29 maja 2017 17:02
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Maki i Stokrotki zdrowo jedzą i więcej wiedzą
Redaktor: Ewa Żarnowska    13.03.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Dobiega końca etap zimowy w ramach ogólnopolskiego programu „Zdrowo jem, więcej wiem”. Uczestniczą w nim uczniowie klas szkolnych „Maki” i „Stokrotki” ze Specjalnego Ośrodka Szkolno -  Wychowawczego w Kobylance. Pod kierunkiem nauczycieli: mgr Magdaleny Kozub i mgr Kingi Podolskiej realizowali kolejne działania w celu pogłębienia wiedzy  na temat zdrowego odżywiania.

Wyjątkowy Dzień Kobiet w ZST w Gorlicach
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.03.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach zorganizował wyjątkowy Dzień Kobiet. W  szkolnej pracowni fryzjerskiej odbyły się warsztaty fryzjersko-kosmetyczne ph. „Ujawnij Swoje Piękno”, by pokazać i uświadomić każdej dziewczynie, że jest wyjątkowa, że jest piękna i pełna uroku. Na zaproszenie odpowiedziała liczna grupa pań i  dziewcząt, w tym duża grupa uczennic z Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 w Gorlicach wraz z opiekunem.

Wygraj 10 tys. zł na start
Redaktor: Ewa Żarnowska    09.03.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Myślisz o założeniu własnej firmy, stworzeniu swojego produktu bądź usługi, ale boisz się porażki? Masz pomysł w głowie, ale nie wiesz jak przekuć go w biznes? Szukasz wiedzy i funduszy na start? Zgłoś się do konkursu Kraków Business Starter, na aplikacje czekamy do końca marca. Można wygrać do 10 000 zł na rozwój firmy oraz uzyskać merytoryczne wsparcie doświadczonych praktyków.

Środki PFRON na 2017 rok w PUP w Gorlicach
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.03.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach informuje, że zgodnie z uchwałą Rady Powiatu Gorlickiego na zadania z zakresu rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych przyznane zostały środki PFRON w ogólnej wysokości 187.500 zł.

Inkubator przetwórstwa lokalnego produktów rolnych
Redaktor: Ewa Żarnowska    07.03.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Beskid Gorlicki" zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne w zakresie tworzenia Inkubatora przetwórstwa lokalnego produktów rolnych w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w dniu 16 marca 2017 roku (czwartek) o godz. 13.00 – 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Gorlice, ul. 11 Listopada 2.

Otwarci na gimnazjalistów
Redaktor: Ewa Żarnowska    06.03.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Kolejny raz Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Gorlicach gościło gimnazjalistów. Tym razem byli to uczniowie klasy III gimnazjum Miejskiego Zespołu Szkół Nr 4 w Gorlicach. Wizyty gimnazjalistów odbywają się w ramach organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych w Gorlicach cyklu spotkań mających na celu prezentację zawodów i pomoc gimnazjalistom w wyborze dalszego kształcenia.

Laury w MDK
Redaktor: Ewa Żarnowska    03.03.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach podsumował półrocze swojej działalności i uhonorował nagrodami i wystawą podopiecznych z pracowni plastycznych: Danuty Słyś-Tohl, Grzegorza Karpińskiego i Wojciecha Haberka. Gratulacje składali i nagrody wręczali starosta Karol Górski i wicestarosta Jerzy Nalepka.

Pobiegną charytatywnie dookoła powiatu gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.03.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
W sobotę 18 marca br. Gorlicka Grupa Biegowa organizuje sztafetę po drogach powiatu gorlickiego pod hasłem „BIEGAM - POMAGAM”. Celem sztafety jest zbiórka funduszy dla tych, którzy w nierównej walce zmagają się z ciążka chorobą lub walczą z niepełnosprawnością lub skutkami jednego i drugiego. Bieg będzie liczył około 150 kilometrów i zostanie przeprowadzony za zasadzie sztafety.

Wyspiański kontra Sienkiewicz
Redaktor: Ewa Żarnowska    02.03.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Dwie grupy teatralne wzięły udział w XVII Powiatowym Konkursie Recytatorsko-Teatralny im. Jana Pała II w kategorii Teatr. W sceniczne szranki stanęły: Grupa Teatralna „Teatr Mundi” z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach z fragmentami „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego i Szkolny Teatr Profilaktyczny z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bobowej ze „Szkicami węglem” Henryka Sienkiewicza.

Centrum Terapii Uzależnień zaprasza
Redaktor: Ewa Żarnowska    01.03.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Straciłeś prawo jazdy po alkoholu lub innej używce? Szukasz pomocy, bo zostałeś zobowiązany do odbycia programu reedukacyjnego? Centrum Terapii Uzależnień w Gorlicach realizuje Program Korekcyjny dla nietrzeźwych kierowców. Zajęcia będą miały charakter grupowy i prowadzone będą w formie dwóch ośmiogodzinnych spotkań w soboty. Koszt udziału 400 zł.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 121 - 135 z 2294