19 stycznia 2018 04:24
Imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina
Niebezpieczne ciastka Belkorn Biskids 6+
Redaktor: Ewa Żarnowska    05.10.2017. Drukuj Powiadom Znajomego

Główny Inspektor Sanitarny ostrzega przed spożywaniem ciastek dla dzieci Belkorn Biskids 6+. Ostrzeżenie dotyczy jednej partii tego produktu o numerze 171401, data minimalnej trwałości 03/04/2018. Ciastka mogą zawierać wysoki poziom akryloamidu, substancji potencjalnie genotoksycznej i kancerogennej. Produkt można zwrócić do miejsca zakupu lub zniszczyć.

Matematyczny wyścig dla gimnazjalistów
Redaktor: Ewa Żarnowska    03.10.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół Technicznych w Gorlicach serdecznie zaprasza wszystkich gimnazjalistów do udziału w konkursie „Matematyczny Wyścig”. Na laureatów będą czekać bardzo atrakcyjne nagrody, sponsorowane przez Fundację mBanku: m.in. tablety, czytniki e-booków, słuchawki, power banki itp.

Brylantowe gody EKONOMIKA
Redaktor: Ewa Żarnowska    02.10.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Pełni energii i młodzi bez względu na wiek – absolwenci, dyrektorzy, nauczyciele oraz obecni uczniowie przybyli tłumnie na jubileusz 75-lecia działalności swojej szkoły - Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach. W trakcie uroczystości odsłonięto tablicę pamiątkową ku czci założyciela i pierwszego dyrektora Szkoły Ekonomiczno-Handlowej w Gorlicach Edmunda Kowarza.

Będą loty i zdjęcia więc zaznacz granice
Redaktor: Ewa Żarnowska    02.10.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Nad powiatem gorlickim, jeśli będzie sporzyjająca pogoda, pojawią się samoloty, z których będą wykonywane zdjęcia dla potrzeb geodezyjnych, a które zapowiadaliśmy już wiosna tego roku. Prosimy więc ponownie, aby właściciele poszczególnych nieruchomości we wszystkich miejscowościach powiatu gorlickiego zechcieli od zaraz odpowiednio oznaczyć punkty graniczne.

Ogień w uzdrowisku
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.10.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Płoną drewniane domki i stary drewniany budynek sanatoryjny oraz pobliski las... Tak groźnie wyglądał scenariusz ćwiczeń strażackich w uzdrowisku Wapienne na terenie Ośrodka Wczasowo-Leczniczego. Głównym tematem ćwiczeń było ugaszenie pożaru, ewakuacja osób zagrożonych i udzielenie pomocy poszkodowanym. W podsumowaniu ćwiczeń uczestniczyli m.in. starosta Karol Górski i komendant PSP w Gorlicach Krzysztof Gładysz.

Udana integracja i zabawa
Redaktor: Ewa Żarnowska    02.10.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Przy pięknej jesiennej pogodzie w Skansenie Wsi Pogórzańskiej im. prof. R. Reinfussa w Szymbarku odbył się „Piknik Integracyjny. Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych”. Głównym organizatorem pikniku było Starostwo Powiatowe w Gorlicach, a projekt był realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Raport o środowisku
Redaktor: Ewa Żarnowska    03.10.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Głównym tematem XXX sesji Rady Powiatu Gorlickiego były sprawy związane ze środowiskiem w powiecie gorlickim. Posiedzenie prowadził przewodniczący Rady Marek Bugno wraz z wiceprzewodniczącym Romanem Dziubiną.

Oni też nam pomagali
Redaktor: Ewa Żarnowska    02.10.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
30 tysięcy złotych postanowiła Rada Powiatu Gorlickiego przekazać dla Powiatu Chojnickiego , jako dofinansowanie wydatków związanych z usuwaniem skutków nawałnic, które przeszły nad tamtym rejonem.

Wsiąść do pociągu nie byle jakiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    02.10.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Na stacji kolejowej Gorlice-Zagórzany zainaugurowano nowe połączenie kolejowe Kraków-Gorlice-Biecz-Jasło i z powrotem. Na stację w niedzielne popołudnie wjechał nowoczesny pociąg Newag Impuls serii EN79 z napisem Małopolska.

Ukryty Czempion z powiatu gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    29.09.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Jesteśmy dumni, że marka Glinik z powodzeniem prowadzi ekspansję na rynkach zagranicznych Europy i świata, a przez wysoką jakość swoich produktów – narzędzi i urządzeń wiertniczych – rozsławia powiat gorlicki. - mówili przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Marek Bugno i starosta Karol Górski wręczając okolicznościowy grawerton przedstawicielom spółki Narzędzie i Urządzenia Wiertnicze Glinik. Okazją do spotkania była nagroda „Ukryty Czempion”, którą spółka NiUW Glinik otrzymała  z rąk premier RP Beaty Szydło podczas XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 136 - 150 z 2563