25 kwietnia 2017 01:03
Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry
Recytatorska potyczka
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Czternastu uczniów z czterech szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Gorlicki stoczyło recytatorską potyczkę w XVII Powiatowym Konkursie Recytatorsko – Teatralnym im. Jana Pawła II w kategorii Recytacja. Mistrzem recytacji została Natalia Gierut z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach.

Razem ze Szlachetną Paczką aktualizacja
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Już po raz piąty pracownicy Starostwa Powiatowego w Gorlicach oraz kilku powiatowych jednostek włączyli się w akcję „Szlachetna Paczka”. Wspólnie pomagali samotnej Pani Marii, która znajduje się w trudnej sytuacji życiowej spowodowanej brakiem stałej pracy, złym stanem zdrowia i trudnymi warunkami mieszkaniowymi, a także brakiem nawet dalszej rodziny.

XXIII sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    20.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego

Zapraszamy na XXIII sesję Rady Powiatu Gorlickiego, która odbędzie się 29 grudnia 2016 roku o godz. 10 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gorlicach ul. Biecka 3, sala 104.

Uwaga pracodawcy
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Informujemy, że od 5 grudnia 2016 r. do 4 stycznia 2017 r. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie prowadzi nabór wniosków na projekty związane z realizacją programów przekwalifikowania  pracowników i wsparcia w tym zakresie pracodawców. Celem konkursu jest wsparcie sektora MŚP oraz pracodawców (z wyjątkiem dużych przedsiębiorstw) w zakresie realizacji programów przygotowujących do kontynuowania pracy na innych lub zmodyfikowanych stanowiskach o mniejszym obciążeniu dla zdrowia.

Zapachniało świętami
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach świętują i pomagają. Spotkali się w szkolnej świetlicy, by dać upust swym talentom tworząc oryginalne i ciekawe ozdoby świąteczne. Trafią one na II Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy, a dochód z ich sprzedaży zasili fundusz na zakup i montaż klimatyzacji dla Oddziału Dziecięcego Szpitala Specjalistycznego w Gorlicach.

Lepiej zapobiegać niż leczyć
Redaktor: Ewa Żarnowska    13.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Zakończyła się tegoroczna edycja Programu Zdrowotnego profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w Małopolsce. Dziewczętom z terenu województwa małopolskiego podano łącznie 694 dawki szczepionki, a prowadzona w ramach programu kampania informacyjno - edukacyjna dotarła do ok. 100 tys. Małopolan. W powiecie gorlickim zaszczepiono 77 dziewczynek i co istotne u żadnej nie stwierdzono objawów poszczepiennych.

Anioły na gali
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Izabela Marta Kuk z Klęczan oraz Patrycja Kozioł i Paweł Stępień uczniowie klasy III Publicznego Gimnazjum w Siarach otrzymali nagrody Anioły Wolontariatu 2016. Wyróżnienia trafiły do Moniki Wantuch i Marii  Zagrajczuk.  Przyjacielem Wolontariatu został Rafał Kotowicz. W VI Gali Wolontariatu uczestniczył m.in. starosta Karol Górski.

ETUZ w ZST
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Fachowiec poszukiwany - temu wyzwaniu wyszedł  naprzeciw Zespół Szkół  Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach, uczestnicząc w Europejskim Tygodniu Umiejętności Zawodowych. Pierwszą edycję tego przedsięwzięcia pod hasłem „Odkryj swój talent” zorganizowała Komisja Europejska.

Wiedzieć więcej by lepiej pomagać
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Wolontariusze z Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Bobowej rozwijali swoją wiedzę w Krakowie. Spotkali się z pracownikami Instytutu Pracy Socjalnej Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II oraz z przedstawicielami Programu Aktywności Lokalnej (PAL) "Sikorki".

Życie cudem jest
Redaktor: Ewa Żarnowska    13.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Pod hasłem „Życie cudem jest” uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Bieczu zaserwowali wyjątkowy wieczór poetycko-muzyczny poświęcony najpiękniejszym wartościom ludzkiego życia -  miłości, narodzinom i macierzyństwu. Miejscem spotkania była Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Bieczu.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 136 - 150 z 2228