27 maja 2017 02:30
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
Konferencja Historyczna
Redaktor: Ewa Żarnowska    11.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Pod patronatem Starosty Gorlickiego Mirosława Wędrychowicza, w 70. rocznicą wybuchu II wojny światowej w Starostwie Powiatowym w Gorlicach odbyła się Konferencja Historyczna. Jej organizatorami byli: Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Gorlickiej i Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Gorlicach.

Wicewojewoda pod wrażeniem
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
   Powiat gorlicki zmienia się niesamowicie. Inwestycja realizowana w Bystrej - jej rozmiary i tempo robią ogromne wrażenie – mówił wicewojewoda Małopolski Stanisław Sorys podczas wizytacji na placu budowy drogi i mostu w Bystrej. W roboczej wizycie uczestniczyli także poseł Witold Kochan, starosta Mirosław Wędrychowicz, wicestarosta Karol Górski oraz członek Zarządu Powiatu Gorlickiego Stanisław Kaszyk. Po terenie inwestycji gości oprowadzał kierownik budowy Roman Białobok.

TAK! dla laboratorium SANEPID-u w Gorlicach
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Pracownicy SANEPID-u odzyskali spokój. Widmo bezrobocia zostało zażegnane. Za sprawą wielkiej determinacji Zarządu Powiatu, KZ NSZZ Solidarność i całego zespołu pracowników na czele z dyrektor Marią Bryg udało się zmienić podjęte już decyzje o likwidacji laboratorium w Gorlicach.

Podsumowanie antynarkotykowej akcji
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Centrum Terapii Uzależnień w Gorlicach dokonało podsumowania udziału w ogólnopolskiej akcji "Brałeś? Nie jedź! Po narkotykach rozum wysiada".

Uwaga przedsiębiorcy!
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Jak pomóc firmom i przedsiębiorstwom w inwestowaniu oraz rozwoju? Poręczenia i gwarancje kredytowe w ramach programów rządowych oraz oferta kredytowa dla przedsiebiorców były głównym  tematem spotkania zorganizowanego z inicjatywy senatora RP Stanisława Koguta oraz starosty Mirosława Wędrychowicza.

Nowe obiekty dla gorlickiego Pogotowia Ratunkowego i Centrum Terapii Uzależnień
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
 Ponad 700 tys. zł kosztować będzie nowa siedziba dla gorlickiego Pogotowia Ratunkowego. 140 tys. zł przeznaczono na poszerzenie bazy Centrum Terapii Uzależnień. Prace budowlane trwają w pomieszczeniach szpitalnych zajmowanych dotychczas przez oddział geriatryczny.

Inwestujemy w kształcenie zawodowe
Redaktor: Ewa Żarnowska    01.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
  Na początek 277 tys. zł, a potem około 9 mln zł przeznaczy Zarząd Powiatu Gorlickiego na modernizację, a właściwie całkowitą przebudowę obiektów i reorganizację systemu kształcenia zawodowego w szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat za pośrednictwem  Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego.

24.12.2009 - Starostwo nieczynne
Redaktor: Ewa Żarnowska    03.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego

Zgodnie z zarządzeniem Starosty Gorlickiego dzień 24.12.2009 r. (czwartek) jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Starostwa Powiatowego w Gorlicach w zamian za święto 26.12.2009 r.

Wystawa Szalowska Perełka
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
W imieniu Mateusza Książkiewicza zapraszamy na wernisaż Jego autorskiej wystawy fotograficznej pn. „Szalowska Perełka – Detal architektoniczny kościoła w Szalowej”. Otwarcie wystawy nastąpi 4 grudnia (piątek) o godz.17  w Domu Polsko-Słowackim w Gorlicach (obok ratusza).

Fryzjerski Czas Awangardy
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
"Czas Awangardy" - pod takim hasłem odbędzie się Konkurs Fryzjerski organizowany przez Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości i Gorlickie Centrum Kultury. Konkursowi patronuje oraz część nagród ufundował starosta gorlicki Mirosław Wędrychowicz. Konkurs sztuki fryzjerskiej odbędzie się 6 grudnia 2009 r. (niedziela) o godz. 11. w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury.

««  start « poprz. 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 2176 - 2190 z 2290