Facebook
25 kwietnia 2017 01:04
Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Aktualności
Stypendyści Prezesa Rady Ministrów
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Jedenastu uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Gorlicki jest stypendystami Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Nowym Sączu, Uczestniczyło w niej wielu dyrektorów szkół. Stypendia wręczała Barbara Nowak Małopolski Kurator Oświaty.
Czytaj całość
 
Bieckie nagrody i wyróżnienia dla Powiatu
Redaktor: Ewa Żarnowska    24.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Radna Rady Powiatu Gorlickiego Zofia Kamińska otrzymała nagrodę Burmistrza Biecza Cromerus za działalność społeczną. W trakcie gali burmistrz uhonorował także specjalnymi podziękowaniami za dobrą i owocną współpracę starostę Karola Górskiego oraz radnych Rady Powiatu z terenu gminy Biecz: Zofię Kamińską, Iwonę Tumidajewicz, Janusza Augustowskiego i Rafała Knybla.
Czytaj całość
 
Mosty Starosty tuż, tuż
Redaktor: Ewa Żarnowska    05.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Już 10 lutego 2017 r. poznamy oficjalnie laureatów kolejnej edycji nagród Starosty Gorlickiego w dziedzinie kultury: Mosty Starosty i Przęsło. Wyboru laureatów dokonała już Kapituła pod przewodnictwem starosty Karola Górskiego w składzie: Zofia Kamińska – radna Rady Powiatu Gorlickiego i przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Sportu, Zdzisław Tohl – dyrektor Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów, Bogusław Diduch – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sękowej i Tadeusz Mikrut – naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Gorlicach.
Czytaj całość
 
Z pracy Komisji Bezpieczeństwa i Porządku
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Starosta Karol Górski, jako przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku przedłożył Radzie Powiatu Gorlickiego podczas XXIV sesji sprawozdanie z pracy komisji w 2016 roku. Komisja odbyła 5 posiedzeń, pracując m.in. nad Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Czytaj całość
 
Oglądają, by dobrze wybrać
Redaktor: Ewa Żarnowska    23.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Gorlicach było miejscem kolejnego spotkania z gimnazjalistami. Tym razem gościło uczniów klasy II gimnazjum Miejskiego Zespołu Szkół nr 6 w Gorlicach. Wizyta gimnazjalistów miała miejsce w ramach organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych w Gorlicach cyklu wizyt mających na celu prezentację zawodów i pomoc gimnazjalistom w ich przyszłym wyborze dalszego kształcenia.
Czytaj całość
 
Świąteczno-noworoczny dom
Redaktor: Ewa Żarnowska    23.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
W Domu Pomocy Społecznej w Klimkówce odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne. Brali w nim udział mieszkańcy i pracownicy domu oraz zaproszeni goście: Wicestarosta Powiatu Gorlickiego Jerzy Nalepka, Wójt Gminy Ropa Jan Morańda, a także rodziny i znajomi mieszkańców DPS. Wszystkich powitała dyrektor DPS Ewa Stefanowska.
Czytaj całość
 
Odjazdowa Ola z Górki
Redaktor: Ewa Żarnowska    19.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Ola Gurba, uczennica Zespołu Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach, została złotą medalistką  1 edycji Ligi Narciarskiej Małopolskiego Okręgowego Związku Narciarskiego w narciarstwie zjazdowym. Ola zdobyła złoty medal podczas zawodów w Kluszkowcach w konkurencji slalom gigant.
Czytaj całość
 
Pracodawco skorzystaj z oferty PUP
Redaktor: Ewa Żarnowska    18.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach zaprasza Pracodawców do składania wniosków o zorganizowanie zatrudnienia w ramach prac internwencyjnych oraz o dofinansowanie wynagrodzenia zatrudnionego bezrobotnego w wieku 50+
Czytaj całość
 
Pomóż - Ewa jest w ciąży i... ma raka
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego

Cztery miesiące temu Ewa i Kamil Przybyło cieszyli się z informacji o wyczekiwanej ciąży. Radość nie trwała zbyt długo, bo w grudniu okazało się, że dziewczyna choruje na groźny nowotwór mózgu. Gazeta Gorlicka wspólnie z Fundacją "Wyjdź z domu" i parafią w Kobylance organizują akcję pomocy "Ciasto dla Ewy". Kamil pochodzi z Dominikowic. Jest absolwentem ZST w Gorlicach. Razem z Ewą mieszkają w Łodzi i proszą o pomoc.

Aktualizacja - Przy wsparciu setek ludzi wielkiego serca w czasie akcji "Ciasto dla Ewy" zebrano 34 tys. zł.  Nadal jednak pomoc jest potrzebna, bo na specjalistyczne leczenie w Niemczaech potrzeba ok. 200 tys. zł. Ty też możesz pomóc.

Czytaj całość
 
Umowa na geodezyjne e-usługi
Redaktor: Ewa Żarnowska    13.01.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Z udziałem wicemarszałka województwa małopolskiego Stanisława Sorysa, w Starostwie Powiatowym w Gorlicach, odbyło się uroczyste przekazanie umowy na realizację projektu Zarządu Powiatu Gorlickiego „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Gorlickiego”. Ze strony powiatu gorlickiego umowę odbierali: starosta Karol Górski i wicestarosta Jerzy Nalepka .
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 106 - 120 z 2228
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl