Facebook
25 marca 2017 16:42
Imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieśczysława
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Aktualności
ETUZ w ZST
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Fachowiec poszukiwany - temu wyzwaniu wyszedł  naprzeciw Zespół Szkół  Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach, uczestnicząc w Europejskim Tygodniu Umiejętności Zawodowych. Pierwszą edycję tego przedsięwzięcia pod hasłem „Odkryj swój talent” zorganizowała Komisja Europejska.
Czytaj całość
 
Wiedzieć więcej by lepiej pomagać
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Wolontariusze z Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Bobowej rozwijali swoją wiedzę w Krakowie. Spotkali się z pracownikami Instytutu Pracy Socjalnej Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II oraz z przedstawicielami Programu Aktywności Lokalnej (PAL) "Sikorki".
Czytaj całość
 
Życie cudem jest
Redaktor: Ewa Żarnowska    13.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Pod hasłem „Życie cudem jest” uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Bieczu zaserwowali wyjątkowy wieczór poetycko-muzyczny poświęcony najpiękniejszym wartościom ludzkiego życia -  miłości, narodzinom i macierzyństwu. Miejscem spotkania była Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Bieczu.
Czytaj całość
 
Mistrzowie z Górki
Redaktor: Ewa Żarnowska    13.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
I miejsce i tytuł Mistrza Województwa Małopolskiego w finale Małopolskiej Licealiady Młodzieży w Drużynowych Szachach wywalczyli uczniowie z Zespołu Szkół Nr 1 im. I. Łukasiewicza w Gorlicach. Mistrzowską drużynę tworzyli: Natalia Robak, Krzysztof Żarnowski, Paweł Świder i Łukasz Ruttar.
Czytaj całość
 
Mikołajki dla najmłodszych pacjentów
Redaktor: Administrator    09.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Przedświąteczny okres to czas mikołajowych odwiedzin. Cały rok czekamy na ten szczególny moment i nawet drobny prezent sprawia nam wielką radość. Na wizytę Mikołaja czekały także dzieci, którym przyszło spędzić grudniowe dni w Szpitalu Specjalistyczym im. H. Klimontowicza w Gorlicach.
 
Czytaj całość
 
W obronie prześladowanych
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
548 listów napisali uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kromera w Gorlicach i ich goście podczas VII Maratonu Pisania Listów Amnesty International. W tym roku powstały listy w obronie 11 bohaterów z różnych krajów. W pisaniu listów uczestniczył m.in. wicestarosta powiatu gorlickiego Jerzy Nalepka.
Czytaj całość
 
Szacun dla zawodowca
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół  Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach we współpracy z Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Gorlicach zorganizował Dzień Zawodowca. Jego celem było promowanie szkolnictwa zawodowego, a w szczególności zawodów, w których obie placówki prowadzą kształcenie. W wydarzeniu udział wzięli uczniowie trzeciej klasy gimnazjum Miejskiego Zespołu Szkół nr 3 w Gorlicach.
Czytaj całość
 
Zdrowy program
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
 „Zdrowo jem, więcej wiem!” to hasło ogólnopolskiego programu, w którym od roku szkolnego 2015/2016 uczestniczą dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Kobylance. Udział uczniów w w/w programie zakończył się sukcesem, bowiem zajęli wysokie 9 miejsce na 105 szkół biorących udział w projekcie. Zdobyli 412 punktów, a do pierwszego miejsca zabrakło im tylko 7 punktów.
Czytaj całość
 
Powiatowe stypendia dla sportowców
Redaktor: Ewa Żarnowska    02.11.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Jeszcze tylko do 15 grudnia br. można składać wnioski o przyznanie stypendium sportowego. Wniosek o przyznanie stypendium kieruje zawodnik lub jego opiekun prawny do Zarządu Powiatu Gorlickiego na dziennik podawczy Starostwa Powiatowego w Gorlicach, ul. Biecka 3. Rada Powiatu Gorlickiego przyjęła uchwałą „Regulamin stypendiów sportowych przyznawanych przez Powiat Gorlicki za osiągnięte wyniki sportowe.” Tym samym otworzyła przed wybitnymi sportowcami z terenu powiatu gorlickiego możliwość skorzystania ze stypendium.
Czytaj całość
 
Dary dla ZOL
Redaktor: Ewa Żarnowska    02.12.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy działający w strukturach Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach  otrzymał w darze od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sprzęt medyczny w ramach rozdziału środków zebranych podczas 24. Finału WOŚP, któremu przyświecało hasło "Pediatria i godna opieka osób w podeszłym wieku". (Zdjęcie z otwarcie ZOL )
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 106 - 120 z 2191
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl