuszowego X Konkursu Recytatorsko – Teatralnego w kategorii: Recytacja. Porywająco, z ogromną siłą wyrazu i ekspresją zaprezentował wiersz C.K. Norwida „Fortepian Szopena” oraz fragment homilii Jana Pawła II wygłoszonej na Placu Zwycięstwa w Warszawie w 1979 roku. Drugie miejsce w konkursie zajęła również uczennica ZSE Magdalena Puścizna, a trzecie przypadło Michałowi Boguszowi z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bobowej. Wyróżnienia otrzymały uczennice ZSE: Anna Grygowicz i Sabina Partyka.

XXV Jubileuszowy Salon Gorlicki
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.11.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Dyrektor Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach oraz Artyści serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy XXV JUBILEUSZOWY SALON GORLICKI

NIE! dla GMO
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.11.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Zdecydowane NIE! dla upraw roślin genetycznie zmodyfikowanych na terenie powiatu gorlickiego oraz całej Małopolski powiedziała Rada Powiatu Gorlickiego. Rada pojęła jednogłośnie stanowisko sprzeciwiające się tego typu uprawom. Poparła w ten sposób rezolucję podjętą przez Sejmik Województwa Małopolskiego w sprawie ogłoszenia obszaru Województwa Małopolskiego strefą wolną od upraw organizmów roślinnych zmodyfikowanych genetycznie.

Będzie sala sportowa dla "Górki"
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.11.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
200 osób – to  ilość użytkowników przewidywana dla nowej sali sportowej w Gorlicach. Powstanie przy Zespole Szkół Nr 1, tzw. Górka, na bazie dotychczasowych warsztatów szkolnych. Właśnie Zarząd Powiatu Gorlickiego ogłosił przetarg na I etap realizacji tego zadania. Do końca sierpnia 2010 roku zaplanowano wybudowanie stanu surowego hali. Wartość zadania poznamy po rozstrzygnięciu przetargu.

Jubileuszowy konkurs recytatorski
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.11.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
W piątek 27 listopada 2009 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Gorlicach odbędzie się X Powiatowy Konkurs Recytatorsko - Teatralny im. Jana Pawła II w kategorii Recytacja. Początek prezentacji godzina 10-ta.

««  start « poprz. 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 2386 - 2400 z 2491