25 lipca 2017 14:49
Imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba
Dwa kolejne indeksy dla uczniów Górki
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Jarosław Ciślak i Szczepan Świerz – uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Gorlicach zostali laureatami  Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego i  zdobyli indeksy na jeden z trzech kierunków studiów na Wydziale Chemii UJ. Do konkursu uczniów przygotowała Marta Pikor.

Niech się święci 3 Maja
Redaktor: Ewa Żarnowska    24.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Rada i Zarząd Powiatu Gorlickiego zapraszają na Powiatowe Obchody 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Odbędą się tradycyjnie 3 maja 2017 roku w Gorlicach.

Wypełnij ankietę i skorzystaj z warsztatów
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Lokalna Grupa Działania "Beskid Gorlicki" zaprasza Państwa do wypełnienia ankiety dotyczącej budowania marki lokalnej Beskidu Gorlickiego. Ankieta skierowana jest do mieszkańców całego Powiatu Gorlickiego tj. zamieszkujących gminy: Biecz, Bobowa, Gorlice, Lipinki, Łużna, Moszczenica, Ropa, Sękowa, Uście Gorlickie i Miasto Gorlice.LGD zaprasza także na warsztaty tematyczne „Budowanie marki lokalnej jako narzędzie rozwoju ekonomii społecznej na obszarze Powiatu Gorlickiego”  9 maja 2017r. (wtorek) w godz. 9:00 - 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Gorlice przy ul. 11 Listopada 2.

Złote Pióra po raz szósty
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Zakończyła się szósta edycja konkursu ph. „PIEŚŃ O ZIEMI NASZEJ – ZIEMI GORLICKIEJ” im. Wincentego Pola. O Złote Pióra w czterech kategoriach: wiersz, piosenka o Beskidzie Niskim i Pogórzu, praca plastyczna oraz strona internetowa lub film, rywalizowali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu gorlickiego.

Poetycko-Muzyczna Bitwa pod Gorlicami
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach i Starostwo Powiatowe w Gorlicach serdecznie zapraszają na XXIII Ogólnopolski Turniej Piosenki Literackiej "Poetycko Muzyczna Bitwa pod Gorlicami". Turniej odbędzie się 2 maja 2017 r. Gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof Kiljański. Wstęp na całą imprezę jest wolny!

Ważny znak europejski
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Na Cmentarzu Wojennym nr 123 w Łużnej na Pustkach odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy upamietniającej nadanie temu miejscu Znaku Dziedzictwa Europejskiego. Wśród gości uroczystości obecni byli m.in.:  Wojewoda Małopolski Józef Pilch, Starosta Gorlicki Karol Górski i Wójt Gminy Łużna Kazimierz Krok.

ZSZ w Bieczu otwarty
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Z uśmiechem na twarzy oraz słodkościami i niespodziankami czekali na gimnazjalistów uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Św. Jadwigi Królowej w Bieczu. Spotkanie odbyło sie w ramach Dnia Otwartego.

Laureaci z Kromera
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcacego im. Marcina Kromera Karol Rosół i Jan Zabierowski zostali laureatami konkursu chemicznego, natomiast Mateusz Węgrzyn, Wiktor Przesławski, Łukasz Zimowski i Dominik Czyżyk bardzo dobrze spisali się na etapie wojewódzkim olimpiady „Losy Żołnierza”.

Profilaktyczne wsparcie dla kobiet
Redaktor: Ewa Żarnowska    24.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Centrum Medyczne Maszachaba wraz z partnerami: Centrum Medycznym SKOPIA i Stowarzyszeniem Kobiet z Problemami Onkologicznymi „Amazonka” Krzeszowice realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Kształtowanie świadomości zdrowotnej kobiet w wieku 50 - 69 lat  w zakresie profilaktyki raka piersi” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. W powiecie gorlickim spotkania dla kobiet w wieku 50-69 lat odbędą się: 23 maja w Uściu Gorlickim i 25 maja w Zagórzanach.

Dzień Drzwi Otwartych w ZSZ w Bieczu
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu zapraszają 24 kwietnia 2017r. na "Dzień otwartych drzwi " w godz. od 9:00 do 12:30.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 121 - 135 z 2353