17 stycznia 2018 12:11
Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Ślubowanie, rezygnacja i wsparcie
Redaktor: Ewa Żarnowska    24.01.2011. Drukuj Powiadom Znajomego
Podczas III sesji Rady Powiatu Gorlickiego Edward Jamro złożył uroczyste ślubowanie. Mariusz Mika zrezygnował z funkcji w Radzie Powiatu. Po raz pierwszy w IV kadencji Rada udzieliła wsparcia finansowego.

Powiatowo-miejski toast noworoczny
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.01.2011. Drukuj Powiadom Znajomego
Samych dobrych ludzi na swojej drodze i wszystkiego najlepszego w 2011 roku - to życzenia od starosty Mirosława Wędrychowicza przekazane podczas dorocznego spotkania noworocznego, które odbyło się w Gorlickim Centrum Kultury. Współgospodarzem uroczystości był burmistrz Gorlic Witold Kochan. Wśród gości byli m.in. wojewoda Stanisław Kracik i były wicemarszałek Małopolski Leszek Zegzda.

Zapaszamy do konsultacji
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.01.2011. Drukuj Powiadom Znajomego
Zarząd Powiatu Gorlickiego zaprasza organizacje pozarządowe z terenu powiatu gorlickiego do konsultacji „Programu współpracy powiatu gorlickiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2011”. Konsultacje trwać będą od dnia 21 stycznia 2011 roku do 4 lutego 2011 roku.

Powiatowe plany inwestycyjne i nie tylko
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.01.2011. Drukuj Powiadom Znajomego
23 projekty inwestycyjne i 11 nieinwestycyjnych zamierza wykonać Rada i Zarząd Powiatu Gorlickiego w 2011 roku. Łączna wartość projektów wyniesie około 94,5 mln zł.Plany te są częścią składową budżetu Powiatu Gorlickiego na 2011 rok, który został uchwalony podczas III sesji Rady Powiatu.

Przeciwko ograniczeniom w opiece medycznej
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.01.2011. Drukuj Powiadom Znajomego

Rada Powiatu Gorlickiego wyraziła zdecydowany sprzeciw wobec ograniczenia przez Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia dostępności do świadczeń z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacji leczniczej oraz stomatologii w powiecie gorlickim.

Kapituła już wie...
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.01.2011. Drukuj Powiadom Znajomego
Kapituła nagrody Mosty Starosty podjęła decyzję komu przyznać statuetkę, a komu wyróżnienia w 2011 roku. Laureatów jest siedmioro. Ich nazwiska poznamy 5 lutego podczas uroczystej gali, która odbędzie się w kasztelu w Szymbarku. Po raz pierwszy przyznana będzie także nagroda dla młodych twórców kultury nazwana „Przęsło”.

Powiatowe plany
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.01.2011. Drukuj Powiadom Znajomego
23 projekty inwestycyjne i 11 nieinwestycyjnych zamierza wykonać Rada i Zarząd Powiatu Gorlickiego w 2011 roku. Łączne nakłady na ich realizację mają wynieść około 94,5 mln zł.

III sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.01.2011. Drukuj Powiadom Znajomego
Zapraszamy na  III sesję Rady Powiatu Gorlickiego, która odbędzie się 20 stycznia  2011 r.  o godz. 10.00 w sali 104,  w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gorlicach przy ul. Bieckiej 3.

Trasy narciarskie przyszłością gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    13.01.2011. Drukuj Powiadom Znajomego
W Starostwie Powiatowym w Gorlicach odbyło się spotkanie na temat powstających tras narciarstwa biegowego w powiecie gorlickim. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Stowarzyszenia Rozwoju Sołectwa Krzywa. Starostwo reprezentowali: Starosta Mirosław Wędrychowicz i koordynator Zespołu ds. promocji i informacji Krzysztof Mikruta.

Blok operacyjny przed finiszem
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.01.2011. Drukuj Powiadom Znajomego
Dobiega końca budowa bloku operacyjnego w gorlickim szpitalu. Wizytę na terenie tej największej powiatowej inwestycji  złożył Zarząd Powiatu Gorlickiego. Nowy obiekt robi wrażenie. Z zewnątrz w zasadzie jest już wykończony i zupełnie nie przypomina budynku pralni. Wyposażony został w duże piękne oka oraz nową elewację. Wewnątrz trwa układanie posadzek i wykładzin, malowanie sal i korytarzy oraz wykonywanie podwieszanych sufitów. W niektórych pomieszczeniach jest już instalowany sprzęt  medyczny najnowszej generacji. Do końca budowy pozostało jeszcze niecałe 2 miesiące.

««  start « poprz. 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 2176 - 2190 z 2559