25 kwietnia 2017 01:01
Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry
Uwaga! Zmiana adresu do LGD Beskid Gorlicki
Redaktor: Ewa Żarnowska    02.09.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 21 sierpnia 2009 r. nastąpiła zmiana lokalizacji biura Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Beskid Gorlicki" oraz zmiana numeru telefonu.

FUNDUSZE PRZYJAZNE ORGANIZACJOM POZARZĄDOWYM
Redaktor: Ewa Żarnowska    02.09.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

POLSKI KLUB EKOLOGICZNY, ZARZĄD GŁÓWNY I KOŁO MIEJSKIE W GLIWICACH ORAZ NAMYSŁOWSKA INICJATYWA NA RZECZ EKOLOGII I ROZWOJU zapraszają na konferencję „FUNDUSZE PRZYJAZNE ORGANIZACJOM POZARZĄDOWYM”, która odbędzie się w dniu 18 września 2009 r. w godzinach 10 – 14, w Hotelu Royal w Krakowie przy ul. św. Gertrudy 26-29

U progu nowego roku szkolnego
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.08.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Siedemnastu nauczycieli, po wielomiesięcznych przygotowaniach i zdaniu egzaminu przed specjalną komisją, otrzymało z rąk starosty Mirosława Wędrychowicza akty awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Natomiast Jerzy Bugno otrzymał akt powierzenia przedłużenia funkcji kierowniczej – dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Gorlicach.  Uroczystość miała miejsce w Starostwie Powiatowym w Gorlicach podczas spotkania Zarządu Powiatu i przewodniczącego Rady Powiatu Marka Bugno z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych oraz placówek oświatowych prowadzonych przez powiat gorlicki.

Uwaga utrudnienia na drogach powiatowych!!!
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.08.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
W związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi na drogach powiatowych  Sękowa – Rozdziele, Szymbark-Bystra-Szalowa oraz Ropa-Wysowa występują poważne utrudnienia w ruchu.

Termomodernizacje za 15 mln zł
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.08.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
 Finalizuje się sprawa wniosku na termomodernizację 7 powiatowych obiektów użyteczności publicznej złożonego przez Zarządu Powiatu Gorlickiego do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Kolejna umowa - kolejne nowe drogi
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.08.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Kolejna umowa między na modernizację dróg została podpisana przez Starostę Mirosława Wędrychowicza i Wicestarostę Karola Górskiego z Marszałkiem Województwa Małopolskiego Leszkiem Zegzdą. Tym razem dotyczy ona poprawy dostępu komunikacyjnego do strefy aktywności gospodarczej z ominięciem centrum Gorlic.

Schetynówki wykonane
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.08.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Wojewoda Małopolski Jerzy Miller wziął udział w uroczystości oddania do użytku  odcinków dróg powiatowych oraz gminnych zmodernizowanych w ramach „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 – 2011”.

XI DOŻYNKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO i III DOŻYNKI POWIATOWE w Sękowej
Redaktor: Ewa Żarnowska    31.07.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Kardynałowie, biskupi, posłowie, marszałkowie, radni powiatu i gmin, samorządowcy, artyści estrady, reprezentacje wszystkich powiatów Małopolski oraz gmin powiatu gorlickiego z wieńcami, a także tłumy widzów przybyli, mimo ulewnego deszczu, do Sękowej na tradycyjne, doroczne Święto Plonów -  XI Dożynki Wojewódzkie i III Dożynki Powiatowe.

50 lat Uzdrowiska Wysowa S.A.!!!
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.07.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

W dniach 1 - 2 sierpnia 2009r. w Wysowej na terenie Parku Zdrojowego odbędzie się impreza plenerowa z okazji Jubileuszu 50- lecia powstania Uzdrowiska Wysowa.

Forfaiting - czyli jak finansować inwestycje
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.07.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Zwiększenia możliwości finansowania inwestycji m.in. na drogach szukali samorządowcy powiatu gorlickiego oraz kilku powiatów ościennych. Z inicjatywy starosty Mirosława Wędrychowicza w Starostwie Powiatowym w Gorlicach odbyło się spotkanie na temat finansowania inwestycji przy założeniu nie zwiększania wskaźnika poziomu zadłużenia samorządów oraz zapewnienia finansowania robót przez wykonawcę.

««  start « poprz. 141 142 143 144 145 146 147 148 149 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 2176 - 2190 z 2228